כלבים

כלבים | אילוף כלבים


חנות הדגל של 'עולם של כלבים' - ברמת גן:
אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר וליהנות ממבצעים מיוחדים.
כתובת החנות:
דב פרידמן 21, רמת-גן.
שעות פתיחה:
א'-ה': 10:30-14:00 , 16:15-19:30
ו': 10:15-14:30
לקוחות יקרים!!! החנות תהיה סגורה בערבי חג ובחול המועד סוכות. חג שמח ושנה טובה.
אמפולות Advantage לכלבים
(4 אמפולות בקופסא)
קולרי Kiltix לכלבים
טל' להזמנות: 1-700-555-979

אילוף כלבים - בוא אלי

אתר עולם של כלבים מציג סרטוני אילוף כלבים. בסרטון זה מאלף הבית של האתר עולם של כלבים , מאיר פנחס , מסביר לכם איך ללמד את הכלב שלכם את הפקודה בוא אלי. כשיש לכם כלב, חשוב לכם מאוד שהוא יהיה ממושמע, וכאשר אתם קוראים לו הוא יבוא אליכם ולא יעשה מה שהוא רוצה. בעזרת האתר עולם של כלבים, תוכלו לאלף את כלבכם לבצע פקודה זו כמו שצריך.

כולנו אוהבים לטייל עם הכלב ללא רצועה, אבל רק מעטים יכולים לעשות זאת בלב שקט מדאגות. כלב בטיול יכול לרוץ לכביש, לרדוף אחרי חתולים או סתם להיתקע עם ריח של שתן של כלב אחר. הפקודה אלי היא הפקודה החשובה ביותר, ברגע הפקודה הכלב חייב לעזוב את כל עיסוקיו גם אם מדובר באכילת עצם טעימה או משחק עם כלב אחר. כלב שאיננו מגיע מראה לבעליו שהוא איננו חשוב, לכן את הפקודה אלי מלמדים מגיל מאוד צעיר, אפשר לעבוד כבר מגיל 6 חודשים בעזרת המון אהבה וצ'ופרים. שמרו על כלבכם וטיילו רק עם רצועה, אלא אם מדובר על פארק או כל מקום ללא כבישים. בסרטון הקרוב מאמא תשב במרחק מסוים מהמאלף מאיר פנחס וברגע הפקודה הכלבה תרוץ לקבל צ'ופר.

צפייה מהנה!

לצפייה בסרטוני אילוף כלבים נוספיםעולם של כלבים, הנו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות לבעלי כלבים. בין נותני השירות של האתר ניתן למצוא:
וטרינרים, פנסיוני כלבים, אילוף כלבים, חינוך גורים, חברות טיפוח כלבים, מזון לכלב ועוד מגוון נותני שירות בנושא.

האינפורמציה המוצגת באתר עולם של כלבים, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש". השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות © - עולם של כלבים - © All Right Reserved
למעלה מ-25 שנות מצויינות ואמינות