כלבים

דנדי דינמונט טרייר


חנות הדגל של 'עולם של כלבים' - ברמת גן:
אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר וליהנות ממבצעים מיוחדים.
כתובת החנות:
דב פרידמן 21, רמת-גן.
שעות פתיחה:
א'-ה': 10:30-14:00 , 16:15-19:30
ו': 10:15-14:30
לקוחות יקרים!!! החנות תהיה סגורה בערבי חג ובחול המועד סוכות. חג שמח ושנה טובה.
אמפולות Advantage לכלבים
(4 אמפולות בקופסא)
קולרי Kiltix לכלבים
טל' להזמנות: 1-700-555-979

כלבים > סוגי כלבים >

אני אוהב/ת דנדי דינמונט טרייר

אם יש לכם או אתם אוהבים את סוג הכלב דנדי דינמונט טרייר שתפו את אהבתכם ותראו לכולם כמה הוא כלב מיוחד ואהוב.

דנדי דינמונט טרייר
Dandie Dinmont Terrier

דנדי דינמונט טרייר

רוב גזעי הכלבים נראים דומה, חלקם עם פרווה ארוכה, אחרים עם קצרה. לרוב לא נמצא שינויים רבים בין הגזעים, עם זאת, דנדי דינמונט טרייר הוא כלב בעל מראה שלא שוכחים. כשתטיילו אתו ברחוב תמיד ישאלו אתכם שאלות על הגזע ועל המראה הייחודי שלו.

לא רק יופי גם אופי, דנדי דינמונט טרייר הם כלבים שמתאימים למשפחה עם ילדים גדולים או ככלב לוויה לאנשים מבוגרים. הוא כלב בית למופת וחוץ מלחפור לכם בעציצים הוא לא יהרוס את הבית ולרוב תראו אותו שוכב בסלון.

דנדי דינמונט טרייר - מקור הגזע והיסטוריה

דנדי דינמונט טרייר מגיע אלינו מסקוטלנד והוא הכלאה של מספר טריירים, אף אחד לא יודע בוודאות איזה גזעים הוכלאו. המפתח של הגזע היה כלבן חובב שהתחביב השני שלו היה דיג ובזמן שהוא היה דג, הוא היה משחרר את הכלבים לצוד לוטרות. אחד האצילים שראה את הדייג שילם לו על השירות של הרחקת הלוטרות מהבריכה הפרטית שלו. הלורד התלהב מעבודת הכלבים וביקש לקנות אותם בכסף רב. הדייג שלנו, שהכלבים היו אהבתו, לא הסכים למכור גם לאחר התעקשות של הלורד. לאחר מותו הועברו הכלבים לבנו שחלק את האוצר עם כולנו.

סוג הכלב דנדי דינמונט טרייר שייך לקטגוריות:

דנדי דינמונט טרייר - נתונים ומאפיינים

דינמונט טרייר הוא בעל מראה ייחודי, רגליו קצרות, זנבו וגופו ארוכים משמעותית מכלבים אחרים. הראש גדול עם המון פרווה ונראה שהטרייר עשה קוקו. הפרווה של הדנדי מגיעה בצבעים חום ולבן, היא ארוכה ועבה, ועוזרת לו לשמור על חום גופו גם לאחר שחייה באגם קר.
משקל: 8-11 ק"ג
גובה:20-28 ס"מ

תגי שם לכלבים


אילוף כלבים - אילוף דנדי דינמונט טרייר

כלבי טרייר הם כלבי עבודה, הם מחכים לפרס ולצ'ופר שאתם נותנים להם, אבל יותר מכול כלבי הטרייר עובדים בשביל הבעלים.

דנדי דינמונט טרייר לא מסתדר עם חיות קטנות - הוא רואה בהן טרף וללא השגחה רוב הסיכויים שתגלו את האוגרים שלכם לא בחיים. על מנת למנוע אופציה כזו, חשוב להרגיל את הדנדי לבעלי חיים מגיל צעיר מאוד. דנדי דינמונט לא יסתדר עם ילדים קטנים, הוא לא סובל שמציקים לו ועלול להיות לא צפוי במצבים אלה.

טיפוח כלבים - דנדי דינמונט טרייר

המראה הייחודי של הדינמונט טרייר איננו בא בקלות ודורש הברשה יומית של הפרווה במשך כמה דקות. פעם בכמה שבועות אתם צריכים לקחת את הכלב לספר מקצועי לשם טיפוח ושימור התספורת.

מחלות נפוצות וטיפול - כלב דנדי דינמונט טרייר

המבנה הייחודי של דנדי דינמונט טרייר גובה ממנו מחיר – פריצות דיסק, כאבי גב ושרירים נפוצים מאוד בקרב הגזע. פחות שכיח סרטן, סוכרת, ומחלות הורמונליות.
ווטרינר דואג לבריאות כלבכם ע"י חיסונים ותרופות, אתם משלימים את פעולות הווטרינר ע"י שמירה על סביבת מחיה נקייה, כלי אוכל ומים נקיים.

דנדי דינמונט טרייר - אוכל ציוד ומשחקים

מגדלים רבים מתארים את הדנדי כגוש מטורף של אנרגיה והם אוהבים מאוד לשחק. דנדי רוצה יותר מהכול את הבעלים במשחק, הם עלולים להציק אם הבעלים לא משתף פעולה איתם. האהבה הכי גדולה שלהם היא לחפור בורות, אתם יכולים לקחת את הכלב ליער או לחוף ולתת לו לחפור כמה בורות שירצה.
לגבי המזון – דנדי דינמונט טרייר בעל תאבון בריא, אל תחסכו והשקיעו במזון לכלבים מהאיכות הגבוהה, גם ככה הכלב שלכם אוכל כמות קטנה של אוכל.

ציונים עבור כלב דנדי דינמונט טרייר

גידול בדירה: 10 - מעולה לגידול בדירה.
ידידותי לילדים: 5 - לא לגיל הרך.
מתאים לאילוף: 5 - משימות ציד.
כלב שמירה: 7 - טריטוריאלי.
טיפול וטיפוח: 5 - דורש השקעה.

ציון משוקלל בסולם האתר עולם של כלבים: 5.5

עולם של כלבים, הנו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות לבעלי כלבים. בין נותני השירות של האתר ניתן למצוא:
וטרינרים, פנסיוני כלבים, אילוף כלבים, חינוך גורים, חברות טיפוח כלבים, מזון לכלב ועוד מגוון נותני שירות בנושא.

האינפורמציה המוצגת באתר עולם של כלבים, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש". השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות © - עולם של כלבים - © All Right Reserved
למעלה מ-25 שנות מצויינות ואמינות