כלבים

פינצ'ר גרמני


חנות הדגל של 'עולם של כלבים' - ברמת גן:
אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר וליהנות ממבצעים מיוחדים.
כתובת החנות:
דב פרידמן 21, רמת-גן.
שעות פתיחה:
א'-ה': 10:30-14:00 , 16:15-19:30
ו': 10:15-14:30
לקוחות יקרים!!! החנות תהיה סגורה בערבי חג ובחול המועד סוכות. חג שמח ושנה טובה.
אמפולות Advantage לכלבים
(4 אמפולות בקופסא)
קולרי Kiltix לכלבים
טל' להזמנות: 1-700-555-979

כלבים > סוגי כלבים >

אני אוהב/ת פינצ'ר גרמני

אם יש לכם או אתם אוהבים את סוג הכלב פינצ'ר גרמני שתפו את אהבתכם ותראו לכולם כמה הוא כלב מיוחד ואהוב.

פינצ'ר גרמני
German Pinscher

פינצ'ר גרמני

כלבים קטנים חושבים לא פעם שהם הרבה יותר גדולים ממה שהם באמת. הפינצ'ר שלנו בטוח שיש עליו עוד 40 קילו ולפחות עוד חצי מטר בגובה. לא פעם תגלו כלבים אלה מנסים להסתער על דני ענק או על בולדוגים. כלבים אלו נוטים גם לפתח הפרעה פסיכולוגית שקוראים לה תסמונת הכלב הקטן, הפרעה זו באה לידי ביטוי שהכלב חושב שהוא המנהיג של הלהקה. הפתרון פשוט וצריך להתחיל בגיל צעיר, בכל פעם שהכלב מגלה התנהגות דומיננטית, עליכם לתקן אותו ולהראות לו שאתם המנהיגים של הבית.

פינצ'ר גרמני - מקור הגזע והיסטוריה

כלבי פינצ'ר גרמני מגיעים אלינו מגרמניה וככל הנראה ההופעה הראשונה שלהם בעולם הייתה בשנת 1879. בהתחלה היה קשה להגדיר את הגזע בגלל הדמיון לגזעים אחרים ורק ב1894 קיבל הגזע תקן משלו והפך לגזע רשמי.
ההכרה בעולם הגיעה בשלב מאוחר יותר ורק בשנת 2003 הוכר כגזע ברוב אגודות הכלבים.
כלבים אלה מוגדרים ככלבי שמירה, כלבי חוות וכמובן ככלבי בית. כשיש לכם פינצ'ר גרמני בבית, כנראה שכל השכונה תדע ובכלל זה גם הגנבים, כלבים אלה רגישים מאוד לגבי הטריטוריה שלהם וכל גורם זר שמתקרב יתקבל בנביחות קולניות.

האומץ והתעוזה שנמצאים בשפע היו המקור להכנת הכלב דוברמן את פינצ'ר, המפתחים לקחו את התכונות האלה והכניסו אותם להכלאה שתוצרה הוא פינצ'ר גרמני.

סוג הכלב פינצ'ר גרמני שייך לקטגוריות:

פינצ'ר גרמני - נתונים ומאפיינים

כלבים אלה אינם גדולים אבל רוב גופם הוא שריר והם חזקים מאוד יחסית לגודלם. מבנה גופם שרירי, הרגלים ארוכות, הראש קטן והזנב קצר.
הפרווה קצרה וזיפית, והיא מגיעה בצבעים שחור וחום.
משקל: 11-16 ק"ג
גובה: 41-48 ס"מ

תגי שם לכלבים


אילוף כלבים - אילוף פינצ'ר גרמני

כלבים אלה אולי נראים לא חכמים בגלל ההתנהגות שלהם, אבל מדובר על אחד הגזעים החכמים ביותר. קל מאוד ללמד אותם פקודות חדשות - הם קולטים פקודה חדשה לפעמים גם אחרי כמה חזרות בודדות. כלבים אלה עלולים להיות עקשנים ולא לעשות מה שאומרים להם ונדרשת סבלנות כשעובדים עם פינצ'ר גרמני .

כלבים אלה לא אוהבים כלבים אחרים ויעדיפו לחיות לבד בבית. טיולים עם פינצ'ר גרמני יכולים להפוך לחוויה לא נעימה, כשכל רגע הוא יעצור לנבוח או לריב עם כלבים אחרים. פינצ'ר גרמני חייב לעבור משמעת כשהוא קטן, כדי שבשעת הטיול תצליחו לשלוט בכלב.

טיפוח כלבים - פינצ'ר גרמני

פינצ'ר גרמני הוא כלב נוח ללא השקעה מיוחדת, לפרווה הקצרה שלו תספיק הברשה פעם בשבוע.
כלבים אלה לא אוהבים מים ולא צריך להכריח אותם להיכנס למקלחת, ניקיון עם מטלית לחה ואפילו מגבונים יספיקו.

מחלות נפוצות וטיפול - כלב פינצ'ר גרמני

כלבם אלה סובלים מבעיות בבלוטת התריס, דיספלסיה של האגן והמפרקים, מחלת וון וילברנד ועוד. על מנת לצמצם את המחלות, מומלץ לבצע בדיקות גנטיות לזכר או לנקבה אותם אתם רוצים.

פינצ'ר גרמני - אוכל, ציוד ומשחקים

פינצ'ר גרמני הוא כלב בעל אנרגיה עצומה והוא חייב להיות תחת משטר של פעילות גופנית. משחקים הם הדרך המועדפת על הכלב להוצאת אנרגיה, פינצ'ר גרמני אוהב מאוד את הצעצועים שלו והוא לא ייתן לאף אחד להתקרב אליהם מלבד לבעלים.

מומלץ לחלק את הארוחה של הכלבים לפעמיים במהלך היום, זה מגביר את יעילות העיכול וזה מונע בעיות כמו תסביך קיבה. לפינצ'ר גרמני אין אלרגיות והוא יכול לאכול את כל מזונות הכלבים.

ציונים עבור כלב פינצ'ר גרמני

גידול בדירה: 10 - כלב בית מושלם.
ידידותי לילדים: 10- אוהב לשחק עם ילדים.
מתאים לאילוף: 10 - חכם וקולט מהר פקודות.
כלב שמירה: 10 - יתריע על כל גורם זר.
טיפול וטיפוח: 10 - הברשה פעם בשבוע.

ציון משוקלל בסולם האתר עולם של כלבים: 10


(1)  שלום,אנחנו לקראת אימוץ פינצ'רית גרמנית בת שנה מעורבת.נראה כי היא בגובה של 35 ס"מ.מכיוון שאנחנו לא מכירים את הוריה,מה לדעתך הגובה הסופי שלה?אנחנו גרים בדירה וחוששים שהיא תהיה מעט גדולה עבורנו.בנוסף,האם היא מתאימה לילדים?והאם בסדר לצאת איתה 3 פעמים ביום?אשמח לדעת פרטים על הגזע שחשוב לציין אותם...מתי כדאי לעקר אותה? תודה רבה.       ר.

רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
בעצם אמירת המילה "מעורבת" אתם עונים לבד על רוב השאלות. אין אפשרות לדעת מה יהיה האופי, הגודל הסופי וההתנהגות של כלב מעורב, בלי הכרות אישית עם האמא והאבא, המקום והתנאים בו הכלב גדל ודרך ההתנהלות איתו. שלושה טיולים (ארוכים) ביום הם המינימום ההגיוני ועיקור מומלץ לעשות כמה שיותר מוקדם (סביב גיל שישה חודשים).

(2)  שלום,יש לי גורה פינצ'רית מעורבת בת חצי שנה. מדובר בגורה עם המון המון אנרגיות תמיד קופצנית אף פעם לא יושבת בשקט,בנוסף היא גם קופצת המון עלינו וזה ממש לא נעים. הבעיה היא שלא משנה כמה פעמים אנחנו אומרים לה "לא" אסרטיבי היא ממשיכה לקשרש בזנב ולא ממש מבינה מה אנחנו רוצים ממנה. רק שמאוד כועסים עליה וזה אומר שאנחנו באמת כבר מתעצבנים היא מקשיבה מה אפשר לעשות על מנת שהכלבה תהיה רגועה יותר וקשובה גם בלי שנצטרך להגיע למצב שאנחנו כעוסים? תודה       י. ביק

רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
אפשר ורצוי ליצור קשר עם מאלף מאזור מגורייכם להבנת ההיתנהגות ופתרון הבעיה.

(3)  האם פינצר גרמני הוא נובח ורועש ומשתולל       

רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
הגזע פותח להתרעה ולכן נוטה לנבחנות.

(4)  שלום רב! אימצנו באני והבן זוג שלי לפני חצי שנה גור כלבים, הכלב הוא מאוד נמרץ ואנרגטי,בזמן האחרון החלו מספר בעיות שלא כל כך הצלחנו להתמודד עמם, הכלב אוכל כל דבר שיש עולה על שולחן כשאנחנו לא בבית מוריד את החפצים מהשולחן ופשוט הורס אותם, פעם אחרונה הוא אכל אנטיביוטיקה לדרכי הנשימה , לקחנו אותו לוטרינר לשטיפת קיבה, אך זה לא עזר הכלב ממשיך להוריד דברים ולהרוס אותם כשאנחנו לא נמצאים בבית, עוד בעיה הוא עולה על מיטות שלנו ומתעקש לישון איתנו למרות שקנינו לו מיטה משלו, לאחרונה הצטרף למשפחה שלנו גור חתולים קטן שאימצנו, הם מסתדרים מצויין והחברים הכי טובים, אבל כל פעם שאנחנו שמים לחתול קערה עם אוכל, הכלב אוכל מסיים את שלו ועובר בטבעיות לקערה של החתול, גם ניסנו מספר דברים ושום דבר לא עוזר, אז אנחנו קצת אובדי עצות ולא כל כך יודעים איך להתמודד איתו במצבים האלה, גם בתקופה האחרונה החלו להתחלף לו שיניים והוא מאוד לא רגוע, אולי גם בגלל המלחמה הוא ככה נובח בלילה ללא סיבה , באמת לא יודעת כל החיים גידלתי כלבים ולעולם לא נתקלתי בתופעה כזאת, אשמח אם תעזרו לי יום טוב ושקט!       מ. טרידובסקי

גלית ואלט - מאלפת כלבים מאלפת כלבים בכירה מוסמכת
גלית ואלט - מאלפת כלבים מאלפת כלבים בכירה מוסמכת
במצב בו כבר קיימות מספק בעיות התנהגות כפי שמתואר בסיפור שלך, חובה להתחיל שיעורי אילוף ולקבל את הכלים הנכונים להתמודדות. נשמע שלכלב אין דמות מנהיג ברורה ומעמד בבית וגם יש לו סוג של תלות בכם. מומלץ לקרוא את המאמרים בנושא מנהיגות וגבולות וליצור קשר עם מאלף.

(5)  שלום, יש לי פינצרית מעורבת בת 4 אימצתי לפני שבועיים ואני רוצה לשחק איתה בכדור. כאשר אני זורק לה את הכדור היא הולכת אליו לראות מה זה, חוזרת ולא מרימה אותו. אני רוצה ללמד אותה להביא לי אותו או דברים אחרים. תודה רבה       א. יוסופוב

רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
קרוב לוודאי שהכלבה לא מעוניינת לשחק ואין הרבה מה לעשות בנידון.

(6)  שלום, אימצנו פינצ'רית גרמנית לפני כ-4 חודשים. מאז שהיא הגיעה אלינו היא משילה את שיערה בצורה מאוד מוגזמת. בהתחלה חשבנו שמדובר על שינוי בעונה אך הנשירה אינה פוסקת וייתכן שאף מחמירה. חשוב לציין שניסינו להחליף את מזונה אך ללא הועיל. היא מקבלת אוכל איכותי. בסך הכל היא כלבה שמחה ומטופחת, ומאוד אהובה! אשמח לדעת האם מומלץ להוסיף למזונה תוספי מזון כלשהם עליהם שמענו זמן טונה / זרעי פשתן וכדומה. כמו כן, אם הדבר נובע מבעיות עור - אני לא רואה כאלה עליה, אבל אולי אני מפספסת, מה לחפש על מנת לוודא? תודה מראש!       מ. רוזנבלט

מרכז וטרינרי רמת השרון וטרינר דורון נרי
מרכז וטרינרי רמת השרון וטרינר דורון נרי
על מנת לתת לכם מענה טוב ונכון יש צורך בבדיקה של הכלבה על מנת לוודא שאין בעיית עור ובהתאם למצב נוכל לתת המלצות לגבי האוכל ותוספי מזון שונים שיכולים לעזור לפרווה.

(7)  שלום. יש לי פינצ'ר כנראה מעורב בן 15 לאחרונה ניראה לי ששרירי האגן רפויים לדוגמא בשעת הצרכים (קיבה) קשה לו לעמוד על הרגלים האחוריות נראה כאילו הן מתחילות להשתתק אודה לך על התשובה        א. לביא

מרכז וטרינרי רמת השרון וטרינר דורון נרי
מרכז וטרינרי רמת השרון וטרינר דורון נרי
מצריך בדיקה של ווטרינר

(8)  שלום רב, יש לי פינצ'רית בת חודשיים. אנחנו בשלב של לנסות לחנך אותה לעשות את צרכיה בחוץ... זה לא הולך בקלות. היא "מעדיפה" לעשות את הצרכים בבית. מה שיותר קשה ז שבלילה היא ישנה בכלוב טיסה סגור (לא צפוף) ואת צרכיה היא עושה בתוך הכלוב. כיצד ניתן למנוע זאת? אודה על תשובתכם.        ש. פישמן

גלית ואלט - מאלפת כלבים מאלפת כלבים בכירה מוסמכת
גלית ואלט - מאלפת כלבים מאלפת כלבים בכירה מוסמכת
הגורה צעירה מדי - בגיל חודשיים היא לא יכולה להתאפק!!!! אם תשימו אותה בכלוב היא לא תלמד גמילה מצרכים מכיוון שיהרסו לה הרגלי ההיגיינה. בגיל כזה היא צריכה בלילה משטח צרכים שיהיה איתה במתחם בגודל שני מטר על שני מטר עם קערת מים קטנה, מיטה וצעצועים. כמובן שבמשך היום ניתן להתחיל ללמד אותה את הרעיון של עשיית צרכים בחוץ אך לא לצפות ממנה שתצליח להתאפק בחודש-חודשיים הקרובים. ניתן לקרוא מידע נוסף במאמרים שפורסמו בנושא באתר.

(9)  יש לי כלבת פינצ'ר בת 13, גילינו שיש לה גידול בבטן וצריך לנתח אותה. השאלה שלי היא קודם כל עד איזה גיל הכלב הזה חי? ואם בגיל כזה היא תעמוד בהרדמה וניתוח כזה. תודה.       כ. סלע

מרכז וטרינרי רמת השרון וטרינר דורון נרי
מרכז וטרינרי רמת השרון וטרינר דורון נרי
כלבה מגזע זה יכולה לחיות עוד מספר שנים והגיל לא מהווה הגבלה. לגבי סיכון בהרדמה ניתן להקטינו ע"י בדיקות מקיפות כגון בדיקות דם ,צילומי רנטגן+/- אולטראסאונד- יש להתייעץ עם הווטרינר המנתח. חשוב לנסות ולהבין על איזה סוג גידול מדובר ומה הפרוגנוזה הצפויה בעקבות הניתוח?

עולם של כלבים, הנו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות לבעלי כלבים. בין נותני השירות של האתר ניתן למצוא:
וטרינרים, פנסיוני כלבים, אילוף כלבים, חינוך גורים, חברות טיפוח כלבים, מזון לכלב ועוד מגוון נותני שירות בנושא.

האינפורמציה המוצגת באתר עולם של כלבים, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש". השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות © - עולם של כלבים - © All Right Reserved
למעלה מ-25 שנות מצויינות ואמינות