כלבים

טרייר אירי רך שיער


חנות הדגל של 'עולם של כלבים' - ברמת גן:
אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר וליהנות ממבצעים מיוחדים.
כתובת החנות:
דב פרידמן 21, רמת-גן.
שעות פתיחה:
א'-ה': 10:30-14:00 , 16:15-19:30
ו': 10:15-14:30
לקוחות יקרים!!! החנות תהיה סגורה בערבי חג ובחול המועד סוכות. חג שמח ושנה טובה.
אמפולות Advantage לכלבים
(4 אמפולות בקופסא)
קולרי Kiltix לכלבים
טל' להזמנות: 1-700-555-979

כלבים > סוגי כלבים >

אני אוהב/ת טרייר אירי רך שיער

אם יש לכם או אתם אוהבים את סוג הכלב טרייר אירי רך שיער שתפו את אהבתכם ותראו לכולם כמה הוא כלב מיוחד ואהוב.

טרייר אירי רך שיער
Irish Wheaten Terrier

טרייר אירי רך שיער

עכברים וחולדות תמיד היו מטרד עבור בני אדם, בשדה היו המזיקים האלה הורסים את היבולים ובבית אוכלים את האוכל. חתולים יכולים לעזור, אבל הם עושים זאת בזמנם החופשי, כלבים לעומת זאת עושים זאת בפקודה.

כאן טרייר אירי ארוך שיער נכנס לתמונה - הוא הגיע כל בוקר עם החוואי ולכד את המכרסמים שהרסו את השדות. לאחר מכן הוא המשיך ברעיית הצאן ובלילה כשכולם ישנו הוא נשאר לבד על המשמר.

טרייר אירי רך שיער - מקור הגזע והיסטוריה

טרייר אירי רך שיער מגיע אלינו מאירלנד, שם היה כלב חוות מצטיין בעל משימות רבות. ככל הנראה אבותיו של הכלב הם כלבי קרי בלו טרייר בשילוב טריירים נוספים. שמות נוספים ווטי או וויטן, הרבה בגלל הפרווה הלבנה שלו. הגזע הוכר לראשונה רק בשנת 1943, לארה"ב הוא הגיע יותר מאוחר והוכר כגזע רק בשנות ה-70. היום כלבים אלה משתתפים בתחרויות יופי, בתחרויות זריזות וכמובן בתחרויות ציד.

סוג הכלב טרייר אירי רך שיער שייך לקטגוריות:

טרייר אירי רך שיער - נתונים ומאפיינים

המראה של טרייר אירי רך שיער הוא ייחודי והוא נראה ממש אנושי. מבנה גופו רחב, הראש גדול והזנב קצר. הפרווה מתולתלת וארוכה וצבעה לבן.
משקל:13-20 ק"ג
גובה:17-20 ס"מ

תגי שם לכלבים


אילוף כלבים - אילוף טרייר אירי רך שיער

טרייר אירי רך שיער הוא כלב שכיף לעבוד אתו, הוא קולט פקודות מהר והוא אוהב לעבוד. כלבים אלה מתאימים להיות כלב ראשון גם למאלפים חסרי ניסיון. בגלל האופי הרגוע משתמשים בכלבים אלו לטיפול בילדים ובנערים, ווטי גם משמש פסיכולוג לכלבים והוא עוזר בשיקום כלבים. למרות שכלב זה יכול לשמש ככלב שמירה, לתקוף הוא לא יודע, מעטים הכלבים שלהם אופי אגרסיבי והנשיכות שלו חלשות ולא מלאות. טרייר רך הוא כלב ציד והוא חייב לעבור אדישות לבעלי חיים - אחרת חיות הבית שלכם יהיו בסכנה. אם יש לכם חיות בבית עדיף לחפש גור – גורים יכולים להתרגל בקלות לחיות אחרות כולל חתולים.

טיפוח כלבים - טרייר אירי רך שיער

הפרווה הארוכה של הטרייר אירי רך שיער ארוכה ומתולתלת, לכן צריך להבריש אותה בכל יום. הזנחה של כמה ימים תגרום לפרווה לאבד את המראה שלה. כלבים אלה אוהבים מאוד מים אבל אסור להגזים - מקלחת פעם בחודש ובמקרים בהם הכלב השתכשך בבוץ. פעם בכמה חודשים צריך לקחת את הכלב לטיפוח מקצועי אצל ספר הכלבים. חשוב לגזור את הפרווה סביב העיניים והאוזניים למניעת מחלות זיהומיות.

מחלות נפוצות וטיפול - כלב טרייר אירי רך שיער

טרייר אירי רך שיער הוא כלב שעלול לסבול מאלרגיות לחומרים שונים, אם החלפתם סוג של מזון או הכנסתם צעצוע חדש והכלב לא מגיב אליו טוב, החליפו למוצר הקודם. אם הכלב מפתח רגישות ואינכם יודעים מה המקור צריך לגשת לווטרינר לבדיקות נוספות. מעבר לאלרגיות הטרייר עלול לסבול מבעיות בקיבה ובעיות עור שונות.

טרייר אירי רך שיער - אוכל ציוד ומשחקים

טרייר אירי רך שיער הוא כלב ציד שמתמחה במכרסמים, כדור מדמה טרף קטן. מרדף אחרי כדור מאוד קרוב לעכבר שרץ. אם הכלב שלכם הורס את הכדורים אתם יכולים למצוא בכל חנויות הכלבים צעצועים מסיליקון. הם יקרים אבל מחזיקים הרבה יותר זמן.
כלבי טרייר אירי רך שיער אלרגיים לסוגי מזון וצריך לדאוג להם לסוג מזון מיוחד, גם כאשר אתם קונים צ'ופרים תבדקו שהמוצר מתאים לכלב שלכם.

ציונים עבור כלב טרייר אירי רך שיער

גידול בדירה: 7 - אפשרי אבל עדיף גינה.
ידידותי לילדים: 10- כלב מטפל.
מתאים לאילוף: 9 - מתאים לכולם.
כלב שמירה: 9 - שומר על הטריטוריה שלו.
טיפול וטיפוח: 4 - דרושה השקעה.

ציון משוקלל בסולם האתר עולם של כלבים: 8


(1)  מהו הגובה המקסימאלי של כלב זה? כל כמה זמן צריך לסרק אותו? וכמה זמן צריך לטייל איתו? אני מעוניינת לקנות כלב, ילדה בת 14 הולכת לטפל בו מלבד באילוף. אנו רוצים כלב קטן עד עשרים ס"מ, כמה שיותר רגוע, אין לנו חצר, ושלא דורש הרבה מאוד זמן לטיול ביום ( חצי שעה מקסימום) , עדיפות לכלב ללא הרבה נשירה תודה רבה!!!       ק. כהן

רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
צר לי אבל אין כלב העונה לדרישות שהצבת. ישנם גזעי טוי (כלבים קטנים מאוד) רבים אבל כולם דורשים יותר מחצי שעה ביום של טיול. האם זה נראה לך הגיוני להיות סגור בבית עשרים ושלוש שעות ושלושים דקות כל יום???

(2)  טרייר אירי יכול באופן קבוע להישאר כל יום לבד בבית למספר שעות (כמעט 9 שעות)       נ.

רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
באופן עקרוני כן, בתנאי שהוא מעל גיל 9-10 חודשים. למרות זאת היות ומדובר ביצור חי ועוד בכלב פעיל ונמרץ עדיף שדוג-ווקר, שכן או חבר יגיעו להוציא אותו באמצע היום לסיבוב לעשיית צריכים ופריקת מתח.

עולם של כלבים, הנו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות לבעלי כלבים. בין נותני השירות של האתר ניתן למצוא:
וטרינרים, פנסיוני כלבים, אילוף כלבים, חינוך גורים, חברות טיפוח כלבים, מזון לכלב ועוד מגוון נותני שירות בנושא.

האינפורמציה המוצגת באתר עולם של כלבים, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש". השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות © - עולם של כלבים - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות