כלבים

אילוף כלבבך


חנות הדגל של 'עולם של כלבים' - ברמת גן:
אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר וליהנות ממבצעים מיוחדים.
כתובת החנות:
דב פרידמן 21, רמת-גן.
שעות פתיחה:
א'-ה': 10:30-14:00 , 16:15-19:30
ו': 10:15-14:30
לקוחות יקרים!!! החנות תהיה סגורה בערבי חג ובחול המועד סוכות. חג שמח ושנה טובה.
אמפולות Advantage לכלבים
(4 אמפולות בקופסא)
קולרי Kiltix לכלבים
טל' להזמנות: 1-700-555-979

אילוף כלבים > מאלפי כלבים

כלבים

המלצה על אילוף כלבבך

פה זה המקום לפרגן ולהמליץ לחברים שלכם על אילוף כלבבך.


כלבים

אילוף כלבבך
דפנה מונשרי

דפנה מונשרי אילוף כלבים ברמה גבוהה


שמי דפנה מונשרי ואני מאלפת כלבים מוסמכת ומטפלת בעזרת בעלי חיים.
מאז שאני זוכרת את עצמי אני מוקפת בכלבים ובחיות. האהבה האינסופית שלהם ליוותה אותי בילדותי וכשהתבגרתי היה לי ברור שעבודתי תהיה קשורה לבעלי חיים. רציתי ללמוד תחום שיאפשר לי להיות בסביבת חיות אבל גם לשתף אנשים וילדים באהבה הגדולה שהחיות מעניקות ואת הקבלה שלהם אותך בלי לשפוט אותך ולכן פניתי לתחום "טיפול בעזרת בעלי חיים". את לימודיי בתחום עשיתי ב"מכללת דוד ילין" בירושלים. לאחר כמה שנים רציתי להרחיב את הידע שלי בתחום הכלבים ולמדתי אילוף כלבים ב"בית הספר למאלפים הלוחש לכלבים – אבנר רז". כיום אני משלבת בין עבודת האילוף לבין העבודה הטיפולית בה אני עובדת עם ילדים ונוער במגוון בעיות התנהגות.
הכלב הוא חית להקה והוא צריך אותנו בני האדם שנשמש לו כלהקה ונגדיר לו את הגבולות הברורים להתנהלות בבית. כלבים שאינם יודעים מהו מעמדם בלהקה עלולים לפתח בעיות התנהגות ולגרום נזק לבעלים ולעצמם. האילוף נועד לכם הבעלים על מנת להבין יותר את שפת הכלב שלכם ולהקנות הרגלים חיוביים לכלב. באמצעות האילוף תוכלו להעניק לכלבכם ביטחון בסביבתו ובכך ליצור קשר חיובי איתו, קשר שרק יחזק את האהבה הגדולה שהוא מעניק לכם ואתם לו.

השירותים שאני מעניקה ב"אילוף כלבבך":


אילוף בבית הלקוח
מיועד לבעלים המעוניינים לאלף את כלבם למשמעת בסיסית הכוללת את הפקודות: שב, ארצה, אליי, הישאר, למקום, רגלי, או לבעלים שהביאו גור או כלב חדש לביתם ורוצים להבין את הצרכים של הכלב טוב יותר.

אילוף בפנסיון
באילוף בפנסיון רמת האילוף אליה ניתן להגיע גבוהה יותר ומיועדת לבעלים שאינם מסוגלים להשקיע באילוף בעצמם במהלך היום. בסוג זה של אילוף ניתן לפתור בעיות התנהגות כמו: חרדת נטישה, נשכנות, תוקפנות, פחד מכלבים, תקיפת חתולים ועוד.

טיפול בעזרת כלביםה
אהבה הבלתי נגמרת והלא שיפוטית של הכלב מאפשרת להגיע לנפשו של המטופל. במהלך הטיפול המטופל לומד לאלף את הכלב ובכך חווה תחושות הצלחה והגשמה עצמית. הטיפול מיועד לכל הגילאים ומטרתו להביא לחיזוק ביטחונו העצמי של המטופל ולפתור בעיות רגשיות שיצופו במהלך הטיפול.

* ניתן למצוא אותנו בפייסבוק בכתובת: http://www.facebook.com/DaphnaMonshri

תגי שם לכלבים
כלביםדפנה
כלבים050-5359553
כלביםשלח אימייל ל:
אילוף כלבבך


עולם של כלבים, הנו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות לבעלי כלבים. בין נותני השירות של האתר ניתן למצוא:
וטרינרים, פנסיוני כלבים, אילוף כלבים, חינוך גורים, חברות טיפוח כלבים, מזון לכלב ועוד מגוון נותני שירות בנושא.

האינפורמציה המוצגת באתר עולם של כלבים, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש". השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות © - עולם של כלבים - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות