כלבים

כלבים | אילוף כלבים


חנות הדגל של 'עולם של כלבים' - ברמת גן:
אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר וליהנות ממבצעים מיוחדים.
כתובת החנות:
דב פרידמן 21, רמת-גן.
שעות פתיחה:
א'-ה': 10:30-14:00 , 16:15-19:30
ו': 10:15-14:30
לקוחות יקרים!!! החנות תהיה סגורה בערבי חג ובחול המועד סוכות. חג שמח ושנה טובה.
אמפולות Advantage לכלבים
(4 אמפולות בקופסא)
קולרי Kiltix לכלבים
טל' להזמנות: 1-700-555-979

אילוף כלבים - זחילה

אתר עולם של כלבים מציג סרטוני אילוף כלבים. בסרטון זה מאיר פנחס, מאלף כלבים מסביר את ללמד את הכלב שלכם לזחול על הקרקע. זוהי לא פקודה ממש חיונית, אבל מאוד יפה לראות את הכלב שלכם זוחל , ממש כאילו שהוא בגולני...

מאלף הכלבים מאיר פנחס מאתר עולם של כלבים ידגים בעזרת כלבתו מאמא- איך מלמדים כלבה לזחול ממש כמו לוחמים מגולני. כלבים רבים מכירים את הזחילה כחלק מההישרדות בטבע ,כלב הוא בעל חיים שצד את מזונו בטבע, ולא פעם הוא זוחל למחילות של מכרסמים. בסרטון הקרוב נראה את מאיר פנחס מנחה ילד צעיר איך לבצע את הפקודה.

צפייה מהנה!

לצפייה בסרטוני אילוף כלבים נוספיםעולם של כלבים, הנו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות לבעלי כלבים. בין נותני השירות של האתר ניתן למצוא:
וטרינרים, פנסיוני כלבים, אילוף כלבים, חינוך גורים, חברות טיפוח כלבים, מזון לכלב ועוד מגוון נותני שירות בנושא.

האינפורמציה המוצגת באתר עולם של כלבים, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש". השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות © - עולם של כלבים - © All Right Reserved
למעלה מ-25 שנות מצויינות ואמינות