כלבים

בולדוג אמריקאי


חנות הדגל של 'עולם של כלבים' - ברמת גן:
אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר וליהנות ממבצעים מיוחדים.
כתובת החנות:
דב פרידמן 21, רמת-גן.
שעות פתיחה:
א'-ה': 10:30-14:00 , 16:15-19:30
ו': 10:15-14:30
לקוחות יקרים!!! החנות תהיה סגורה בערבי חג ובחול המועד סוכות. חג שמח ושנה טובה.
אמפולות Advantage לכלבים
(4 אמפולות בקופסא)
קולרי Kiltix לכלבים
טל' להזמנות: 1-700-555-979

כלבים > סוגי כלבים >

אני אוהב/ת בולדוג אמריקאי

אם יש לכם או אתם אוהבים את סוג הכלב בולדוג אמריקאי שתפו את אהבתכם ותראו לכולם כמה הוא כלב מיוחד ואהוב.

בולדוג אמריקאי
American Bulldog

בולדוג אמריקאי

כלבי עבודה רבים הגיעו עם בעליהם במהלך המסעות ורבים מצאו בית חדש במדינה חדשה. עקב הדרישות החדשות שופרו חלק מהתכונות בזמן שחלק אחר נעלמו. זהו סיפורו של הבולדוג האמריקאי, מי שהחל את דרכו כלוחם בזירה נגד שוורים והפך ללוחם בחזירי בר.
למרות כל אלה בולדוג אמריקאי הוא ענק עדין שאוהב לשחק, אבל מעבר לכל אוהב את הבעלים שלו אהבה ללא תנאי. אולי תנאי אחד - ליטוף ואיזה מילה כמו "כלב טוב" פה ושם.

בולדוג אמריקאי - מקור הגזע והסטוריה

מקור בולדוג אמריקאי או אמריקן בולדוג הוא מכלבי המאסטיף מאירופה. ייעודם המקורי היה כלבי קצבים, בגלל עוצמתו ונשיכתו החזקה. קצבים היו משחררים את הכלבים לנשוך ולהפחיד את הפרות לפני השחיטה מתוך האמונה שמעשה זה גורם לבשר להיות רך.
מעבר לזירה הבולדוג גם שמר על החווה בתמורה לנתחים מבשר השחיטה.
לאחר שנאסרה פעולה זו, החלו רבים לגלות את האופי הטוב שיש לבולדוג ורבים אימצו אותם כחיות מחמד. כך, תכונות רבות כמו מזג חם הפכו למזג עדין ונוח.
בולדוג האמריקאי התחיל גם הוא ככלב עבודה ובדרום ארצות הברית היה רודף אחרי חזירי הבר ומונע מהם לגרום נזק לחווה.
בתחילת המאה כמעט ונכחד הבולדוג האמריקאי ורק עקשנות של מגדל אחד שמרה על הגזע וכיום הוא נפוץ בארה"ב ובעולם כולו.

סוג הכלב בולדוג אמריקאי שייך לקטגוריות:

בולדוג אמריקאי - נתונים ומאפיינים

בולדוג אי אפשר לפספס, המראה האופייני לגזע הוא מבנה גוף רחב ושרירי, רגליים קצרות, ראש גדול ואף פחוס. הפרווה מגיעה במגוון צורות והצבעים העיקריים הם שחור, לבן וחום.
וכמובן אי אפשר בלי הריר שמאפיין את הגזע והנחירות.
משקל:30-58 ק"ג
גובה:20-27 ס"מ

תגי שם לכלבים


אילוף כלבים - אילוף בולדוג אמריקאי

קשה לעבוד עם בולדוג אמריקאי, בגלל הדומיננטיות שטבועה בו. הכלב מזהה מיד מי חזק ומי חלש במשפחה. ישנם הרבה רמזים שאנחנו מעבירים בשפת הגוף שלנו, הכלבים שמאומנים לקרוא אותנו כבר אלפי שנים, יודעים לנתח כל תנועה שלנו. מאלף מוסמך יעזור לכם להיות האלפא של הלהקה הקטנה שלכם. במקרה בו הכלב יגלה שהוא החזק - האילוף יהיה בלתי אפשרי, כי הכלב לא יקשיב לכם ויעדיף לעשות מה שנוח לו.

טיפוח כלבים - בולדוג אמריקאי

אין הרבה עבודה עם הבולדוג הפרווה הקצרה דורשת הברשה פעמיים בשבוע. הפרווה הקצרה מותירה את העור חשוף לפגיעות, עליכם לשמור על ניקיון העור ולבדוק בכל יום אם יש אדמומיות או גירוי.

מחלות נפוצות וטיפול - כלב בולדוג אמריקאי

בולדוג אמריקאי סובל מדיספלסיה באגן ובמפרקים. בגלל מבנה האף והפה, אמריקן בולדוג סובל גם מאלרגיות וממחלות נשימה. בעיה נוספת מתרחשת בעיקר בקיץ, בו הבולדוג מתקשה לקרר את עצמו, בגלל חוסר היכולות לנשום מהר.

בולדוג אמריקאי - אוכל, ציוד ומשחקים

כל כלב צריך לשחק ובכל גיל גם כלבים זקנים לא ייוותרו על משחק, אמנם עדין מזה של הכלבים הצעירים. הבולדוג צריך משחק, אבל הבעלים הם המוקד – הליטוף, הדיבור, קצת דחיפות ותגלו בולדוג אמריקאי שלא הכרתם.
הבולדוג הוא כלב שחייב לשמור על גזרה, אסור לו להאכיל אותו יתר על המידה אחרת יתפתחו בעיות בריאות.

