כלבים

ביטוחי בריאות וצד ג' לכלבים


חנות הדגל של 'עולם של כלבים' - ברמת גן:
אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר וליהנות ממבצעים מיוחדים.
כתובת החנות:
דב פרידמן 21, רמת-גן.
שעות פתיחה:
א'-ה': 10:30-14:00 , 16:15-19:30
ו': 10:15-14:30
לקוחות יקרים!!! החנות תהיה סגורה בערבי חג ובחול המועד סוכות. חג שמח ושנה טובה.
אמפולות Advantage לכלבים
(4 אמפולות בקופסא)
קולרי Kiltix לכלבים
טל' להזמנות: 1-700-555-979

וטרינריה - כללי >

כלבים

המליצו ושתפו

ביטוחי בריאות וצד ג' לכלבים

כלבים וגורים באשר הם עלולים להסתבך בצרות לפעמים, בין אם בגלל היפר אקטיביות, סקרנות או אפילו בטעות. גורים במיוחד צריכים ללמוד את מגבלותיהם, אך יש לזכור שגם כלבים בוגרים נמצאים בסיכון. חברות שונות כיום מציעות פוליסות ביטוח שונות הכוללות תשלומים לוטרינרים על חשבונות לא צפויים. בנוסף למחלות שונות או פציעות העלולות לתקוף את כלבכם, יש רשימה ארוכה של דרכים בהן הכלב יכול לעלות לנו כסף. אנו עלולים להוציא כסף בין אם כפרס על כלב אבוד שנמצא, פנסיונים שונים כהכרח או אפילו נזק שנעשה לצד שלישי על ידי כלבנו.

סטטיסטיקות:

כשבעים ושבעה אחוזים מהוטרינרים מאמינים שבעלי הכלבים באשר הם, מזלזלים או לא מייחסים מספיק חשיבות לסכום הכספי שעולה להם הטיפול בכלביהם. אי לכך ובהתאם לזאת, כתשעים ושישה אחוזים מהם ממליצים על ביטוח בריאות לכלב. לכם, החוששים מהוצאות כלכליות מפתיעות, מומלץ מאוד לקחת בחשבון שימוש בביטוח לכלב. שימושי בפוליסה כזו יכול לעזור לנו עם החשבונות לוטרינר כשנצטרך. עדיך להיות בטוחים כעת מאשר להצטער אחר כך, בין אם מבחינה כלכלית או חלילה מבחינת כאב לב, בו תגיעו למצב שעליכם להרדים את הכלב כיוון שאינכם עומדים בהוצאות. חשוב לזכור שכ15 אלף בני אדם ננשכים על ידי כלבים בשנה, נתון זה צריך להיות שיקול משמעותי בבחירת סוג פוליסת הביטוח ובהחלטה אם לרכוש אחת מלכתחילה.

ביטוח צד ג':

ביטוח צד ג' לכלבכם הוא חלק חשוב מאוד מפוליסת הביטוח. יש לשים לב שפוליסת הביטוח שלכם כוללת כיסוי עלויות במקרה בו הכלב שלכם חס וחלילה תוקף, פוצע או עושה נזק כלשהו למישהו אחר או לרכוש של מישהו אחר. על ידי רכישת ביטוח לכלבים עם צד ג', אנו מכסים פוטנציאל עלויות גבוה מאוד ונשארים בראש שקט. הרבה פוליסות מכסות נשיכת מישהו אחר על ידי כלבכם - כל עוד נעשה הדבר בביתכם או בחצר הפרטית, שימו דגש גם על ביטוח צד ג'.

מחלות ופציעות:

אנו חיים בעולם בו כמעט כל דבר עלול להשפיע על כלבנו ועלינו לשמור עליו מפני פגעים סביבתיים. בין אם מדובר בחימום המרכזי בביתנו שעלול להזיק לעור הכלב, חומרים רעילים ומאכלים מסוימים הנמצאים בבית, שאליהם הכלב אלרגי או אפילו נזקים ופציעות העלולות להתרחש מחוץ לבית. עלינו לשמור על הכלב ועל הדרך לשמור גם על הכיסים שלנו. לשם כך מומלץ לשקול פוליסת ביטוח שתאפשר לכלבנו לגדול ולהזדקן בשיבה טובה.

סוגי פוליסות ביטוח כלבים:

קיימות סוגי פוליסות שונות בארץ. ישנם סוגי כלבים שכמעט אינם ניתנים לביטוח (הנחשבים "מסוכנים") כגון רוטווילר ודוברמן. במקרה של שאר הכלבים (היותר חברותיים), ניתן לקבל הצעה לביטוח הכולל צד ג' שכמובן כולל בתוכו גם דמי השתתפות עצמית. על הפרטים והמחירים יש להתייעץ עם חברות הביטוח השונות אך רצוי לזכור שחברות אלה פועלות על פי חוקים מסוימים. לדוגמה, אם כלבכם גרם לנזק מסוים לצד שלישי עם כוונה תחילה מצדכם, אזי חברת הביטוח לא תישא בתוצאות ובתשלומים השונים. ביטוח ידידינו הנאמן בדרך כלל יכול להיעשות רק כשהכלב מגיע לגיל מסוים וששנותיו אינו עולות מעבר לגיל מסוים (בדרך כלל- בין גיל חצי שנה לגיל שבע שנים, ניתן לבטח את הכלב).

לסיכום, יש לשקול פוליסת ביטוח בריאות וצד ג' לכלבכם, שכן היא עשויה לחסוך לכם סכומי כסף גדולים ובמקרים מסוימים אף להציל את חיי כלבכם.


(1)  הי. האם אתם יודעים היכן ניתן לבטח צד ג' כלב מסוכן (אמסטף)? אשמח לעזרתכם. תודה ושנה טובה, קורין        ק. גורביץ

עולם של כלבים, הנו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות לבעלי כלבים. בין נותני השירות של האתר ניתן למצוא:
וטרינרים, פנסיוני כלבים, אילוף כלבים, חינוך גורים, חברות טיפוח כלבים, מזון לכלב ועוד מגוון נותני שירות בנושא.

האינפורמציה המוצגת באתר עולם של כלבים, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש". השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות © - עולם של כלבים - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות