כלבים

סקוטיש טרייר


חנות הדגל של 'עולם של כלבים' - ברמת גן:
אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר וליהנות ממבצעים מיוחדים.
כתובת החנות:
דב פרידמן 21, רמת-גן.
שעות פתיחה:
א'-ה': 10:30-14:00 , 16:15-19:30
ו': 10:15-14:30
לקוחות יקרים!!! החנות תהיה סגורה בערבי חג ובחול המועד סוכות. חג שמח ושנה טובה.
אמפולות Advantage לכלבים
(4 אמפולות בקופסא)
קולרי Kiltix לכלבים
טל' להזמנות: 1-700-555-979

כלבים > סוגי כלבים >

אני אוהב/ת סקוטיש טרייר

אם יש לכם או אתם אוהבים את סוג הכלב סקוטיש טרייר שתפו את אהבתכם ותראו לכולם כמה הוא כלב מיוחד ואהוב.

סקוטיש טרייר
Scottish Terrier

סקוטיש טרייר

הכלב הקרוב הוא כוכב אמתי, המראה שלו כל כך ייחודי שוולט דיסני החליט לבחור בו ככלב בסרט היפיפייה והיחפן. כלבים אלה תמיד ליוו אנשים מהמעמד הגבוה ונשיא ארה"ב פרנקלין רוזוולט הונצח בפסל ולידו כלבו האהוב מסתכל עליו. כלבים אלה לא חכמים במיוחד והם לא ילמדו פקודות שכלבים אחרים ילמדו, אבל האופי הטוב ושמחת החיים מכפרים על כך.

סקוטיש טרייר - מקור הגזע והיסטוריה

סקוטיש טרייר מגיע מסקוטלנד והוא בן למשפחת הטריירים, לגבי מיהם אבותיו יש מחלוקת חלק חושבים שהגזע סקוטיש טרייר מגיע מסקי טרייר ואחרים חושבים שאין קשר בין הכלבים. מה שבטוח שלוסט היילנד וייט טרייר ולסקוטיש טרייר יש מכנה גנטי משותף .
התיעוד מהיכן הגיע ומתי אינו ידוע והפעם הראשונה שכלבים אלה אוזכרו היה בשנת 1436, בציור בו רואים נערה צעירה המחזיקה כלב שדומה לסקוטיש טרייר של היום.
מי שעזר בהפצת הגזע הוא מלך סקוטלנד ג'יימס השישי ששלח כלבים במתנה למלך צרפת. המקומיים שראו את הכלב העריצו אותו ובמהרה עלתה הפופולאריות שלו בצרפת.
הכלב הגיע לארה"ב בתחילת המאה שעברה ולאחר עשרים שנה הוכרז כגזע הכלבים הפופולרי ביותר. היום הוא פחות נערץ אבל עדיין שומר על מספרים יפים בארה"ב ובכל העולם.

סוג הכלב סקוטיש טרייר שייך לקטגוריות:

סקוטיש טרייר - נתונים ומאפיינים

כלבי סקוטיש טרייר כיכבו בסרטי פרסומת והכל בגלל ההופעה החיצונית הייחודית שלהם - כלב ארוך ונמוך עם פרווה שנראית כמו שמלה. מבנה גופם ארוך, רגליהם קצרות והזנב קצר ומורם כלפי מעלה.
הפרווה של סקוטיש טרייר ארוכה ושחורה אבל במקרים נדירים אפשר למצוא פרווה לבנה.
משקל: 8-10 ק"ג
גובה:20-25 ס"מ

תגי שם לכלבים


אילוף כלבים - אילוף סקוטיש טרייר

קשה לעבוד עם סקוטיש טרייר הוא לא כלב עבודה וקשה לו מאוד ללמוד פקודות בסיסיות. כלבים אלה נוטים להיות עקשניים ולעשות את הדברים איך שהם רואים לנכון. הכלבים צריכים ללמוד פקודות בסיסיות שיעזרו לכם לשלוט בהם אבל לא יותר מזה. כלבי סקוטיש טרייר רגועים בבית, אמנם יהיה להם קשה להתרגל למכרסמים וחתולים אבל לאחר אילוף קצר גם בעיה זו תיפתר.

טיפוח כלבים - סקוטיש טרייר

סקוטיש טרייר הוא כלב שהמראה הייחודי שלו מחייב השקעה מיוחדת הכוללת הברשה יומיומית וביקור אחת לחודש אצל ספר הכלבים. אם תבחרו לא להשקיע במראה המיוחד, תצטרכו להבריש את הכלב כמה פעמים בשבוע ופעם בחצי שנה לבקר במספרת הכלבים.

מחלות נפוצות וטיפול - כלב סקוטיש טרייר

כלבים אלו סובלים מבעיות בעיניים מחלות שקשורות לשרירים ועצמות ואלרגיות מסוגים שונים. הסקוטיש טרייר סובל ממחלה ייחודית שנקראת התכווצות סקוטית, זוהי מחלה תורשתית שפוגעת בהליכתו של הכלב והיא נגרמת מחוסר סרוטונין בגוף.
כלבים אלה גם נוטים לפתח סרטן יותר מכלבים אחרים - במיוחד בשנים האחרונות של החיים.

סקוטיש טרייר - אוכל, ציוד ומשחקים

למרות המראה הרציני של סקוטיש טרייר, הוא כלב שרוצה לשחק ולא חשוב לו עם מי. כלבים אלה רגילים לצוד עכברים ומה יותר מתאים מעכבר מגומי, אתם יכולים לזרוק לו את העכבר בבית ולתת לו לחפש.

חשוב לדאוג לפינה בה יהיה לכלב את צרכיו- כלי האוכל, המים והמיטה של הכלב. על המיטה להיות בעל מצע נוח שימנע פצעי לחץ ושתהיה מספיק גדולה שהכלב יוכל לשכב בה.
כלבים אלה עלולים לפתח אלרגיות לסוגים של מזון וצ'ופרים, מומלץ לבדוק לפני שאתם קונים את סוג המזון אם נמצא בו רכיב שעלול להפריע לכלב שלכם.

ציונים עבור כלב סקוטיש טרייר

גידול בדירה: 10 - מושלם לבית קטן.
ידידותי לילדים: 10 - כלב עם אופי חביב.
מתאים לאילוף: 2 - קשה לעבוד אתו.
כלב שמירה: 5 - לא טריטוריאליים.
טיפול וטיפוח: 8 - הברשה כמה פעמים בשבוע.

ציון משוקלל בסולם האתר עולם של כלבים: 7


(1)  האם הכלב הזה יכול להיות אם שעיר קצוץ תמיד        א.

רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
יכול כן מומלץ לא.

עולם של כלבים, הנו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות לבעלי כלבים. בין נותני השירות של האתר ניתן למצוא:
וטרינרים, פנסיוני כלבים, אילוף כלבים, חינוך גורים, חברות טיפוח כלבים, מזון לכלב ועוד מגוון נותני שירות בנושא.

האינפורמציה המוצגת באתר עולם של כלבים, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש". השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות © - עולם של כלבים - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות