כלבים

גרייהאונד איטלקי


חנות הדגל של 'עולם של כלבים' - ברמת גן:
אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר וליהנות ממבצעים מיוחדים.
כתובת החנות:
דב פרידמן 21, רמת-גן.
שעות פתיחה:
א'-ה': 10:30-14:00 , 16:15-19:30
ו': 10:15-14:30
לקוחות יקרים!!! החנות תהיה סגורה בערבי חג ובחול המועד סוכות. חג שמח ושנה טובה.
אמפולות Advantage לכלבים
(4 אמפולות בקופסא)
קולרי Kiltix לכלבים
טל' להזמנות: 1-700-555-979

כלבים > סוגי כלבים >

אני אוהב/ת גרייהאונד איטלקי

אם יש לכם או אתם אוהבים את סוג הכלב גרייהאונד איטלקי שתפו את אהבתכם ותראו לכולם כמה הוא כלב מיוחד ואהוב.

גרייהאונד איטלקי
Italian Greyhound

גרייהאונד איטלקי

גרייהאונד איטלקי הוא כלב קטן ואלגנטי, בעל מבנה עצמות עדין, רגליים ארוכות וראש ארוך ורזה. גזע זה הינו סמל עתיק מאד, ואפילו עצמות כלב הדומה מאד לגרייהאונד נמצאו בפירמידה מצרית בת 6000 שנים. כלב חברה נהדר בעל עיניים מלאות הבעה, שיאהב וישמור אמונים לבעליו ויסתדר גם עם זרים וחיות אחרות. ה"איגי" אוהב לשחק וחברותי מאד, כך שיש לדאוג לתת לו תשומת לב ועידוד.

גרייהאונד איטלקי - מקור הגזע והיסטוריה

כמו הגרייהאונד, גזע זה הובא לאירופה על ידי בן לממלכה הפיניקית, ולאחר מכן פותח על ידי הרומאים. במאה ה-16, החל כלב זה להיות פופולארי בקרב המעמד העליון באירופה ומאז החלו לכבוש את לבבותיהם של אצילים רבים. לדוגמא, פרדריק הגדול מפרוסיה לקח עימו את כלבו למלחמה, כשהגרייהאונד נהרג, הוא נקבר ובקשתו האחרונה של פרדריק הייתה להיקבר עם כלבו. במאה ה-19, צ'יף אפריקאי כה התרגש ממראה הכלב והציע 200 יחידות בקר תמורת כלב אחד בלבד.

סוג הכלב גרייהאונד איטלקי שייך לקטגוריות:

גרייהאונד איטלקי - נתונים ומאפיינים

עדין, כנוע, אינטליגנט ומלא חיבה, הגרייהאונד האיטלקי שומר אמונים לבעליו וקל לאילוף. הוא טוב עם זרים ועם ילדים, אך אופיו העדין מתאים יותר לבית שקט ללא ילדים. האיגי רזה וגבוה, בעל ראש מחודד והבעה כובשת. גובהו מגיע בממוצע ל-34 ס"מ ומשקלו נעמד על ממוצע של כ-4 ק"ג.

תגי שם לכלבים


אילוף כלבים - אילוף גרייהאונד איטלקי

הגרייהאונד קל לאילוף בעקרון, הוא חכם וצייתן אך דרוש אימון עקבי ביותר. כלבים אלו חייבים להוציא המון אנרגיה וחשוב מאד להוציא אותם לרוץ ולשחק איתם והרבה. כאשר איגים לא משחררים מספיק אנרגיה, הם עלולים להפוך לקופצניים ולחוצים, מה שיכול להוביל לבעיות התנהגות. במקרה זה חשוב לא ללטף ולהתחנף אליו- כלבים במצב נפשי פגוע הרואים את בעליהם מתחנפים ומתחנחנים אליהם, חושבים שגם הבעלים במצב לא טוב ונלחצים אף יותר. חשוב שבעלים של כלב כזה ייראה כמנהיג הלהקה, אחרת הכלב יכול לפתח בעיות כמו תסמונת הכלב הקטן- בעיה בה הכלב חושב שהוא המנהיג של בעליו.

טיפוח כלבים - גרייהאונד איטלקי

אחד הכלבים הקלים לטיפוח. כל מה שצריך על מנת לשמור על הפרווה חלקה, זה לנגב אותה עם ממחטה או מגבת רכה ולרחוץ רק במידת הצורך. לאחר הרחיצה יש לוודא כי הכלב יבש לגמרי. יש לצחצח את שיני האיטלקי ולשמור על ציפורניו גזוזות. הגרייהאונד האיטלקי משיר את פרוותו בצורה מינימאלית אם בכלל.

מחלות נפוצות וטיפול - כלב גרייהאונד איטלקי

הגרייהאונד האיטלקי קשוח יותר משנראה. כלב בוגר אינו עדין, אך עד גיל שנה וחצי, עצמותיו שבירות ויש לשמור עליו. האיגים רגישים לבעיית ברכיים בה הפיקות יוצאות ממקומן, לשברים ולאפילפסיה. נקבות ממליטות בקלות ויש להן חוש אימהי מפותח מאד. תוחלת החיים של הגרייהאונד האיטלקי נעה בין 12 ל-15 שנים.

גרייהאונד איטלקי - אוכל ציוד ומשחקים

הגרייהאונד אוהב לשחק ולרוץ חופשי, יש לפקח על משחקים עם איגים אחרים כיוון שכלבים אלו אוהבים לרוץ ולהיתקע אחד בשני . עדיף שלא לתת לו לשחק עם כלבים הגדולים ממנו. האיטלקי מסתדר נהדר ופעיל מאד בתוך דירה ואין לו צורך בחצר. האיגי רגיש לאקלים קר מאד ורצוי להלבישו בסוודר כאשר מוציאים אותו לטיול.

ציונים עבור כלב גרייהאונד איטלקי

גידול בדירה: 10 - מתאים מאד לחיים בתוך בית
ידידותי לילדים: 9 - מאד ידידותי
מתאים לאילוף: 10 - קל לאילוף
כלב שמירה: 0 - פשוט לא כלב שמירה
טיפול וטיפוח: 10 - קל מאד לטיפוח

ציון משוכלל באתר עולם של כלבים: 8


(1)  1.האם ילדים יכולים לאלף כלב מסוג זה ? 2.האם הכלב הזה יכול לגור באותו דירה עם חיות אחרות (אוגרים)? אם סוג הכלב הזה לא יכול לעמוד בתנאים האילו אז איזה כלב יכול ?       א. שיף

רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
היות ומדובר בכלב שקטן מרוב החתולים והיות ואוגרים חיים בכלוב (שאפשר להניח במקום שהכלב לא יגיע עליו, לא אמורה להיות בעיה.

(2)  אימצנו גרייהואנד איטלקי בן שנה וחצי , הוא חברותי מאד והתרגל לבית הבעיה היא שהוא מפחד מבחוץ , כמעט ולא נהנה מהטיול החיצוני . מיד כשיוצאים הוא עושה הכל כדי לחזור הבייתה . מאד מפחד מכל רעש וגם מכלבים אחרים . האם יש דרך לתרגל אותו להמנע מפחד . בנוסף הוא לא נותן שיצחצחו לו את השיניים       ש. דוד

רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
אתחיל דווקא מהצחצוח אני לא מאמין גדול בציחצוח שיניים וחושב שיותר נכון לתת לכלב ללעוס מוצרים טבעיים כמו עצמות בקר או מוצרי עור דחוס לניקוי השיניים. כמו כן רצוי ואפשר להשתמש במשחת אורזים (orozyme) שנמכרת בחנות עולם של כלבים. בנוגע לפחד... קרוב לוודאי שהכלב לא זכה לחשיפה נכונה בשלב הגורות ועכשיו אתם נושאים בתוצאות. תהליך החשיפה בגיל כזה אינו פשוט אבל בהחלט אפשרי! ממליץ לכם ליצור איתי קשר בהקדם כדי שנוכל להיפגש ולטפל בבעיה לפני שהיא תחמיר.

(3)  האם הכלב בגיל צעיר יכול להיות בבית לבד 6 או 7 שעות. הדירה עם חצר. ולכלב יהיה גישה לחצר.       E. Shif

רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
ישנם מספר מאמרים באתר בנושא גורים, התאפקות וחינוך. ללא קשר גרייהאונד איטלקי שיושאר לבד בגינה כנראה שלא ישאר שם כשתחזרו הביתה. (יברח, יגנב או אפילו יחטף על ידי חתול)

(4)  אנו בודקים האם הכלב הזה מתאים לנו. האם הכלב הזה יכול לחיות בחצר ולישון בחצר? האם יכול להיות לבד 6-7 שעות ביום עד שהילדים חוזרים מביה"ס?        ג. ס.

רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
בקשר לחצר ממש אבל ממש לא! מדובר בגזע עדין ורגיש שחייב לגור בבית. עד גיל חצי שנה הכלב לא יוכל להישאר פרקי זמן ארוכים לבדו היות והוא לא יוכל להתאפק מלעשות צרכים.

(5)  יש לי גרייהונד בן 7 חודשים הוא בכלוב טיסה עושה פיפי שהוא בתוך הכלוב איך פותרים את המצב תודה רבה על התשובה       י. שמואל

גלית ואלט - מאלפת כלבים מאלפת כלבים בכירה מוסמכת
גלית ואלט - מאלפת כלבים מאלפת כלבים בכירה מוסמכת
בעיה של עשיית צרכים בתוך הכלוב מעידה על תהליך הרגלה לא נכון וזו בעיה גדולה! חייבים לפנות למאלף שיש לו מומחיות מוכחת בתחום זה ולקבל מפגשים פרטניים בבית.

עולם של כלבים, הנו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות לבעלי כלבים. בין נותני השירות של האתר ניתן למצוא:
וטרינרים, פנסיוני כלבים, אילוף כלבים, חינוך גורים, חברות טיפוח כלבים, מזון לכלב ועוד מגוון נותני שירות בנושא.

האינפורמציה המוצגת באתר עולם של כלבים, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש". השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות © - עולם של כלבים - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות