כלבים

סיליהם טרייר


חנות הדגל של 'עולם של כלבים' - ברמת גן:
אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר וליהנות ממבצעים מיוחדים.
כתובת החנות:
דב פרידמן 21, רמת-גן.
שעות פתיחה:
א'-ה': 10:30-14:00 , 16:15-19:30
ו': 10:15-14:30
לקוחות יקרים!!! החנות תהיה סגורה בערבי חג ובחול המועד סוכות. חג שמח ושנה טובה.
אמפולות Advantage לכלבים
(4 אמפולות בקופסא)
קולרי Kiltix לכלבים
טל' להזמנות: 1-700-555-979

כלבים > סוגי כלבים >

אני אוהב/ת סיליהם טרייר

אם יש לכם או אתם אוהבים את סוג הכלב סיליהם טרייר שתפו את אהבתכם ותראו לכולם כמה הוא כלב מיוחד ואהוב.

סיליהם טרייר
Sealyham Terrier

סיליהם טרייר

גזעים קטנים ונדירים עשויים לעלות אלפי דולרים ולעיתים גם עשרות אלפי דולרים. אנשים שאינם חובבי כלבים נכנסו לעסק והקימו "בית חרושת" לכלבים קטנים. בבתי גידול אלה התנאים של הגורים מזעזעים. גם המצב של הממליטות אינו טוב והם מתעברות פעמיים בשנה. אגודות בעלי חיים בכל העולם נלחמות בתופעה זו כי מגיע לכלבים לחיות בכבוד.
היום המצב הרבה יותר טוב, מדינות רבות חוקקו חוקים שאוסרים ייצור המוני ובתנאים קשים, בנוסף אנשים רבים הבינו שגידול כלבים באופן מסחרי הוא רע ואסור לקנות ממגדלים שאינם אוהבי חיות.

סיליהם טרייר - מקור הגזע והיסטוריה

סיליהם טרייר מגיע אלינו מווילס. הוא פותח בין השנים 1850-1890 כשמטרת פיתוח הגזע הייתה עזרה בציד נברנים גיריות ושועלים. סיליהם טרייר מלא באומץ ויכול בקלות להיכנס למאורות של חיות ולגרום להן לצאת החוצה. המפתחים בחרו בצבע הלבן לפרווה כך שהציידים יוכלו להבחין בקלות בין הכלבים לציד.
לאחר מלחמת העולם הראשונה עלתה הפופולאריות של הכלבים, הרבה בגלל שכוכבי הוליווד ומשפחת המלוכה הבריטית החזיקו אותם כחיות המחמד שלהם.
בשנים האחרונות כמעט נעלם הגזע ובשנת 2008 דווחו על 43 גורים באנגליה. היום הגזע נמצא בעליה אבל עדין נמצא בסכנה.

סוג הכלב סיליהם טרייר שייך לקטגוריות:

סיליהם טרייר - נתונים ומאפיינים

סיליהם טרייר הוא כלב קטן עם מראה ייחודי - מבנה גופו ארוך, הפנים ארוכות ובעלות זקן והזנב קצר ומוטה כלפי מעלה. הפרווה ארוכה ומקורזלת וצבעה לבן.
משקל: 7-9 ק"ג
גובה:27-34 ס"מ

תגי שם לכלבים


אילוף כלבים - אילוף סיליהם טרייר

סיליהם טרייר הוא כלב נהדר לבית עם משפחה וילדים, הוא מאוד אוהב את המשפחה שלו אבל יכול גם להישאר לבד בבית. כלבים אלה חייבים לעבור אדישות לבעלי חיים, הם נולדים עם יצר ציד מפותח וצריך להסביר להם שבחיות בבית לא נוגעים.
לא קשה לעבוד עם סיליהם טרייר, הוא גם אוהב לעבוד והוא גם אוהב את הבעלים. כלבים אלה יכולים ללמוד בקלות את הפקודות הבסיסיות ואחר כך אפשר להמשיך לפקודות חדשות ולטריקים שתשוויצו בהם על חברים שלכם.

טיפוח כלבים - סיליהם טרייר

סיליהם טרייר הוא כלב שיכול לככב בתערוכות יופי של כלבים, אבל זה מצריך עבודה רבה והשקעה כספית בספר כלבים צמוד. במידה ולא תבחרו בתחרות, יהיה עליכם להבריש בכל יום את הכלב ופעם בחודשיים עליו לראות ספר כלבים להמשך טיפוח מקצועי.

מחלות נפוצות וטיפול - כלב סיליהם טרייר

כמעט ואין מחלות גנטיות לגזע סיליהם טרייר - תודות למגדלים שבחרו בכלבים הבריאים והטובים ביותר לדור הבא. תהליך זה גרם לכך שמחלות גנטיות נעלמו מדור לדור וחוץ מבעיות עיניים, כלבים אלה בריאים.

כלבים קטנים עלולים לסבול בימים קרים, לכן עליכם לדאוג לפינה חמה, להעלות את כמות האוכל וכשחוזרים מטיול בגשם יש לייבש את הכלב במגבת.

סיליהם טרייר - אוכל, ציוד ומשחקים

סיליהם טרייר הוא כלב ציד והמשחק הטוב עבורו הוא כדור, קפיצות הכדור והגלגול שלו מדמים טרף קטן שמנסה לברוח. משחק נוסף שאפשר לשחק עם סיליהם טרייר הוא למצוא מחילה ריקה או סתם מעבר צר ולזרוק לשם את הכדור ולתת לכלב לעשות מה שטבוע בו גנטית - להיכנס למאורה ולהוציא את הציד.

ציונים עבור כלב סיליהם טרייר

גידול בדירה: 10 - מתאים לדירה קטנה.
ידידותי לילדים: 10 - אוהב ילדים והם אוהבים לשחק אתו.
מתאים לאילוף: 8 - אפשר להגיע לתוצאות יפות.
כלב שמירה: 8 - יכול להתריע על זרים.
טיפול וטיפוח: 6 - עבודה קשה.

ציון משוקלל בסולם האתר עולם של כלבים: 8.5

עולם של כלבים, הנו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות לבעלי כלבים. בין נותני השירות של האתר ניתן למצוא:
וטרינרים, פנסיוני כלבים, אילוף כלבים, חינוך גורים, חברות טיפוח כלבים, מזון לכלב ועוד מגוון נותני שירות בנושא.

האינפורמציה המוצגת באתר עולם של כלבים, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש". השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות © - עולם של כלבים - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות