כלבים

כלבים | אילוף כלבים


חנות הדגל של 'עולם של כלבים' - ברמת גן:
אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר וליהנות ממבצעים מיוחדים.
כתובת החנות:
דב פרידמן 21, רמת-גן.
שעות פתיחה:
א'-ה': 10:30-14:00 , 16:15-19:30
ו': 10:15-14:30
לקוחות יקרים!!! החנות תהיה סגורה בערבי חג ובחול המועד סוכות. חג שמח ושנה טובה.
אמפולות Advantage לכלבים
(4 אמפולות בקופסא)
קולרי Kiltix לכלבים
טל' להזמנות: 1-700-555-979

אילוף כלבים - איך ומתי מתחילים בתהליך האילוף

אתר עולם של כלבים מציג סרטוני אילוף כלבים. בסרטון זה המאלף מאיר פנחס מלמד איך ומתי מתחילים בתהליך אילוף כלבים. אז כנסו , תלמדו ותהנו...

כלבים כמו בני אדם עוברים תהליך של בגרות, התחלה בשלב מוקדם מידי לא תספק תוצאות. אילוף כלבים צריך להתחיל בערך בגיל שנה כמו ילד בכיתה א', בזמן זה מוחו של הכלב יכול כבר לקלוט ולהפנים פקודות חדשות. אם הכלב מגיע הביתה בגיל מאוד צעיר, צריך להתחיל לעבוד על משמעת צרכים ולנסות ללמד את הפקודה שב - לא יותר מזה, כי הגור לא יבין אתכם. התחלה מאוחרת גם פוגעת באילוף, כלב בוגר סיגל לעצמו מנהגים וצורות חשיבה שנוחות לו. אילוף כלב בוגר קשה, בגלל שלפני הכל צריך לשבור לכלב את ההתנהגות הקודמת ואז להנחיל את ההתנהגות שאנחנו חפצים בה. אתר עולם של כלבים מביא לכם את כל המידע בנושא האילוף בסרטון תלמדו מתי להתחיל באילוף ומה עושים עם גור.

צפייה מהנה!

לצפייה בסרטוני אילוף כלבים נוספיםעולם של כלבים, הנו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות לבעלי כלבים. בין נותני השירות של האתר ניתן למצוא:
וטרינרים, פנסיוני כלבים, אילוף כלבים, חינוך גורים, חברות טיפוח כלבים, מזון לכלב ועוד מגוון נותני שירות בנושא.

האינפורמציה המוצגת באתר עולם של כלבים, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש". השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות © - עולם של כלבים - © All Right Reserved
למעלה מ-25 שנות מצויינות ואמינות