כלבים

טוי טרייר רוסי


חנות הדגל של 'עולם של כלבים' - ברמת גן:
אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר וליהנות ממבצעים מיוחדים.
כתובת החנות:
דב פרידמן 21, רמת-גן.
שעות פתיחה:
א'-ה': 10:30-14:00 , 16:15-19:30
ו': 10:15-14:30
לקוחות יקרים!!! החנות תהיה סגורה בערבי חג ובחול המועד סוכות. חג שמח ושנה טובה.
אמפולות Advantage לכלבים
(4 אמפולות בקופסא)
קולרי Kiltix לכלבים
טל' להזמנות: 1-700-555-979

כלבים > סוגי כלבים >

אני אוהב/ת טוי טרייר רוסי

אם יש לכם או אתם אוהבים את סוג הכלב טוי טרייר רוסי שתפו את אהבתכם ותראו לכולם כמה הוא כלב מיוחד ואהוב.

טוי טרייר רוסי
Russian Toy Terrier

טוי טרייר רוסי

אנשי אצולה, מלכים ואנשים עשירים תמיד חיפשו דרך להראות את המעמד שלהם. חלקם הסתובבו עם שעון יקר והנשים עם תכשיטים מיוחדים. כלבים היום וגם בעבר הם סמלי מעמד, לרוב הכלבים האלה קטנים, כך שיכולו להיכנס לתיק ולהסתובב עם בעליהם לכל מקום.

טוי טרייר רוסי - מקור הגזע והיסטוריה

טוי טרייר רוסי מגיע אלינו מרוסיה אבל המקור שלו הוא טוי טרייר אנגלי. האזכור הראשון של הגזע נמצא במוזאון לזואולוגיה של סנט פטרסבורג באחת התצוגות ישנו טוי טרייר רוסי שבעליו היה פטר הגדול.

הגזע הוא שורד אמיתי, הוא כמעט נעלם אחרי המהפכה ברוסיה - הרבה בגלל שהיה כלב שמקושר לאצולה. הגזע שאנחנו מכירים כיום הוצג רק בשנת 1958, המערב גילה את הכלבים רק אחרי 1990 כשאזרחים מרוסיה הורשו לבקר בעולם המערבי.

סוג הכלב טוי טרייר רוסי שייך לקטגוריות:

טוי טרייר רוסי - נתונים ומאפיינים

קיימים שני סוגים של טוי טרייר רוסי האחד בעל פרווה ארוכה והשני בעל פרווה קצרה. מבנה גוף קטן, רגלים ארוכות, זנב ארוך, ולחלק מהכלבים יש עיטור פרווה שיורד מהאוזניים.
משקל: 1.5-3 ק"ג
גובה:20-25 ס"מ

תגי שם לכלבים


אילוף כלבים - אילוף טוי טרייר רוסי

טוי טרייר רוסי שייך למשפחת כלבי הלוויה הזעירים, כלבים אלה קשורים מאוד לבעלים שלהם. בזמן האילוף הוא מחכים לצ'ופר אבל יותר מהכול הם מחכים למילה טוב או ליטוף מהבעלים. טוי טרייר רוסי יכול להיות כלב שמירה, למרות שהוא אחד הגזעים הקטנים הוא כלב שמירה לא רע בכלל. השמיעה המצוינת שלו עוזרת לו לגלות זרים ולהתריע בפני הבעלים. האופי הטוב של הכלב עושה אותו מתאים לגידול בבית עם ילדים, טוי טרייר רוסי לא צריך גינה או חצר הוא צריך את הסלון ואת המשפחה שלו.
טבעו של הטרייר הרוסי הוא לצוד, אם יש לכם בבית מכרסמים או חתול מומלץ לעבור עם הכלב אדישות לבעלי חיים ורק לאחר מכן להכניס את הכלב לבית.
החיסרון היחיד של כלבים אלה שהם עלולים להיות קולניים ולהתרגש מכל ציפור רכב או אדם שעובר ברחוב. מניעת הבעיה היא תיקון הכלב, הרחקתו מהגורם המרגש ורק לאחר שהכלב נרגע אפשר לחשוף אותו שוב לגירוי.

טיפוח כלבים - טוי טרייר רוסי

הפרווה הארוכה של טוי טרייר רוסי חייבת הברשה יומית. לסוג השני עם הפרווה הקצרה תפסיק הברשה פעם בשבוע. כלבים אלה לא אוהבים מים ומספיקה העברה של מטלית לחה, רק במקרים של לכלוך רב אפשר להשתמש במים.

מחלות נפוצות וטיפול - כלב טוי טרייר רוסי

גורים של טוי טרייר רוסי צריכים לפעמים עזרה של ווטרינר בזמן החלפת השיניים, בנוסף סובלים כלבים רבים מבעיות עצמות הרבה בגלל הבנה הקטן של הכלב.
אלרגיות לחיסונים ולסוגי מזון גם נפוצות בגזע זה.

טוי טרייר רוסי - אוכל ציוד ומשחקים

בריאותו הנפשית של הטוי טרייר שלכם קשורה הרבה בכמות המשחקים שלו ביום. כלבים פעילים שמשחקים איתם בכל יום גדלים להיות כלבים טובים ורגועים. לעומת זאת כלבים שחוץ מהטיול לא מקבלים יחס - גדלים להיות כלבים עצובים ולפעמים מתפתחות בעיות התנהגות.
טוי טרייר רוסי עלול להיות רגיש לחלק מסוגי האוכל לכלבים, במידה ולקחתם את הכלב מבית גידול, עדיף לשאול במה הוא מאכיל את הכלבים .

ציונים עבור כלב טוי טרייר רוסי

גידול בדירה: 10 - גם בדירת חדר.
ידידותי לילדים: 10 - סבלני ומלא באנרגיה.
מתאים לאילוף: 7 - אילוף בסיסי ופקודות נוספות.
כלב שמירה: 10 - מתריע על כל זר שמתקרב.
טיפול וטיפוח: 7 - הברשה יומית לפרווה.

ציון משוקלל בסולם האתר עולם של כלבים: 9






(1)  שלום רב, יש לי גור בן 3 חודשים מסוג טוי טרייר רוסי (שחור מהסוג ללא שיער)רציתי לדעת באיזה גיל צריכות לעמוד לו האוזניים , ובנוסף האם ידוע על זן זה כרגיש לחיסון מסוים? הוא כעת חולה בשעלת כבר כשבוע ומטופל בכדורים המצב השתפר... הבנתי שלא ניתן לעשות כרגע חיסונים עד שהוא מבריא לחלוטין, הספקתי לעשות לו רק את התילוע ואז נהיה חולה. אשמח לקבל תשובה בהקדם. תודה רבה .       ש. לוי

מרכז וטרינרי רמת השרון וטרינר דורון נרי
מרכז וטרינרי רמת השרון וטרינר דורון נרי
גזע זה אינו רגיש לחיסון מסוים.חיסונים ניתן לעשות כשהכלב בריא ואינו מקבל טיפול אנטיביוטי.

עולם של כלבים, הנו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות לבעלי כלבים. בין נותני השירות של האתר ניתן למצוא:
וטרינרים, פנסיוני כלבים, אילוף כלבים, חינוך גורים, חברות טיפוח כלבים, מזון לכלב ועוד מגוון נותני שירות בנושא.

האינפורמציה המוצגת באתר עולם של כלבים, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש". השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות © - עולם של כלבים - © All Right Reserved
למעלה מ-25 שנות מצויינות ואמינות