כלבים

כלבים | אילוף כלבים


חנות הדגל של 'עולם של כלבים' - ברמת גן:
אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר וליהנות ממבצעים מיוחדים.
כתובת החנות:
דב פרידמן 21, רמת-גן.
שעות פתיחה:
א'-ה': 10:30-14:00 , 16:15-19:30
ו': 10:15-14:30
לקוחות יקרים!!! החנות תהיה סגורה בערבי חג ובחול המועד סוכות. חג שמח ושנה טובה.
אמפולות Advantage לכלבים
(4 אמפולות בקופסא)
קולרי Kiltix לכלבים
טל' להזמנות: 1-700-555-979

אילוף כלבים - תן יד

אתר עולם של כלבים מציג סרטוני אילוף כלבים. בסרטון זה המאלף מאיר פנחס מסביר לכם איך ללמד את הכלב שלכם לתת יד כשאתם מבקשים ממנו. זוהי פקודה לא ממש חיונית , אבל תמיד כיף להשוויץ מול חברים ואנשים עם הכלב שלכם שיודע לתת יד.

בסרטון הבא תלמדו איך לקבל יד מהכלב, אין חשיבות מיוחדת לפקודה, אבל גם פקודות כאלה אפשר ללמד. פקודות כאלה גורמות לאילוף להפוך לעניין כיפי. מאיר פנחס ידגים בעזרת דוגמנית הבית מאמא איך מבקשים את ידה של הכלבה. פקודות אלה אינן נחשבות לאילוף בסיסי, אבל כאשר חברים בבית ומראים את הטריק החדש, כולם יהיו בטוחים בזה שאתם מאלפים מקצועיים. לעוד רעיונות לפקודות נחמדות, כנסו לאתר עולם של כלבים, שם תמצאו פקודות חדשות ואולי גם אתם תציעו כמה משלכם.

צפייה מהנה!

לצפייה בסרטוני אילוף כלבים נוספיםעולם של כלבים, הנו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות לבעלי כלבים. בין נותני השירות של האתר ניתן למצוא:
וטרינרים, פנסיוני כלבים, אילוף כלבים, חינוך גורים, חברות טיפוח כלבים, מזון לכלב ועוד מגוון נותני שירות בנושא.

האינפורמציה המוצגת באתר עולם של כלבים, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש". השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות © - עולם של כלבים - © All Right Reserved
למעלה מ-25 שנות מצויינות ואמינות