כלבים

כלבים | אילוף כלבים | לשבת


חנות הדגל של 'עולם של כלבים' - ברמת גן:
אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר וליהנות ממבצעים מיוחדים.
כתובת החנות:
דב פרידמן 21, רמת-גן.
שעות פתיחה:
א'-ה': 10:30-14:00 , 16:15-19:30
ו': 10:15-14:30
לקוחות יקרים!!! החנות תהיה סגורה בערבי חג ובחול המועד סוכות. חג שמח ושנה טובה.
אמפולות Advantage לכלבים
(4 אמפולות בקופסא)
קולרי Kiltix לכלבים
טל' להזמנות: 1-700-555-979

אילוף כלבים - הפקודה שב

אתר עולם של כלבים מציג סרטוני אילוף כלבים. בסרטון זה מאיר פנחס, מאלף כלבים , מלמד את הפקודה לשבת / שב / שבי. איך ללמד את הכלב שלכם לשבת כשאתם אומרים לו. זוהי פקודה בסיסית וחשובה ביותר. אתם פשוט רוצים שהכלב שלכם ישב כאשר אתם אומרים לו, אם יש אורחים לדוגמא , או אתם עסוקים ולא רוצים שהכלב יפריע.

בסרטון הקרוב המאלף מאיר פנחס וכלבתו מאמא ידגימו כיצד מבצעים את הפקודה שב. למעשה הפקודה שב נלמדת עוד בזמן שהכלב גור. הישיבה עוזרת לגור להתרכז ואנחנו מנצלים זאת ויוצרים הקשר בין המילה שב לבין הישיבה של הכלב. הפקודה שב איננה להנאה בלבד, שליטה טובה בכלב שלכם תציל אותו מדריסה או מריב עם כלבים אחרים. שליטה בכלב מתחילה מהפקודה שב, לא משנה מה עיסוקו של הכלב - ברגע שהוא שומע את המילה שב, הכלב יודע להפסיק את כל עיסוקיו ולשבת ולחכות להמשך עבודה.

צפייה מהנה!

לצפייה בסרטוני אילוף כלבים נוספיםעולם של כלבים, הנו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות לבעלי כלבים. בין נותני השירות של האתר ניתן למצוא:
וטרינרים, פנסיוני כלבים, אילוף כלבים, חינוך גורים, חברות טיפוח כלבים, מזון לכלב ועוד מגוון נותני שירות בנושא.

האינפורמציה המוצגת באתר עולם של כלבים, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש". השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות © - עולם של כלבים - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות