כלבים

כלבים | אילוף כלבים | לא לזוז


חנות הדגל של 'עולם של כלבים' - ברמת גן:
אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר וליהנות ממבצעים מיוחדים.
כתובת החנות:
דב פרידמן 21, רמת-גן.
שעות פתיחה:
א'-ה': 10:30-14:00 , 16:15-19:30
ו': 10:15-14:30
לקוחות יקרים!!! החנות תהיה סגורה בערבי חג ובחול המועד סוכות. חג שמח ושנה טובה.
אמפולות Advantage לכלבים
(4 אמפולות בקופסא)
קולרי Kiltix לכלבים
טל' להזמנות: 1-700-555-979

אילוף כלבים - הפקודה לא לזוז

אתר עולם של כלבים מציג סרטוני אילוף כלבים. בסרטון זה מאיר פנחס , מאלף הבית של האתר מסביר לכם איך ללמד את כלבכם את הפקודה לא לזוז, ואיך לאלף אותו לבצע פקודה זו. הפקודה לא לזוז הנה אחת הפקודות החשובות ביותר באילוף, כי בהרבה מקרים קורה לכם שאתם מעוניינים שהכלב שלכם לא יזוז גם אם דעתו מוסחת (למשל אם ראה חתולה).

בסרטון הקרוב תוכלו לצפות במאמא יושבת לא רחוק ממאלף הכלבים מאיר פנחס, אבל לא זזה ולא משנה מה קורה סביבה. הפקודה לא לזוז היא רמה גבוה של משמעת לכלב. את הפקודה ניתן ללמד רק כאשר הגעתם לרמה גבוהה של שליטה בכלבכם ורק כאשר הכלב מבצע את כל הפקודות ברמה סופית. כאשר הכלב יושב ואומרים לא לזוז, מרגע זה חוץ מלנשום - אסור לכלב לעשות כלום. הרמה הגבוהה ביותר של לא לזוז, היא כאשר הכלב נמצא בפקודה ואנשים רצים לידו או אוכל נזרק לכיוונו ,אבל הכלב בשלו - אין תזוזה.

צפייה מהנה!

לצפייה בסרטוני אילוף כלבים נוספיםעולם של כלבים, הנו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות לבעלי כלבים. בין נותני השירות של האתר ניתן למצוא:
וטרינרים, פנסיוני כלבים, אילוף כלבים, חינוך גורים, חברות טיפוח כלבים, מזון לכלב ועוד מגוון נותני שירות בנושא.

האינפורמציה המוצגת באתר עולם של כלבים, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש". השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות © - עולם של כלבים - © All Right Reserved
למעלה מ-25 שנות מצויינות ואמינות