כלבים

הולכת כלבים | דוג ווקר


חנות הדגל של 'עולם של כלבים' - ברמת גן:
אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר וליהנות ממבצעים מיוחדים.
כתובת החנות:
דב פרידמן 21, רמת-גן.
שעות פתיחה:
א'-ה': 10:30-14:00 , 16:15-19:30
ו': 10:15-14:30
לקוחות יקרים!!! החנות תהיה סגורה בערבי חג ובחול המועד סוכות. חג שמח ושנה טובה.
אמפולות Advantage לכלבים
(4 אמפולות בקופסא)
קולרי Kiltix לכלבים
טל' להזמנות: 1-700-555-979
הולכת כלבים | דוג ווקר

כאן באתר ריכזנו עבורכם מבחר מוליכי כלבים מכל רחבי הארץ. בנוסף, תוכלו ללמוד על היתרונות בשימוש בשירותי מוליך כלבים מקצועי שיקח את הכלב שלכם לסיבוב בחוץ."
עמודים:  [ 1 ] 
חיפוש הולכת כלבים / דוג ווקר לפי איזור:

מוליכי כלבים

הולכת כלבים / Dog Walking

תפקידו של מוליך הכלבים

התפקיד של מוליך הכלבים הוא קודם כל להוציא את כלבכם לטיול ארוך ומהנה בכדי לסייע לו לפרוק אנרגיה ומתח ובדרך זאת להקל עליכם להשיג כלב מאוזן ורגוע יותר.

באופן טבעי נושא הצרכים הינו חלק בלתי נפרד מהוצאת הכלב אבל חשוב לזכור שכלב בוגר, בריא ומאוזן יכול להתאפק שמונה שעות בקלות וכלבים שאוכלים פעמיים ביום בצורה מסודרת בכמויות קבועות לרוב לא יתנו צואה באמצע היום.

כולנו כמובן רוצים שכלבנו יצא כמה שיותר סמוך לשעת האמצע שבין רגע עזיבתנו את הבית לבין חזרתנו עליו, דבר זה לרוב אינו אפשרי מכיוון שאין ביכולתו של המוליך להיות בשני מקומות במקביל ועל הלקוח להבין שהמטרה היא קודם כל הוצאת אנרגיה וחילוץ עצמות ורק אח”כ עשיית צרכים.

כיצד נדע מה הוא אופי הטיול המתאים לכלבנו?

לא אחת יוצא לי להיתקל במוליכים שהולכים עם קבוצות כלבים גדולות לגינת הכלבים ומשחררים אותם שם להוצאת אנרגיה. ראשית חשוב להבין שבדיוק כמו בגני ילדים וכיתות בית ספר יותר זה פחות. כאשר הולכים עם קבוצות כלבים גדולות של עשרה ויותר אין יכולת אמיתית לתת יחס אישי ואפילו לא מספק לכל כלב. כמו כן כלבים רבים לא ירגישו בנוח בקבוצת ענק כגון אלה.

בנושא גינת הכלבים ,הנושא נתון לדעות שונות אבל הדעה המקובלת היא שגינת הכלבים הוא מקום שהכלב מכיר היטב ולא מגלה בו או בריחו עניין מיוחד או התלהבות . הצצה זריזה בגינה הקרובה לביתכם תגלה לכם שמסך הכלבים המשוחררים הגינה הרוב רובצים בצד או יושבים על יד בעליהם.

כמו כן המחשבה שיש ביכולתו של אדם אחד לשלוט בקבוצת כלבים בטווח שטח גדול יחסית גובלת ביומרנות וזה ללא התחשבות בגורמים כמו כלבים זרים שנמצאים בגינה ( שהיא שטח ציבורי) לפיכך הטיול המתאים לכלבנו יהיה טיול בקבוצה קטנה ויכלול הליכה רצופה ו/או ריצה עם הפסקות קלות לעשיית צרכים וחווית הריחרוח.

כמובן שכלבים מסוימים נזקקים לפחות פעילות בגלל גילם או גזעם וחשוב לברר שהמוליך שבחרנו מודע לכך ושאופי הטיול והקבוצה יתאימו לכלבנו. (פקינז לא יעמוד בטיול שגולדן רטריבר יזדקק לו והגולדן לא יפרוק את מרצו בקצב שיאפשר לפקינז להתמיד בהליכה(.

משך הטיול

לרוב טיול בן 30-40 דקות יהיה מספק לרוב הכלבים כאשר במקרים מסוימים בעלי הכלב ירצו או יזדקקו לטיול ארוך או אינטנסיבי יותר, המצב מתרחש לרוב עם כלבים בעלי מרץ גבוה מאוד או כלבי עבודה “מובטלים”. כלב מובטל הנו מקרה של כלב בעל יצר גבוה אשר לא מקבל את ההזדמנות לעשות שימוש ביכולותיו. במקרים כאלה התוצאה תהיה בדרך כלל התפתחות של בעיה התנהגותית שתבוא לידי ביטוי בהוצאת תיסכול על רהיטי הבית במקרה הטוב או על אנשים במקרה הרע.

כאשר מדובר במקרים כאלו ישנן מספר אפשרויות החל משילוב הכלב בשתי קבוצות שונות אחת אחרי השניה להשגת טיול ארוך יותר או טיול פרטי שמאפשר הרצה אינטנסיבית ועבודה פרטנית ומגוונת.

סירוס ועיקור

מעבר לסיבות הבריאותיות והמוסריות שעומדות מאחורי עיקור וסירוס מוליכים רבים יתקשו לקחת אחריות על כלב שלא עבר סירוס או על כלבה מיוחמת ממגוון סיבות. החל מאגרסיביות ודומיננטיות וכמובן מהחשש למשיכות עזות בגלל נקבה מיוחמת אחרת או הטרדה של כלבים משוחררים בגלל נקבה מיוחמת קיימת.

גזעים מסוכנים

דווקא כאן אין שום בעיה מבחינת הטיול מכיון שכל מה שצריך לעשות זה לדאוג שהכלב יצא עם זמם מהבית וכך למנוע אי נעימות מול פקחי הסיירת הירוקה.

אז איך נדע מי הוא הטוב ביותר לנו ולכלבנו?

קודם כל המלצות! חפשו את שמו וקיראו המלצות אל תהססו להתקשר לממליצים האחרונים היות והם כנראה יוכלו לתת לכם חוות דעת עדכנית ואמינה.

הכשרה כמאלף יכולה רק להוסיף ליכולתו והבנתו של המוליך ותת לו כלים נכונים להתמודדות עם שלל מצבים אשר יכולים להתרחש, כמו כן ככל שרמת הידע והניסיון גדולים יותר כך עולה הסיכוי שלכם ליהנות משלל טיפים שיקלו עליכם את הגידול וההתמודדות.

בקרו באתר האינטרנט או עמוד הפייסבוק של המוליך וחפשו תמונות המלמדות על גודל הקבוצה וצורת ההתנהלות היומיומית.

עולם של כלבים, הנו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות לבעלי כלבים. בין נותני השירות של האתר ניתן למצוא:
וטרינרים, פנסיוני כלבים, אילוף כלבים, חינוך גורים, חברות טיפוח כלבים, מזון לכלב ועוד מגוון נותני שירות בנושא.

האינפורמציה המוצגת באתר עולם של כלבים, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש". השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות © - עולם של כלבים - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות