כלבים

יורקשייר טרייר


חנות הדגל של 'עולם של כלבים' - ברמת גן:
אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר וליהנות ממבצעים מיוחדים.
כתובת החנות:
דב פרידמן 21, רמת-גן.
שעות פתיחה:
א'-ה': 10:30-14:00 , 16:15-19:30
ו': 10:15-14:30
לקוחות יקרים!!! החנות תהיה סגורה בערבי חג ובחול המועד סוכות. חג שמח ושנה טובה.
אמפולות Advantage לכלבים
(4 אמפולות בקופסא)
קולרי Kiltix לכלבים
טל' להזמנות: 1-700-555-979

כלבים > סוגי כלבים >

אני אוהב/ת יורקשייר טרייר

אם יש לכם או אתם אוהבים את סוג הכלב יורקשייר טרייר שתפו את אהבתכם ותראו לכולם כמה הוא כלב מיוחד ואהוב.

מאלפת כלבים - גלית ואלט

גלית ואלט, מאלפת כלבים בכירה ומוסמכת ריכזה עבורכם טיפים חשובים לאילוף כלבים לפי סוג הכלב. היכנסו עכשיו ללמוד עוד אודות אילוף יורקשייר טרייר

היכנסו למדריך אילוף כלבים המלא: אילוף כלבים

יורקשייר טרייר
Yorkshire Terrier

יורקשייר טרייר

היורקשייר טרייר הוא כלב קטן מימדים ובעל פרווה חלקה וארוכה מאוד. למזלו, על כל החוסרים שיש לו בעקבות גודלו, הוא מפצה בהתלהבות ושמחת חיים. הטרייר, שנקרא לעתים גם "יורקי", לרוב לא שוקל יותר מ- 3 ק"ג, הוא ידידותי מאד ובמיוחד לילדים. גזע זה, שמקורותיו אינם בטוחים, הוא רק בן כ-100 שנה, אם לא פחות.

יורקשייר טרייר - מקור הגזע והיסטוריה

מקורו של היורקי אינו בטוח. ידוע שהוא פותח על ידי כורים, שרצו צייד קטן מימדים שיוכל לרדוף אחר עכברושים ומזיקים אחרים, שפשטו עמוק אל תוך המכרות וכורים אלו לא רצו לגלות את סוד ההצלחה שבתוצר הסופי. תחילה, היה היורקשייר יותר גדול ממה שרואים בימינו, אך על ידי בחירה סלקטיבית של הכלבים הקטנים ביותר, הגזע הוקטן בהדרגתיות במהלך השנים ונהיה כלב תצוגות ותחרויות מושלם. נשים היו מסתובבות עם יורקים בארנקיהן והיורקשייר הראשון מהגזע שהופיע בתצוגה עשה זאת בשנת 1870.

סוג הכלב יורקשייר טרייר שייך לקטגוריות:

יורקשייר טרייר - נתונים ומאפיינים

קטן, בעל פרווה מכובדת, ארוכה וחלקה כמשי וראש שטוח. היורקשייר נמרץ מאוד ותמיד מוכן לנסות דברים חדשים. אמיץ, חכם ונאמן, היורקשייר צריך מנהיג ואם לא ימצא אחד, הוא יהפוך לחשדן, מה שיגרום לאגרסיביות כלפי זרים, כלבים וחיות קטנות אחרות. היורקשייר טרייר מגיע לגובה ממוצע של כ- 16 ס"מ ולמשקל ממוצע של כ- 3.2 ק"ג.אילוף כלבים - אילוף יורקשייר טרייר

סך הכל קל לאילוף, אך יש צורך להראות ליורקי שאתם המנהיגים. במידה ולא יראה זאת, הוא ינסה לתפוס פיקוד, מה שאומר יללנות, קופצניות ודרישה בלתי פוסקת לתשומת לב. חשוב מאוד לא לתת לכלב להתחמק מעונש כאשר הוא מתנהג לא כראוי "בגלל שהוא קטן וחמוד". חובה להציב לכלבים גבולות ברורים ולקחת מנהיגות. אם היורקי רואה בכם מנהיגים, הוא יהיה מושלם, צייתן ונפלא עם ילדים.

טיפוח כלבים - יורקשייר טרייר

רצוי לבקר באופן קבוע במכון טיפוח מקצועי, שכן יש להבריש ולשמור על הפרווה העדינה. פרוות הראש בדרך כלל קשורה אחורה עם סרט קטן, בכדי למנוע מהפרווה להיכנס לעיניים. בנוסף, יש לצחצח שיניים באופן קבוע. כלבי תצוגה חייבים ביקורים קבועים אצל מקצוען. היורקשייר טרייר משיר את פרוותו בצורה מינימאלית אם בכלל.

מחלות נפוצות וטיפול - כלב יורקשייר טרייר

היורקשייר רגיש לריקבון מוקדם בשיניים וחלקם רגישים לחומרי הרדמה אזוריים. כמו כן, רצוי להימנע מצ'ופרים מיוחדים כיוון שקיבת היורקי חלשה. ליורקים מבנה שלד חלש, כך שיש להיזהר שלא ייפול או יקפוץ יותר מדי ויש סכנה לפריצות דיסק ובעיות בעמוד השדרה. תוחלת החיים של היורקשייר טרייר נעה בין 12 ל- 15 שנים.

יורקשייר טרייר - אוכל ציוד ומשחקים

כלב מצוין לחיים בתוך הבית ואין לו שום צורך בחצר. באופן כללי מעדיף היורקשייר חיים באקלים חם, שכן הוא רגיש לקור. היורקי מאוד אקטיבי והוא צריך לשחרר הרבה אנרגיה, דבר שמשחקים וצעצועים יפתרו מעצמם, אך אסור לוותר על הליכה יומית שטובה מאוד לנפש ולגוף הכלב. כמו כן, מומלץ להוציא את היורקי לריצה חופשית בשטח מגודר ובטוח.

ציונים עבור כלב יורקשייר טרייר

גידול בדירה: 10 - מצוין לחיי בית
ידידותי לילדים: 8 - טוב עם ילדים שטובים אליו
מתאים לאילוף: 8 - דורש סבלנות
כלב שמירה: 0 - הכי לא מאיים ומרתיע שיש
טיפול וטיפוח: 3 - דורש השקעה רבה

ציון משוכלל באתר עולם של כלבים: 6


(1)  קיבלתי גורת יורקשייר, היא אצלי כבר שבוע וחצי כרגע היא בת חודשיים ושבוע . היא שוקלת 1.700 האם זה תקין ? או שזה אומר שהיא גדולה מדי ואולי לא גזעית ? ובעיה נוספת - היא לא מסוגלת להיות בלעדיי ולא אוכלת עד שאני מגיעה ויושבת לידה .. מה לעשות ? אני מפחדת שהיא תפתח חרדת נטישה       ט. שלי

רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
בנוגע להאם הכלבה גזעית זה פשוט מאוד יש תעודות או אין! שאר השאחות דורשות הרבה יותר היתיחסות ומולץ ליצור קשר עם מאלף מאזורכם להתמודדו נכונה ומסודרת.

(2)  שלום! יש לי יורקשייר טרייר מיני בן כ שנה הו אעושה פיפי בפינות בבית ולפעמים גם באמצע הבית. הכנסנו אותו לכלוב במשך הזמן שאנחנו לא בבית(אילוף) וכשאנחנו תופסים אותו עושה פיפי אנחנו כועסים מאוד. אך כלום לא עוזר.... מה אתם ממליצים לעשות?       מ.

רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
לפנות למאלף ולעשות את התהליך בצורה נכונה.

(3)  שלום רב, יש לי יורקשייר בן 8 חודשים והוא עדיין עושה צרכים בבית לפעמים. זה יכול לקרות אחרי 5-6 שעות וגם אחרי שעה שעתיים מאז שיצא בפעם האחרונה. מה ניתן לעשות עם הבעיה?       מ. פרייזונד

רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
ישנו מאמר באתר על נושא הגמילה מצרכים ורצוי ליצור קשר עם מאלף מאזור מגורייכם לטיפול מהיר ונכון בבעיה.

(4)  שלום, עברתי דירה , הכלב היה עושה את הצרכים על פד (בזמן השהות בבית) מאז שעברנו דירה הוא עושה צרכים במרכז הסלון , ניסיתי מס' פעמים לתת לו להריח ולשים על הפד, הוא מסרב להבין כבר חודש שלם... שמתי חומץ על הטריטוריה שסימן, ללא הצלחה... בבקשה עזרה...       ג. יצחק

רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
יש ליצור קשר עם מאלף לטיפול נכון בבעיה. קרוב לוודאי שבין היתר צריך להוציא את הכלב ליותר טיולים.

(5)  באיזה צורה אפשר להעניש את היורקשייר בשביל שיהיה ממושמע?       i. hadad

רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
לא מענישים כלבים!!!!! כדי לאלף כלב פונים למאלף מקצועי ואמין שידריך איך ללמד! את הכלב ומתי לחזק התנהגויות רצויות. למקרה שזה לא היה ברור, לא מענישים כלבים!!!!

עולם של כלבים, הנו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות לבעלי כלבים. בין נותני השירות של האתר ניתן למצוא:
וטרינרים, פנסיוני כלבים, אילוף כלבים, חינוך גורים, חברות טיפוח כלבים, מזון לכלב ועוד מגוון נותני שירות בנושא.

האינפורמציה המוצגת באתר עולם של כלבים, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש". השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות © - עולם של כלבים - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות