כלבים

בולמסטיף


חנות הדגל של 'עולם של כלבים' - ברמת גן:
אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר וליהנות ממבצעים מיוחדים.
כתובת החנות:
דב פרידמן 21, רמת-גן.
שעות פתיחה:
א'-ה': 10:30-14:00 , 16:15-19:30
ו': 10:15-14:30
לקוחות יקרים!!! החנות תהיה סגורה בערבי חג ובחול המועד סוכות. חג שמח ושנה טובה.
אמפולות Advantage לכלבים
(4 אמפולות בקופסא)
קולרי Kiltix לכלבים
טל' להזמנות: 1-700-555-979

כלבים > סוגי כלבים >

אני אוהב/ת בולמסטיף

אם יש לכם או אתם אוהבים את סוג הכלב בולמסטיף שתפו את אהבתכם ותראו לכולם כמה הוא כלב מיוחד ואהוב.

מאלפת כלבים - גלית ואלט

גלית ואלט, מאלפת כלבים בכירה ומוסמכת ריכזה עבורכם טיפים חשובים לאילוף כלבים לפי סוג הכלב. היכנסו עכשיו ללמוד עוד אודות אילוף בולמסטיף

היכנסו למדריך אילוף כלבים המלא: אילוף כלבים

בולמסטיף
Bullmastiff

בולמסטיף

לכל כלב יש תכונה שחזקה אצלו יותר מכלבים אחרים - חלק בעלי אף חזק, חלק אחר בעל אומץ, חלק חברותיים וכדומה. מגדלים רבים זיהו התנהגויות ותכונות כאלה ואחרות וניסו לשלב כלב עם אומץ וכלב בעל כושר ואתלטיות וכך נוצר לנו הגזע בולמסטיף. גזע כלבים זה מתאפיין באומץ רב המגיע מהבולדוג שהיה לוחם שוורים ובאתלטיות שחסרה מאוד לבולדוג אבל נמצאת בשפע במסטיף.

בולמסטיף - מקור הגזע והסטוריה

הצורך לבולמסטיף התעורר באנגליה – בעלי חוות סבלו מגנבים והשומרים לא הועילו כי הגנבים היו בורחים ומתחבאים. בעלי החוות פנו למגדלי הכלבים וביקשו כלב שלא יהסס לתקוף, אבל ללא פציעה או נשיכה.

מגדלי הכלבים הרביעו את הגזעים: בולדוג שידוע בתור גזע בעל אומץ לב שיכול להכניע שוורים ומסטיף אנגלי שהוא כלב חזק ובעל יכולת לרוץ מהר. ההצלחה הייתה רבה כלבי בולמסטיף שקיבלו את השם שומרי היערות הכניעו אין ספור גנבים. השומרים התגאו בכך שלא היה קרב בו בולמסטיף הפסיד לגנבים. למזלם של הגנבים, הכלבים היו עם זמם והתקיפה הייתה רק הפלה על הקרקע.

סוג הכלב בולמסטיף שייך לקטגוריות:

בולמסטיף - נתונים ומאפיינים

בולמסטיף הוא כלב גדול ומרשים, למרות הגודל והמשקל הוא בעל כושר גופני גבוה ומסוגל לרוץ מאוד מהר. מבנה הגוף רחב ושרירי, הרגלים חזקות ,הראש גדול ,אף פחוס, הפרווה קצרה ומגיעה בצבעים אדום חום לבן.
הצורה החיצונית של בולמסטיף תלויה ביחסים בין הבולדוג למסטיף בהכלאה, אם האחוזים הם לטובת המסטיף, רבים יבלבלו את הכלב שלכם במסטיף.
משקל: 40-60 ק"ג
גובה: 60-68 ס"מ

תגי שם לכלבים


אילוף כלבים - אילוף בולמסטיף

בולמסטיף איננו כלב המתאים לאילוף - גם הבולדוג וגם המסטיף אינם כלבים שנחשבים אינטליגנטים ועל כל פקודה תצטרכו 40-80 חזרות. לדוגמא: אם תלמדו את הכלב לשבת תצטרכו לחזור על כך 40 פעמים לפחות עד שהפקודה תנעל במוחו של הכלב.
לא הכול שחור, למרות שבולמסטיף איננו חכם, את הפקודות הבסיסיות הוא ילמד לבסוף ואולי איזה טריק אחד או שניים. ואם תבחרו לקחת את הבולמסטיף לביתכם, גנבים ושאר אנשים לא רצויים לא יכנסו לבית אלא אם כן אתם הסכמתם.

טיפוח כלבים - בולמסטיף

טיפוח בולמסטיף דורש השקעה מינימלית מצד הבעלים, הפרווה הקצרה דורשת הברשה של כמה פעמים בשבוע. פעם בשבוע אתם צריכים לקחת צמר גפן ולנקות את אוזניו המקופלות של הבולמסטיף.

מחלות נפוצות וטיפול - כלב בולמסטיף

כלבים גדולים נוטים לפתח בעיות בפרקים ובאגן, קשה לראות את הבעיה בהליכה ובטח שלא בשנים הראשונות. מחלות נשימה ששכיחות בקרב הבולדוגים מתרחשות גם אצל בולמסטיף, הבעיה מחריפה בחודשי הקיץ.
בולמסטיף חייב פעילות גופנית, כלב שלא פעיל ירבה לחלות ושמחת החיים שלו תרד.

בולמסטיף - אוכל, ציוד ומשחקים

בולמסטיף אוהב את הבעלים שלו ומשחק מבחינתו חייב לכלול את הבעלים. משחק אהוב במיוחד הוא משיכת חבל לכלבים, אתם מצד אחד והכלב מצד שני, ברגע שתשמעו את קולות המאבק תדעו שכלבכם נהנה. בנושא האוכל עלי לתקן טעות של בעלי כלבים גדולים, הכמות שהכלב שלכם אולי גדולה אבל לא להגזים. על רוב שקי מזון כתוב בדיוק כמה צריך לתת וכוס מדידה.

ציונים עבור כלב בולמסטיף

גידול בדירה: 5 - חייב גינה להתרוצץ בה.
ידידותי לילדים: 5 - מצריך היכרות מראש.
מתאים לאילוף: 2 - רק חיזוק השמירה ופקודות בסיסיות.
כלב שמירה: 10 - אין גנב שיעמוד מולו.
טיפול וטיפוח: 8 - טיפוח מועט.

ציון משוכלל באתר עולם של כלבים: 6


(1)  אני רוצה לקנות בולמאסטיף והשאלה שלי היא אם אני יסתובב איתו בחוץ עם רצועה יש סיכוי שהכלב ינסה לתקוף אנשים שעוברי לידי או בעלי חיים אחרים? תודה מראש       י. אשורי

רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
בהנחה שהכל יגיע מבית גידול מסודר, יזכה לחשיפה ואילוף מסודרים ומספיק פעילות גופנית, אין סיבה שיתקוף.

(2)  האם יש מזון מומלץ לבול מסטיף?       י. קליין

מרכז וטרינרי רמת השרון וטרינר דורון נרי
מרכז וטרינרי רמת השרון וטרינר דורון נרי
מזון מסחרי מאיכות גבוהה

(3)  מה הבדל בין מסטיף לבולמסטיף       ט.

רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
מסטיף הוא שם כללי למספחה גדולה מאוד של כלבים הכוללת בין היתר את המסטיף האנגלי, דוג-דה-בורדו (מסטיף צרפתי, בול מסטיף ועוד רבים אחרים.

(4)  לא היה לי כלב בערך 10 שנים ולא יצא לי להיות בחברתם יותר מידי השאלה שלי אם זה נכון לקחת כלב מסוג בולמסטיף? כמו כן אני אדם שאוהב מאוד לעשות ספורט ויש לי חבר טוב של המשפחה שיש להם כלב כזה והוא מאד ממושמע ומחונך       ג.

רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
בולמסטיף הינו גזע נהדר וידידותי אבל לא ממש מתאים לחיים ספורטיבים. במידה ואתה מחפש כלב כבד וחביב הבולמסטיף יתאים, אם הדגש הוא על כלב ספורטיבי מומלץ לחפש בכיוון של כלבי הציד למיניהם או כלבי הרועים.

(5)  יש לנו גורת בולמסטיף בת 4 חודשים והיא מאד מפחדת מבני אדם. מה ניתן לעשות ומהי הסיבה?       ס. א

רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
קרוב לוודאי שמדובר בחוסר חשיפה. (קניתם אותה מחנות? מגדל?) תהליך בניית האמון והחשיפה הינו תהליך ארוך ועקבי. מעבר לפגישה ויעוץ אישיים עם מאלף מומלץ לחשוף את הגורה לכמה שיותר מצבים ואנשים בעזרת חיזוקים חיוביים וסבלנות רבה, במיוחד שמדובר בכלבה שבעוד שנה תשקול סביב ה60 ק"ג ועלולה לגרום לנזק ממשי מתוך פחד.

(6)  הבולמסטיף שלי לא מעוניין לזוז כל כך ולטייל ובגלל זה לאחורה התחיל להעלות במשקל. איך אגרום לו להוציא יותר מרץ ולחזור לגזרה?       א. לוי

רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
אפשרות אחת היא לעודד אותו לצאת איתכם כאשר אתם מחזיקים נקניקייה ביד או בכיס וקח בעצם מושכים את הכלב על ידי ריח. עודף משקל יכול לגרום לבעיות קשות אצל כלבים ובמיוחד בגזעי ענק ולכן טיולים ארוכים והאכלה מסודרת יסייעו לפטור את בעיית המשקל.

עולם של כלבים, הנו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות לבעלי כלבים. בין נותני השירות של האתר ניתן למצוא:
וטרינרים, פנסיוני כלבים, אילוף כלבים, חינוך גורים, חברות טיפוח כלבים, מזון לכלב ועוד מגוון נותני שירות בנושא.

האינפורמציה המוצגת באתר עולם של כלבים, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש". השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות © - עולם של כלבים - © All Right Reserved
למעלה מ-25 שנות מצויינות ואמינות