כלבים

בולדוג צרפתי


חנות הדגל של 'עולם של כלבים' - ברמת גן:
אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר וליהנות ממבצעים מיוחדים.
כתובת החנות:
דב פרידמן 21, רמת-גן.
שעות פתיחה:
א'-ה': 10:30-14:00 , 16:15-19:30
ו': 10:15-14:30
לקוחות יקרים!!! החנות תהיה סגורה בערבי חג ובחול המועד סוכות. חג שמח ושנה טובה.
אמפולות Advantage לכלבים
(4 אמפולות בקופסא)
קולרי Kiltix לכלבים
טל' להזמנות: 1-700-555-979

כלבים > סוגי כלבים >

אני אוהב/ת בולדוג צרפתי

אם יש לכם או אתם אוהבים את סוג הכלב בולדוג צרפתי שתפו את אהבתכם ותראו לכולם כמה הוא כלב מיוחד ואהוב.

מאלפת כלבים - גלית ואלט

גלית ואלט, מאלפת כלבים בכירה ומוסמכת ריכזה עבורכם טיפים חשובים לאילוף כלבים לפי סוג הכלב. היכנסו עכשיו ללמוד עוד אודות אילוף בולדוג צרפתי

היכנסו למדריך אילוף כלבים המלא: אילוף כלבים

בולדוג צרפתי
French Bulldog

בולדוג צרפתי

הבולדוג הצרפתי הוא גזע קטן וחברותי של כלבים, שעל אף שצרפת היא ארץ המוצא שלו, לאמריקאים ולבריטים הייתה יד רחבה בפיתוח הגזע הקומפקטי. הבולדוג הצרפתי או הפרנצ'י, ניחן באישיות כמעט ליצנית, כאשר הוא נהנה להשתטות ולהסב את מירב תשומת הלב שהוא יכול לקבל. למרות שהבולדוג מתחבב ומחבב פחות או יותר את כולם, הוא נקשר עמוקות בדרך כלל לאדם אחד בלבד.

בולדוג צרפתי - מקור הגזע והיסטוריה

פותח לראשונה באנגליה כגרסה מיניאטורית של הבולדוג האנגלי וב1860, מרביע בולדוגים צרפתי ייבא מבריטניה מספר בולדוגים ועירב אותם עם טרייר צרפתי. הגזע החדש והמקסים הפך ללהיט בקהילת היצאניות בצרפת, שהעניקו לו את שמו, "הבולדוג הצרפתי". לאחר שהופץ הגזע החדש, התלהמו האנגלים על שמו בטענה שהבולדוג הינו פרי יצירתה של אנגליה ולא של צרפת ויתרה מזאת, הבולדוג הפך עם השנים לסמל בבריטניה.

סוג הכלב בולדוג צרפתי שייך לקטגוריות:

בולדוג צרפתי - נתונים ומאפיינים

כלב נעים וקל לטיפול, מלא חיבה ואוהב לשחק, הבולדוג הצרפתי ניחן בקסם מצחיק ומעט מוזר, מסתדר בקלות עם זרים ובעלי חיים אחרים. גזע זה זקוק לחברה ולא יוכל לשרוד בלעדיה. הבולדוג הצרפתי זקוק להרבה תשומת לב ובעליו זקוק להרבה סבלנות ועקביות באילוף. זהו כלב שלומד לאט יחסית, אך בדרכים קלות שלא דורשות אפילו טון אגרסיבי. הצרפתי קטן מימדים ועגלגל עם אוזני עטלף עגולות, גובהו מגיע לממוצע של כ-30 ס"מ ומשקלו יכול להגיע לממוצע של כ-11 ק"ג.

תגי שם לכלבים


אילוף כלבים - אילוף בולדוג צרפתי

לבולדוג הגרמני אופי מעט מורכב. הוא דורש הרבה תשומת לב ואוהב להיות בחברת בעליו אך עם זאת, בעל רצון חזק מאד משלו. בלתי אפשרי להתעלם מהכלב ויש לנקוט באילוף מתמשך, עקבי, עדין ומלא סבלנות. לעולם אין להשתמש באלימות או אפילו בטון אגרסיבי. הבולדוג הצרפתי הינו כלב משחק שילמד הכי טוב דרך אימון מצ'פר ועדין. בכללי, הצרפתי הוא כלב מעולה לתצוגות ומסתדר נהדר עם ילדים שלא יתגרו בו.

טיפוח כלבים - בולדוג צרפתי

כמעט ואין צורך בטיפוח מתמיד עם הבולדוג הצרפתי. יש לסרק או להבריש רק במידת הצורך שכן פרוותו חלקה וקצרה. לרחוץ את הכלב לעתים רחוקות ורק במידת הצורך. הבולדוג הצרפתי משיר את פרוותו בצורה ממוצעת.

מחלות נפוצות וטיפול - כלב בולדוג צרפתי

הבולדוג הצרפתי רגיש לבעיות בעיניים. אם הכלב שוקל יתר על המידה, ייתכנו בעיות בנשימה עקב בטנו הבלועה. גזע זה עלול לנחור, לחרחר ולהפיח גזים לעתים קרובות ורוב גדול מהבולדוגים הצרפתים אינו מסוגל לשחות עקב מבנה הגוף. לעתים יש צורך בניתוח קיסרי בשעת ההמלטה בגלל גודל ראשם של הבולדוגים. בכללי, הפרנצ'י הינו כלב בעל אחזקה יקרה ויש לצפות ללא מעט ביקורים אצל הווטרינר. תוחלת החיים הממוצעת של גזע זה נעה בין 10 ל-12 שנים.

בולדוג צרפתי - אוכל ציוד ומשחקים

רגישים לטמפרטורות קיצוניות, חימום מופרז בסביבתו של הבולדוג הצרפתי עלול לגרום למכת חום ובכללי הם מעדיפים אקלים קריר יותר. גזע זה אקטיבי ומסתדר בתוך הבית ואינו זקוק לחצר. הבולדוג זקוק להרבה הליכה ואם יתנו לו, הוא מסוגל לשחק כל היום. לחלקם יותר אנרגיה מאחרים.

ציונים עבור כלב בולדוג צרפתי

גידול בדירה: 9
ידידותי לילדים: 7 - כל עוד הילד מתחשב
מתאים לאילוף: 7 - קל לאילוף אך דורש השקעה
כלב שמירה: 3 - אינו מתאים לשמירה
טיפול וטיפוח: 10 - קל ביותר לטיפוח

ציון משוכלל באתר עולם של כלבים: 7


(1)  קניתי צרפתי בן 10 חודשים והעיניים שלו אדומות האם זה טבעי?       ל. מזרחי

מרכז וטרינרי רמת השרון וטרינר דורון נרי
מרכז וטרינרי רמת השרון וטרינר דורון נרי
שלום עיניים אדומות בדרך כלל מעידות על דלקת עיניים, יש צורך בבדיקה וטרינרית

(2)  מה לעשות אם הוא עושה את צרכיו בבית ולא מתיחס לאילוף שלי       נ. 😑

רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
לפנות למאלף אמיתי

(3)  שלום יש לי בולדוג צרפתי בן חמש וחצי.קיבלתי אותו ליפני שבועיים.הוא לא היה מסורס ו מציק לכלבה לברדור שלי כל הזמן רוצה לעלות עליה ו הייתי חייב לסרס אותו.עדיין לא נרגע ו ממשיך להציק לכלבה שלי אפילו שהיא מעוקרת. מה אפשר לעשות .צריך עזרה        ג. לוי

רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
לסירוס לוקח זמן להשפיע על ההתנהגות ובכל מקרה בגיל הזה עצם הסירוס בלבד לא ישנה הרבה ברמה ההתנהגותית. לפי התיאור מדובר בתקשורת כלבית תקינה ולא יותר.

עולם של כלבים, הנו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות לבעלי כלבים. בין נותני השירות של האתר ניתן למצוא:
וטרינרים, פנסיוני כלבים, אילוף כלבים, חינוך גורים, חברות טיפוח כלבים, מזון לכלב ועוד מגוון נותני שירות בנושא.

האינפורמציה המוצגת באתר עולם של כלבים, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש". השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות © - עולם של כלבים - © All Right Reserved
למעלה מ-25 שנות מצויינות ואמינות