כלבים

כלבים | אילוף כלבים | ארצה


חנות הדגל של 'עולם של כלבים' - ברמת גן:
אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר וליהנות ממבצעים מיוחדים.
כתובת החנות:
דב פרידמן 21, רמת-גן.
שעות פתיחה:
א'-ה': 10:30-14:00 , 16:15-19:30
ו': 10:15-14:30
לקוחות יקרים!!! החנות תהיה סגורה בערבי חג ובחול המועד סוכות. חג שמח ושנה טובה.
אמפולות Advantage לכלבים
(4 אמפולות בקופסא)
קולרי Kiltix לכלבים
טל' להזמנות: 1-700-555-979

אילוף כלבים - הפקודה ארצה

אתר עולם של כלבים מציג סרטוני אילוף כלבים. בסרטון זה תוכלו ללמוד איך מלמדים את הכלב שלכם מהי הפקודה ארצה , איך מאלפים את הכלב שלכם באמת להשמע לפקודה ארצה.

בסרטון הקרוב מאמא, כלבה שבאה מצער בעלי חיים ירושלים, והמאלף מאיר פנחס מאתר עולם של כלבים ידגימו לכם כיצד לבצע את הפקודה ארצה. הפקודה ארצה גורמת לכלב לרדת לקרקע, כלבים אינם אוהבים את הפקודה הזאת. ברגע אמירת המילה ארצה, הכלב יורד לקרקע במהירות, גם אם הכלב איננו רוצה בכך. הפקודה ארצה משביתה את הכלב, צעקה של ארצה תגרום לכלב לרדת מאוד מהר לקרקע. לעוד מידע לגבי אילוף ופקודות נוספות כנסו לכתבות באתר עולם הכלבים ותלמדו עוד קצת על אילוף הכלב שלכם.

צפייה מהנה!

לצפייה בסרטוני אילוף כלבים נוספיםעולם של כלבים, הנו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות לבעלי כלבים. בין נותני השירות של האתר ניתן למצוא:
וטרינרים, פנסיוני כלבים, אילוף כלבים, חינוך גורים, חברות טיפוח כלבים, מזון לכלב ועוד מגוון נותני שירות בנושא.

האינפורמציה המוצגת באתר עולם של כלבים, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש". השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות © - עולם של כלבים - © All Right Reserved
למעלה מ-25 שנות מצויינות ואמינות