כלבים

בולדוג אנגלי


חנות הדגל של 'עולם של כלבים' - ברמת גן:
אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר וליהנות ממבצעים מיוחדים.
כתובת החנות:
דב פרידמן 21, רמת-גן.
שעות פתיחה:
א'-ה': 10:30-14:00 , 16:15-19:30
ו': 10:15-14:30
לקוחות יקרים!!! החנות תהיה סגורה בערבי חג ובחול המועד סוכות. חג שמח ושנה טובה.
אמפולות Advantage לכלבים
(4 אמפולות בקופסא)
קולרי Kiltix לכלבים
טל' להזמנות: 1-700-555-979

כלבים > סוגי כלבים >

אני אוהב/ת בולדוג אנגלי

אם יש לכם או אתם אוהבים את סוג הכלב בולדוג אנגלי שתפו את אהבתכם ותראו לכולם כמה הוא כלב מיוחד ואהוב.

בולדוג אנגלי
English Bulldog

בולדוג אנגלי

למרות מראהו המאיים, הבולדוג האנגלי הינו אחד הכלבים העדינים והאדיבים מבין הגזעי. ידידותי ועדין באופן כללי ובמיוחד עם ילדים ועדיין מספיק אמיץ ולוחמני בשביל להבריח פורצים ולהוות כלב שמירה מצוין. כלב מלא אנרגיה ומרץ, עיקש ולא מוותר בקלות על כל טיפת תשומת לב שהוא יכול לקבל מבעליו.

בולדוג אנגלי - מקור הגזע והיסטוריה

למרות שגזע זה הוא צאצא של המסטיף האסיאתי העתיק, פיתוחו של הבולדוג בוצע לגמרי בבריטניה. הבולדוג (כלב שור) נקרא כך לא רק עקב מראהו הרחב המזכיר מראה של שור ועקשנותו, אלא גם כיוון שבמאה ה-17 היה נהוג להכניס את הבולדוג יחד עם שור רתום לתוך זירה ולהמר על יכולתו של הבולדוג להרוג את השור. "משחק" זה הוצא אל מחוץ לחוק יותר מאוחר במאה ה-19.

סוג הכלב בולדוג אנגלי שייך לקטגוריות:

בולדוג אנגלי - נתונים ומאפיינים

כלב מלא חיבה ועדין עם ילדים ועם זאת, הבולדוג הינו בעל מראה מאיים וכלב שמירה נהדר כאשר מעט מאד פולשים יסתכנו במגע עם כלב זה. הבולדוג עקשן מאד והוא נחשב לכלב המחפש באופן כמעט תמידי את תשומת הלב של בעליו ואוהב כל רגע כזה. הבולדוג האנגלי יציית לבעליו כל עוד הוא יראה שהבעלים הוא המנהיג, על כן יש צורך שבעלי הכלב יבין התנהגות כלבי אלפא. הבולדוג נמוך, רחב וקומפקטי, לסתו התחתונה בולטת יותר מהעליונה והליכתו מעט מתנודדת. גובהו של הבולדוג האנגלי נע בין- 31 ל- 40 ס"מ ומשקלו מגיע לממוצע של כ-25 ק"ג (נקבה- 23).אילוף כלבים - אילוף בולדוג אנגלי

הבולדוג לעתים יכול להיות דומיננטי ועל כן הבעלים צריך להראות מנהיגות, בולדוג שמראה אגרסיביות כלפי כלבים אחרים או שומר על פינות בבית או רהיטים מסוימים, אינו שייך לבעלים המראה מנהיגות. גזע זה אנרגטי ביותר ועל אף שעם השנים הוא "מתעייף", יש לתת לו לרוץ הרבה ולטייל עימו לפחות חצי שעה ביום. כמו כן, רצוי לשחק איתו במשחקי הבאה והחבאה שידועים כמצוינים בהפעלת כלבים אנרגטיים כמו הבולדוג.

טיפוח כלבים - בולדוג אנגלי

קל מאד לטפח את הפרווה העדינה, הקצרה והחלקה. יש לסרק ולהבריש בעזרת מברשת קשיחה לכלבים ולרחוץ את הבולדוג לעתים רחוקות, רק מתי שצריך. יש לנגב את הפנים כל יום עם מטלית לחה על מנת לנקות את האזורים שבין קפליו של הגזע. הבולדוג האנגלי משיר את פרוותו ברמה ממוצעת.

מחלות נפוצות וטיפול - כלב בולדוג אנגלי

הרבה מכלבי הבולדוג סובלים מבעיות נשימה עקב קנה נשימה צר יחסית. בעיות ראייה, כוויות וכוויות קור גם כן נפוצות בגזע זה כיוון שעורם של הכלבים רגיש לאקלים קיצוני ואף לחדרים חמים ומכוניות. גורים, לעתים נפוצות, מולדים על ידי ניתוח קיסרי עקב ראשם הרחב. הבולדוג נוחר ומרייר והקיבה שלו פעילה מאד, כך שאולי זהו נושא שיפריע לבעלי חוש ריח רגיש. בעיות ירכיים ועור גם כן נפוצות.תוחלת החיים הממוצעת של הבולדוג הינה שמונה שנים.

בולדוג אנגלי - אוכל ציוד ומשחקים

הבולדוג האנגלי מסתדר בתוך הבית וחצר היא לא הכרחית לגידולו. גזע זה מסתדר הכי טוב באקלים ממוצע כיוון שעורו רגיש לחום וקור קיצוניים. הבולדוג דורש הרבה שעות משחק וריצות בגיל צעיר וכאשר הוא מתבגר, הוא מתעייף אבל רצוי שיהיו לו הרבה צעצועים.

ציונים עבור כלב בולדוג אנגלי

גידול בדירה: 9
ידידותי לילדים: 8 - רק נראה מאיים
מתאים לאילוף: 6 - דורש מנהיגות
כלב שמירה: 9
טיפול וטיפוח: 9 - קל לטיפוח

ציון משוקלל באתר עולם של כלבים: 8


(1)  שלום,רונאלדו שלי הוא בולדוג אנגלי בן 8 חודשים,כלב ממושמע בד"כ,הבעיה היחידה שלי איתו זה הצרכים שלו,כמעט כל יום הוא עושה פיפי בבית ולטעמי זה בגלל שהוא לבד בבית הרבה שעות.(אני מוציא אותו ב7 בבוקר וחוזר ב6 ומוציא אותו שוב) השאלה שלי היא אם אפשר לאלף אותו לעשות את הפיפי בחוץ או שזה יותר מידי שעות?ואם כן אפשר לאלף אשמח לדעת איך,אגב אני נותן לו צופרים ולא מנקה את הצרכים לידו בתודה מראש       א. שטרית

רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
אין שום סיבה שגור בן שמונה חודשים (מנחש שגם לא מסורס) יתאפק 11 שעות כל יום! זה לא בריא, לא הגיוני ולא נכון! הכלב חייב לצאת לפחות פעם אחת נוספת במהלך היום!!!

(2)  שלום, יש לי גור בולדוג אנגלי כמעט בן חצי שנה. אני לא יודעת באיזה כמות להאכיל אותו. נכון לעכשיו זה נע בין 2-3 ארוחות ביום של כ150-200 גרם לארוחה משקלו בסביבות ה11 קילו ואנשים שרואים אותו לעיתים רחוקות אומרים שהוא נהיה ענק. האם אני מאכילה אותו יותר מדי? החל ממחר אני אאכיל אותו ב2 ארוחות ביום בלבד. השאלה היא מה הכמות הדרושה והנכונה בכדי שהוא לא יהיה במשקל חריג. תודה רבה       ק. דזיובה

מרכז וטרינרי רמת השרון וטרינר דורון נרי
מרכז וטרינרי רמת השרון וטרינר דורון נרי
לא ניתן לענות על כך מבלי לראות את הכלב, להעריך את מצבו הגופני ולהעריך את המזון שמקבל. ניתן להאכילו פעמיים ביום אך מומלץ לתאם פגישה אצל הוטרינר כדי לקבל הכוונה מדויקת

(3)  קניתי גור בן שבע שבועות בולדוג אנגלי גזעי אני גר בבית קרקע כיצד ניתן לאלף את הגור לעשות צרכים בחוץ בגינה שמחוץ לבית כמובן... לתשובתכם הדחופה אודה       ד. שקד

רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
גור כבן חודשיים יעשה צרכים כל שעתיים, אחרי כל פעם שהוא אוכל או שותה, משחק או מתעורר משינה ולכן הדבר מצריך המון הוצאות החוצה!

(4)  האם גם בולדוגים ממין נקבה גם עקשניות וקשה לשלוט בהם ? תודה        מ. מנדל

רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
בולדוגים אינם "קשים לשליטה" אלא קצת יותר עקשנים מגזעים מסוימים. הגזע הינו גזע חביב שמצריך אילוף מקצועי בשלב מוקדם לקבלת כלב בוגר יציב, מאוזן וממושמע.

(5)  האם בולדוג אנגלי הוא גזע אקשן? ואם כן עד כמה אקשן אפשר להסתדר אם זה ? והאם כול הבולדוגים האנגליים ככה ? תודה       ע. לוי

רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
בולדוגים ידועים בעקשנותם. אם עובדים איתם נכון ובליווי מאלף מקצועי אפשר להימנע מהשפעת העקשנות על ניהול חיים תקינים ונוחים בחברתם.

(6)  שלום, יש לי בולדוג אנגלי בן 11 שנים יש לו חיך צר ולכן הוא נושם בכבדות ומיצר ליחה מזה שנה אנו נותנים לו סטירואידים ,פרדניזון 20מ"ג בעצת וטרינר להקלה על הליחה ,אבל הוא משתן המון .השאלה היא אם יש תרופה אחרת לטיפול בליחה כי הסטרואידים משתנים. הוא עבר ניתוח בשנת 2009 בחיך וזה הקל על הנשימה אבל מזה שנה וחצי הכל חזר לקדמותו.       א.

רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
שאלות בנושאי בריאות שואלים וטרינרים. יותר מזה, הייתי נזהר מאוד מלקבל יעוץ וטרינרי ממאלפים.

עולם של כלבים, הנו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות לבעלי כלבים. בין נותני השירות של האתר ניתן למצוא:
וטרינרים, פנסיוני כלבים, אילוף כלבים, חינוך גורים, חברות טיפוח כלבים, מזון לכלב ועוד מגוון נותני שירות בנושא.

האינפורמציה המוצגת באתר עולם של כלבים, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש". השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות © - עולם של כלבים - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות