כלבים

כלבים | אילוף כלבים


חנות הדגל של 'עולם של כלבים' - ברמת גן:
אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר וליהנות ממבצעים מיוחדים.
כתובת החנות:
דב פרידמן 21, רמת-גן.
שעות פתיחה:
א'-ה': 10:30-14:00 , 16:15-19:30
ו': 10:15-14:30
לקוחות יקרים!!! החנות תהיה סגורה בערבי חג ובחול המועד סוכות. חג שמח ושנה טובה.
אמפולות Advantage לכלבים
(4 אמפולות בקופסא)
קולרי Kiltix לכלבים
טל' להזמנות: 1-700-555-979

אילוף כלבים - עמידה על 2 רגליים אחוריות

אתר עולם של כלבים מציג סרטוני אילוף כלבים. בסרטון זה מאלף הבית של האתר מסביר לכם איך ללמד את הכלב שלכם לעמוד על 2 הרגליים. לא כל כלב יכול ממש לעשות זאת להרבה זמן, אבל תודו שזה מאוד יפה לראות כלב רוקד על 2 רגליים אחוריות. אז נסו והצליחו...

הפעלול הבא שמאמא הולכת להדגים הוא: עמידה על שתי רגלים אחוריות. זה נראה טריק פשוט, אבל ברגע העמידה על שתי רגלים הכלב מרוכז מאוד , שמירה על שיווי המשקל איננה משימה קלה עבור הכלב. מאיר פנחס מאלף הכלבים של אתר עולם הכלבים ידגים לכם כיצד מבצעים את הפקודה. צריך לזכור- כל כלב מוכשר בצורה אחרת ויש טריקים שחלק מהכלבים אינם יכולים לממש. לכן אל תכעסו על כלבכם, במידה ואין לו את היכולת לבצע את הפקודה. יכול להיות שאתם פשוט לא ניגשים לבעיה בצורה נכונה.

צפייה מהנה!

לצפייה בסרטוני אילוף כלבים נוספיםעולם של כלבים, הנו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות לבעלי כלבים. בין נותני השירות של האתר ניתן למצוא:
וטרינרים, פנסיוני כלבים, אילוף כלבים, חינוך גורים, חברות טיפוח כלבים, מזון לכלב ועוד מגוון נותני שירות בנושא.

האינפורמציה המוצגת באתר עולם של כלבים, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש". השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות © - עולם של כלבים - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות