כלבים

כלבים | אילוף כלבים | אוכל לכלבים


חנות הדגל של 'עולם של כלבים' - ברמת גן:
אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר וליהנות ממבצעים מיוחדים.
כתובת החנות:
דב פרידמן 21, רמת-גן.
שעות פתיחה:
א'-ה': 10:30-14:00 , 16:15-19:30
ו': 10:15-14:30
לקוחות יקרים!!! החנות תהיה סגורה בערבי חג ובחול המועד סוכות. חג שמח ושנה טובה.
אמפולות Advantage לכלבים
(4 אמפולות בקופסא)
קולרי Kiltix לכלבים
טל' להזמנות: 1-700-555-979

בעיות עיניים כלבים | דלקת עיניים אצל הכלב >

כלבים

המליצו ושתפו

מרכז וטרינרי רמת השרון

מאמר זה נכתב על-ידי מרכז וטרינרי רמת השרון, במיוחד ובאופן בלעדי עבור פורטל עולם של כלבים.

ליצירת קשר עם מרכז וטרינרי רמת השרון:
03-5403368


לפרטים נוספים אודות: מרכז וטרינרי רמת השרון

טיפול בהפרשות עיניים אצל כלבים

איכס, מה זה הכתם החום על עיניי הכלב...

לא פעם אנו נתקלים בכלבים לבנים כגון: מלטזים, שמתחת לעיניים נראים הפרשות חומות ולא אסתטיות. במאמר זה, נתמקד בבעיות עיניים נפוצות והטיפול בהם.

חיית המחמד שלכם צריכים את העזרה שלכם בטיפול בעיניהם, למרות שלפעמים נראה כי הם מנסים לנקות לבד את עיניים, בעזרת גירוד האיזור, על שטיח, או ריהוט, או באמצעות כפות הרגליים מה שיכול לגרום ליותר נזק מאשר תועלת.

אנו הבעלים צרכים לבדוק לפחות פעם בשבוע את עיניי חיות המחמד שלנו, עיניים בריאות צריכות להראות מבריקות ולחות, התייעצו עם הוטרינר אם אתם שמים לב להפרשות מוגברות, אדמומיות, נפיחות או אם חיית המחמד מגרדת ללא הרף את עינייה.

כלבים מבוגרים וחלק מהחתולים מפתחים מראה מעורפל על העיניים, זה יכול להיות סימן נורמאלי להזדקנות אבל גם יכול להיות בגלל קטרקט ולכן צריך לפנות במיידית לוטרינר,

מה זה בעצם קטרקט


קטרקט היא תופעה הנגרמת עקב עכירות של עדשת העין, לרוב אצל חיות מחמד מבוגרות, או בגלל מחלת הסכרת אצל כלבים. אור המגיע מבחוץ עובר דרך העדשה לתוך העין ובסופו של דבר גורם לעיוורון, ו / או לדלקת תוך עינית הדורשת טיפול תומך, אבל אין טיפול של ממש שיכול להציל את העין.

חיות מחמד בעלי שיער ארוך, כגון חתולים פרסים, כלבים קטנים כגון: מלטז ויורקשרים מפתחים דלקת בעיניים, בגלל סתימה של צינור ניקוז הדמעות או כי שיערם הארוך נכנס לעינייהם, הקפידו על גזירת השיער סביב העין – לא לגזור בשום אופן לבד, על מנת לא לפגוע בעיניים, הגיעו לוטרינר או ספר מוסמך לכך, לגבי צינור ניקוז הדמעות במידה וישנו חשד לסתימה, הוטרינר ימליץ על פרוצדורה לפתיחת צינור הדמעות באמצעים שונים.

נקו את העיניים באמצעות מטלית לחה ומים סטרילים, למנוע דלקת עיניים, לכלבים עם שיער לבן דוגמאת המלטז יש תכשיר מיוחד לניקוי העיניים, שאותו ניתן לרכוש אצל הוטרינר שלכם.כאשר אתם רוחצים את חיית המחמד, דאגו לא לשטוף את איזור הפנים עם שמפו, הדבר עלול לגרום לגירוי ייתר ואף לדלקת

קבעו תור לבדיקה כללית לחיית המחמד שלכם לפחות פעם בשנה, וגם בדיקת עיניים, דלקות עיניים כגון גלוקומה, וקטרקט יכולות להתפתח במהלך השנים וחשוב לשמור על בריאות העייניים.

מאת: הגר ספיבק – מנהלת המרפאה
המרכז וטרינרי רמת השרון

המאמר נכתב על-ידי מרכז וטרינרי רמת השרון

עולם של כלבים, הנו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות לבעלי כלבים. בין נותני השירות של האתר ניתן למצוא:
וטרינרים, פנסיוני כלבים, אילוף כלבים, חינוך גורים, חברות טיפוח כלבים, מזון לכלב ועוד מגוון נותני שירות בנושא.

האינפורמציה המוצגת באתר עולם של כלבים, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש". השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות © - עולם של כלבים - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות