כלבים

וטרינרים מרפאות ושיקום


חנות הדגל של 'עולם של כלבים' - ברמת גן:
אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר וליהנות ממבצעים מיוחדים.
כתובת החנות:
דב פרידמן 21, רמת-גן.
שעות פתיחה:
א'-ה': 10:30-14:00 , 16:15-19:30
ו': 10:15-14:30
לקוחות יקרים!!! החנות תהיה סגורה בערבי חג ובחול המועד סוכות. חג שמח ושנה טובה.
אמפולות Advantage לכלבים
(4 אמפולות בקופסא)
קולרי Kiltix לכלבים
טל' להזמנות: 1-700-555-979

וטרינריה ושיקום >

כלבים

המלצה על חני שירותי חירום לבעלי חיים

פה זה המקום לפרגן ולהמליץ לחברים שלכם על חני שירותי חירום לבעלי חיים.

חני שירותי חירום לבעלי חיים
שירותים מגוונים ומועילים

איזור פעילות: מרכז

שירות יעיל, מקצועי ומיומן


חני ענפי מפעיל את חברת "חני – שחירותי חירום לבעלי חיים", לחני ניסיון רב בעבודה עם בעלי חיים, כבר מעל עשרים ושמונה שנים שחני מטפל בחיות. בנוסף מוכשר חני גם כמפקח בתחום בעלי החיים מטעם משרד הפנים.

החברה של חני מציעה שירותים מועילים במיוחד בכל הנוגע למצבי חירום,:

חילוץ ולכידה של חיות שברחו או חיות שנתקעו במקומות מהם אין להם מושג איך לצאת, לחני דרכים רבות ומגוונות לחלץ וללכוד כלבים וכולם כמובן אינן פוגעות בכלב בשום דרך.

אמבולנס עבור כלבים חולים או פצועים שנדרשים לטיפול בהול. כמו כן מציעה החברה גם שירותי הסעה וליווי לכלבים וחיות לטיפול אצל הווטרינר או לחופשה בפנסיון או בבית.

קבורה ופינוי של כלבים וחיות אחרות, בחצר של הלקוח, שריפת הגופה או כל בקשה אחרת של הלקוח.

עזרה בטיפול הכלבים וחיות בית – טיפולים שאינם מצריכים וטרינר כמו למשל מתן תרופות בזמן שהבעלים בעבודה, טיפולים נגד פרעושים וקרציות וכדומה. כמו כן מציע חני שירות של טיפול ודאגה לכלב בזמן שהייה בחו"ל, חני יאכיל יטייל, ישחק ויבלה זמן עם כלבכם עד שתשובו מחו"ל.

כמו כן מציע החברה של חני פתרון במקרים של בעיות התנהגות לא רצויה כמו עלייה על ספות ומיטות, עשיית צרכים בבית וכדומה.

חני מציעה פתרונות שונים להרחקת חתולים, ציפורים ואפילו כלבים מתחום הבית והחצר, תוך שימוש באביזרים אלקטרוניים מדליקים הפועלים על בטריות ואינם פוגעים בבעלי החיים המורחקים.

חני שירותי חירום לבעלי חיים זמינה לכל טלפון עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. הגעה אליכם תוך שלוש שעות מרגע קבלת הטלפון. השירות הוא אמין, מקצועי ואוהב ויעיל במיתר במקרי חירום שונים.כלביםחני
כלבים054-5710953
כלביםhttp://petmet.dsites.co.il(1)  אתם לא מבינים ,זו חוויה שאני חייבת לספר עליה הבחור הזה חני ענפי ממש אבל ממש יודע מה הוא עושה, ואיך לגשת לחתולים, הזמנתי אותו להוריד חתול שכבר שבוע מפחד לרדת ותקוע גבוה בצמרת העץ. כבר שבוע אני והשכנים מנסים בכל דרך לגרום לחתול לרדת וזה לא מצליח והחתול ממש בוכה ואומלל. חני הגיע לאחר שנתן לנו הנחיות בטלפון להתרחק ומה לא לעשות ,הוא הביא איתו ציוד וכל מיני סוגים של אוכל הניח הכל בצד וניגש לעץ , ביקש מאיתנו להתרחק ונשאר ליד העץ בערך 10 דקות ואז ניגש לציוד שהביא לקח איתו מוט ואוכל ושוב ניגש לעץ פתאום החתול התחיל לילל לכיוון של חני וחני ענה לו בקולות ובהקלטות שהביא איתו , חני ידע לפרש כל תנועה ומבט של החתול ממש דיבר איתו בשפת גוף ומבטי עיניים וקולות עד שהצליח לגרום לו לרדת לענפים הנמוכים ומשם סופסופ קפץ לקרקע וברח . צריך לראות בכדי להאמין ,חני, תודה רבה רבה בשמי , בשם השכנים שניסו יחד איתי לעזור לחתול ובשם החתול.       .. .

עולם של כלבים, הנו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות לבעלי כלבים. בין נותני השירות של האתר ניתן למצוא:
וטרינרים, פנסיוני כלבים, אילוף כלבים, חינוך גורים, חברות טיפוח כלבים, מזון לכלב ועוד מגוון נותני שירות בנושא.

האינפורמציה המוצגת באתר עולם של כלבים, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש". השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות © - עולם של כלבים - © All Right Reserved
למעלה מ-25 שנות מצויינות ואמינות