ציונים עבור כלב בולדוג אמריקאי

גידול בדירה: 9 - צריך הדרכה מה מותר ומה אסור לעשות בבית.
ידידותי לילדים: 9 - צריך להכיר את הילדים.
מתאים לאילוף:5 - כלב טוב שמתאים לאילוף בסיסי.
כלב שמירה: 9 - כלב עבודה ששומר על הבית.
טיפול וטיפוח: 9 - פרווה קצרה לא דורשת עבודה.

ציון משוכלל באתר עולם של כלבים: 8


(1)  יש לי בולדוג אמרקאי בן 10 חודשים. הוא כלב די חברותי בחבורת כלבים ( כמובן שגם לבני אדם )אך מידי פעם הוא ״משתגע״ ותוקף כלבים. השאלה שלי אם זה יכול לקרות גם עם ילדים או שזה ישאר רק עם כלבים.        י. בן עובדיה

רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
כלב לא פתאום משתגע ויש לזה המון סימנים מוקדמים. אי אפשר להסיק שכלב שתוקף כלבים יגיב בצורה זהה או לא לילדים והדבר מצריך הבנה והתבוננות מעמיקות בכלב ורצוי שעל ידי מאלף.

(2)  שלום רב הכלבה שלנו איימי בת 5 חודשים מטילה שתן בכלוב האילוף שלה על הכרית שלה . האם זה טבעי והאם ניתן למנוע וכיצד . היא יוצאת לפחות 5 פעמים ביום . זה קורה להערכתי לפנות בוקר .       א. כלפון

רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
סביר להניח שההרגלה לכלוב לא נעשתה כראוי ולכן היא עושה צרכים בכלוב. הדבר מצריך התייעצות עם מאלף מאזורכם ואולי גם בדיקה אצל וטרינר בנוגע לבעיה בדרכי השתן.

(3)  היי, יש לי גור בולדוג אמריקאי רציתי לדעת 1. כמה להאכיל אותו ביום? 2. איך לחנך אותו לא לעשות צרכים בבית?       א. אלון

רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
נושא האוכל מורכב ומומלץ להתייעץ עם וטרינר ועם המגדל שמכר לכם את הכלב. נושא הצרכים מצריך זמן, סבלנות ועבודה נכונה עם מאלף.

(4)  כמה בערך עולה האוכל של הבולדוג האמריקאי בחודש. ואיפה אפשר לקנות בולדוג אמריקאי ועוד שאלה אפשרי לגדל אותו במרפסת גדולה הוא עדיף גינה?? תודה מראש       

רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
כמות האוכל תלויה בסוג המזון והחברה, בגיל הכלב, גודלו ורמת הפעילות. אין חשיבות לגינה או מרפסת היות והכלב זקוק לפעילות גופנית יומיומית ובגזע הנ"ל מומלץ ביותר להקפיד על אילוף משמעת החל מגיל צעיר. אין יותר מידי מגדלים של הגזע בארץ ונכון להיום הוא אינו מוכר כגזע רשמי בהתאחדות.

(5)  (2) לאחרונה הוספנו למשפחה בולדוג אמריקאי ורצינו לדעת מה כמות האוכל האידיאלית וממה היא מורכבת עבור גור בן 4 וחצי חודשים ולדעת מאיזה גיל רצוי להתחיל לעבוד על פקודות ובאיזה דחיפות תודה מראש מ.        

רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
כמות המזון תלויה בעיקר בסוג המזון שנותנים, בחברה ובפעילות הכלב. לגבי משמעת מומלץ להתחיל עבודה חינוך ומשמעת כבר בגיל חודשיים.

(6)  האם בולדוג אמריקאי שייך לכלבים מסוכנים?       א. אלקס

רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
לא

(7)  לאחרונה הוספנו למשפחה בולדוג אמריקאי ורצינו לדעת מה כמות האוכל האידיאלית וממה היא מורכבת עבור גור בן 4 וחצי חודשים ולדעת מאיזה גיל רצוי להתחיל לעבוד על פקודות ובאיזה דחיפות תודה מראש        מ.

רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
אילוף מומלץ להתחיל כמה שיותר מוקדם במיוחד כשמדובר בגזע גדול וחזק כמו בולדוג אמריקאי. כמות ההאכלה משתנה בהתאם לחברת המזון. (תמיד יופיעו כמויות ההאכלה על האריזה)

(8)  שלום , רציתי לשאול שאלה הבולדוג אמריקאי תוקפני? ואם אפשר לגדל אותו בדירה?.        ר. בר-און

רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
רועי כץ - מאלף כלבים מאלף ומוליך כלבים!
הבולדוג האמריקאי כמו שאר הכלבים הקרובם אליו גנטית (פיט-בול, בולדוג, בול-טרייר) הינו כלב חזק אשר עלול לגרום לנזק רב במידה ולא יאולף כראוי ולא יזכה לפעילות גופנית מספקת.

עולם של כלבים, הנו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות לבעלי כלבים. בין נותני השירות של האתר ניתן למצוא:
וטרינרים, פנסיוני כלבים, אילוף כלבים, חינוך גורים, חברות טיפוח כלבים, מזון לכלב ועוד מגוון נותני שירות בנושא.

האינפורמציה המוצגת באתר עולם של כלבים, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש". השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות © - עולם של כלבים - © All Right Reserved
למעלה מ-25 שנות מצויינות ואמינות