כלבים

מאלפי כלבים | מאלפת כלבים


חנות הדגל של 'עולם של כלבים' - ברמת גן:
אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר וליהנות ממבצעים מיוחדים.
כתובת החנות:
דב פרידמן 21, רמת-גן.
שעות פתיחה:
א'-ה': 10:30-14:00 , 16:15-19:30
ו': 10:15-14:30
לקוחות יקרים!!! החנות תהיה סגורה בערבי חג ובחול המועד סוכות. חג שמח ושנה טובה.
אמפולות Advantage לכלבים
(4 אמפולות בקופסא)
קולרי Kiltix לכלבים
טל' להזמנות: 1-700-555-979
מאלפי כלבים | מאלף / מאלפת כלבים

באמצעות אילוף כלבים תוכלו לפתור בעיות התנהגות של הכלב, ללמד אותו פקודות אילוף, טריקים ועוד. בנוסף, במקרים רבים, ישנם הדגשים מיוחדים באילוף עבור כל גזע וגזע. כאן בפורטל עולם של כלבים ריכזנו עבורכם מאלפי כלבים מובחרים מכל רחבי הארץ אשר יוכלו להנחות וללוות אתכם בתהליך האילוף."
עמודים:  1  2  3  [ 4 ]  5 מאלפי כלבים

למה חשוב להזמין מאלף כלבים?

מי מאתנו לא חווה את הסיטואציה בה נכנסים הביתה לאחר יום עבודה, רק כדי לגלות שהכלב הרס את הספות והחריב את הבית? למי מאתנו שאינו מאלף כלבים מומחה, ניתן להזמין מאלף מקצועי אשר ילמד את כלבנו צורות התנהגות נכונות וכישורים שונים. מאלפי כלבים שונים ילמדו את כלבכם הכול- מעשיית צרכים מחוץ לבית ועד תרגילים וטריקים מרשימים. מאלפי כלבים בתל אביב, לדוגמא, יחנכו את הכלב לא לחצות כביש סואן, בעוד מאלפי כלבים בצפון הארץ ילמדו את כלבכם להישאר צמודים אליכם ולא לברוח לשדות פתוחים. שיטות לאילוף כלבים בישראל בדרך כלל כוללות התניה קלאסית של התנהגות הכלב, התניה אופרטיבית לכלב ולמידה לא אסוציאטיבית, כל אלו נועדו לעזור למאלף הכלבים להשיג התנהגות רצויה, יכולות מסוימות וטריקים שונים בקרב הכלבים השונים.

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים מאלף כלבים?

לפני שמשאירים את כלבנו הנאמן בזרועות מאלף הכלבים, ישנם קריטריונים רבים שצריך לבדוק, לגבי המאלף, עצמנו וכמובן, הכלב. תחילה, ביקשו מהמאלף לצפות במפגש בו הוא מקיים אימון עם הכלב. בזמן השיעור, בדקו אם המתחם מאובטח והגייני, אם היחס של מאלפים – כלבים הגיוני (בערך שישה כלבים על מאלף), טיב הציוד, הרצועות, זממים וכדומה, האם בעלי הכלבים נראים שמחים ולומדים והחשוב מכל- האם הכלבים מאושרים בסביבה שתשמור על כלבכם מאושר גם כן. לבסוף, ניתן לדרוש ממאלפי כלבים שונים תעודות, המלצות ואישורים מתאימים, היכולים להבטיח את אמינותם וכשרונם. כמו כן, יש לקחת בחשבון את מחיר האילוף ואת מידת מעורבותכם בתהליך זה. האנרגיה, הזמן וההשקעה ישתלמו לכם ולכלבכם.

ממה צריך להיזהר כשבוחרים מאלף כלבים?

כאשר אנו בוררים בשוק מאלפי הכלבים בתל אביב, בירושלים ובכל הארץ, עלינו לפתוח עין ולשים לב ליכולות המאלפים ולאמינותם. מאלפי כלבים יכולים לספר סיפורים על "מנהיג הלהקה" ו"התנהגות אסוציאטיבית" ובפועל להשתמש בשיטות לא אורתודוקסיות כגון חנק ושוק חשמלי ולו רק על מנת לחנך את הכלב לפעולות בסיסיות. חשוב ביותר לדרוש להיות נוכחים במפגשי אילוף ולבקש חוות דעת שונות של מאלפים ושל בעלי כלבים שהשתמשו בשירות זה. ישנן שיטות אילוף חיוביות שאינן כוללות אלימות כלפי הכלב וניתן ללמד את הכלב התנהגות חיובית ללא פגיעה בגופו ורוחו. חשוב לזכור ששיטות אילוף הדוגלות בענישה פיזית עלולות לגרום נזק לטווח הארוך ולא רק לקרוב, שכן הכלב עלול לפתח אגרסיות עתידיות. התייעצו עם חברים ובני משפחה שעברו התנסות חיובית אצל מאלף כלבים אמין לפני ההרשמה.

מה צריך כדי להיות מאלף כלבים?

אם אתם אוהבים כלבים ומעוניינים ללמוד על התנהגותם ואישיותם ואף לאלף כלבים וללמד בעלי חיות מחמד אחרים על כלביהם, ניתן לשקול לעבור קורס אילוף מקצועי שייתן לכם את הכלים הנדרשים לחינוך חברינו הנאמנים לפרטי פרטים, החל מהלך רוח ידידותי וחיובי כלפי המשפחה, אנשים זרים ובעלי חיים אחרים, לפעולות בסיסיות כגון "ארצה", "רגלי" ו"שב" וכלה בטריקים מרשימים ופעולות הגנה ושמירה. חברות אילוף כלבים שונות במרכז, בדרום ובצפון הארץ וכן מאלפים פרטיים בסביבה ישמחו להעביר לכם קורס אילוף מקצועי המותנה כמובן בכמה דרישות הכוללות לרוב ראיון אישי, גיל מינימלי ולעתים בגרות מלאה וכדומה. על מאלף כלבים להיות בעל סבלנות, אהבה לחיות וכלבים בפרט, ראש פתוח, יצירתיות, חמלה, אסרטיביות ומנהיגות.

ציוד דרוש למאלף כלבים

למאלפי כלבים העובדים בתנאים שונים ובשיטות ייחודיות ישנו צורך בציוד שונה וספציפי. כעת נעבור על ציוד דרוש למאלף כלבים באשר הוא, תל אביב, ירושלים וכו'. הציוד הנדרש לנו מתחלק לכמה סוגים, הראשון הינו רצועות וקולרים. רצועות שונות מגיעות באורכים שונים ממטר ועד רצועה נמתחת של עשרה מטרים, בעוד קולרים העשויים חומרים שונים מגיעים בצורת קולר רגיל עם אבזם או קולר חנק- היעיל לאימון כלבים אך יש הרואים בחפץ זה מזיק לגוף הכלב ומסוכן.
לאלו מאתנו המאלפים את הכלב באמצעות התניה תגובתית, רצוי לרכוש קליקר- חפץ המשמיע צליל נקישה הגורם להתניה לפעולה מסוימת אצל הכלב.
מעילי כלבים ופרטי לבוש יכולים לשמור על הכלב בתקופת האילוף- במיוחד אצל כלבים זעירים.
כמובן שעבור אילוף הכלב וגם עבור פינוק אקראי, רצוי להחזיק בממתקים וצ'ופרים לכלבים היכולים לעזור בהפגנת חיבה לכלב או בנתינת צ'ופר כפרס על התנהגות חיובית. צעצועים שונים גם כן יכולים להיכנס לאותה הקטגוריה- במיוחד צעצועי גומי המחזיקים צ'ופר בתוכם.

ארגונים והתאגדויות מאלפי כלבים

בישראל יושבת התאחדות מאלפי הכלבים בישראל- התאחדות שקמה על מנת לשים דגש על איכויות מאלפי הכלבים בישראל ושמירת העיסוק למאלפים מורשים בלבד. תפקידה של ההתאחדות הינו לקדם את מקצוע מאלף הכלבים ולשפר את יכולות המאלפים. התאחדות זו המונה שורת תפקידים נכבדים ממבקר ועד ועדת אתיקה, מונה קריטריונים חשובים לקבלת חברות בה כגון: גיל מינימלי, דמי חברות, אי עבר פלילי ועוד. אנשים העוברים קורס מאלפי כלבים בישראל ועומדים בקריטריונים לקבלת חברות, יזכו לתואר המשתנה על פי תקופת החברות ותקופת השירות הפעיל בתור מאלף כלבים. התארים השונים הינם מאלף כלבים, מאלף אומן, מאלף בכיר ומאלף כלבים מתקדם. התארים משתנים בהתאם לשנות ותק במקצוע, מספר כלבים שאולפו ובעלי כלבים שאומנו וכדומה.

עולם של כלבים, הנו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות לבעלי כלבים. בין נותני השירות של האתר ניתן למצוא:
וטרינרים, פנסיוני כלבים, אילוף כלבים, חינוך גורים, חברות טיפוח כלבים, מזון לכלב ועוד מגוון נותני שירות בנושא.

האינפורמציה המוצגת באתר עולם של כלבים, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש". השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות © - עולם של כלבים - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות