כלבים

כלבים | פנסיון כלבים


חנות הדגל של 'עולם של כלבים' - ברמת גן:
אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר וליהנות ממבצעים מיוחדים.
כתובת החנות:
דב פרידמן 21, רמת-גן.
שעות פתיחה:
א'-ה': 10:30-14:00 , 16:15-19:30
ו': 10:15-14:30
לקוחות יקרים!!! החנות תהיה סגורה בערבי חג ובחול המועד סוכות. חג שמח ושנה טובה.
אמפולות Advantage לכלבים
(4 אמפולות בקופסא)
קולרי Kiltix לכלבים
טל' להזמנות: 1-700-555-979

פנסיון כלבים >

פנסיון כלבים - יוצאים לחופשה וגם הכלב לא יוצא מקופח

המלצה על

פה זה המקום לפרגן ולהמליץ לחברים שלכם על .

פנסיון כלבים - יוצאים לחופשה וגם הכלב לא יוצא מקופח

פנסיון הכלבים יכול לסייע לנו במספר דרכים. בכתבה הקרובה נעסוק בסוגי השירותים שמעניקים פנסיוני כלבים בארץ, נדון ביתרונות שמעניק לנו פנסיון הכלבים, נזכיר גם כמה פנסיוני כלבים שמעניקים שירותים מיוחדים כמו לדוגמא: פנסיון שמאלף כלבים, פנסיון כלבים המתמחה בטיפוח הכלב או פנסיון כלבים המעניק טיפולי פסיכולוגי לכלבים.


כאשר מתכוננים לטיול ארוך צריך להוציא דרכון, להכין ויזה, להכין תיק ועוד. אחד מהסידורים היותר חשובים הוא למצוא סידור לכלב, לא תמיד יש את האפשרות לבקש מחבר או מבן משפחה לטייל עם הכלב 3 פעמים ביום ולהאכיל את הכלב.

לכן קמו פנסיוני כלבים שתפקידם הוא לקבל את הכלב, לטפל בו, להאכיל ולטייל שלוש פעמיים ביום, כך הכלב והבעלים ישנים בשקט האחריות על הכלב עוברת לעובדים מסורים שאוהבים כלבים ויודעים איך לטפל בהם.

אתם יכולים ליהנות מחופשת הסקי שלכם מבלי להתקשר כל יום מדאגה לכלב.


לפני הגעה לפנסיון הכלבים יש לדאוג למספר סידורים

  • לבדוק שהכלב מחוסן ולהביא את פנקס החיסונים איתכם לפנסיון.
  • כלבים בעלי מזון כלבים מיוחד – יש לדאוג ליידע או להביא אותו לפנסיון.
  • כלבים עם בעיות ווטרינריות שמקבלים טיפול - חובה להודיע ולתדרך לטיפולים נוספים.
  • כל בעיית התנהגות שאתם רואים לנכון, חובה להודיע על כך למטפל בפנסיון הכלבים.
  • ציוד נוסף כגון: רצועה, זמם או משחק מעודף.

במהלך השהייה בפנסיון ייהנה הכלב מטיפול של בית מלון שכולל טיול נחמד בשטח הפנסיון שלוש פעמים ביום, הכלב יקבל אוכל בשעה בה הוא רגיל לאכול בבית.

המטפלים המסורים יברישו את פרוות הכלב ויבדקו אותו בדיקה כללית למציאת בעיות רפואיות. הכלב ישהה במשך היום בכלבייה שעוברת שטיפה יסודית. ביחד עם כלבכם ישהו עוד מספר כלבים או בכלבייה פרטית במקרה של כלב תוקפן או פחדן יתר על המידה.

היות וישנם כלבים רבים בפנסיון הכלבים, וטרינר חייב לעבור מידי פעם ולבדוק את תקינות המקום. הווטרינר בודק שהמים נקיים וראויים לשתייה, שהאוכל מאוחסן כראוי, מצב הניקיון בתאים ולבסוף מצבם הכללי של הכלבים שנמצאים בכלבייה.

מתקן שלא יעבור את הבדיקות, יוכרז כלא ראוי ורק לאחר מקצה שיפורים, הווטרינר יחליט אם אפשר לפתוח מחדש את פנסיון הכלבים.

בפנסיון הכלבים נמצאים כלבים מגזעים שונים. חשוב מאוד להודיע על ייחום קרוב שלא תחזרו עם כלבה וגורים. כשלוקחים את הכלב חזרה, יש לבדוק שהכלב לא נדבק במחלה מכלב אחר, אבל לרוב זה לא יקרה מפני שבעלי הפנסיון מבודדים את הכלבים החולים וכך מונעים הדבקות של שאר הכלבים.

בנוסף לשירותים של טיפול בכלב כשאתם לא בבית, מעניקים פנסיונים קורסי אילוף כלבים ביחד עם הבעלים כך הבעלים גם לומד את יסודות האילוף או לבד עם המאלף מוסמך.

שירותים נוספים שאפשר לקבל הם טיפוח הכלב – הברשה, תספורת, ציפורנים ועד טיפולים מיוחדים. לבעלי כלבים שקשה להם שהכלב כל היום בבית ללא תעסוקה וללא טיולים, ישנם פנסיוני כלבים שמתפקדים כמעון יום. הבעלים מגיע בבוקר לפנסיון, משאיר את הכלב עם המטפלים ובשעות הערב מגיע הבעלים מהעבודה ולוקח את הכלב.

כלבים בשיקום דורשים טיפול צמוד ולא תמיד יש לנו הידע או את הזמן לטפל בכלב, במצב כזה אפשר לשלוח את הכלב לאחד מפנסיוני הכלבים המתמחים בשיקום.

הכלב יקבל טיפולים כגון : טיפולי הידרותרפיה בבריכה או טיפולי פיזיותראפיה לכלבים.

לבעלי כלבים שלא מרוצים מהתנהגות הכלב ישנם פנסיונים שמתמחים בעזרה טיפולית ע"י פסיכולוג כלבים מוסמך, הטיפול יערך ביחד איתכם ולחוד ולאחר מספר טיפולים כלבכם ישפר את התנהגותו. פנסיוני כלבים יכולים לעזור לכם לטייל בשקט את הטיול מבלי לדאוג לשלום הכלב או לשלום הבית. פנסיוני הכלבים פזורים בכל הארץ. באתר עולם של כלבים תוכלו לבדוק היכן נמצא פנסיון הכלבים הקרוב לאזור מגוריכם. לפני הכניסה מומלץ להתרשם מהכלבייה ומהמטפלים, כך תוכלו להיות בטוחים שהכלב עובר למקום לא פחות טוב מהגינה שלכם בחצר.

תגובות / המלצות

אהבתם מה שראיתם?
יש לכם מה להגיד בנושא?
זה המקום לשתף את שאר הגולשים.

שם פרטי:
שם משפחה:

כתובת אימייל לקבלת תשובה:
תגובה/המלצה:
* השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.
שמירה

עולם של כלבים, הנו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות לבעלי כלבים. בין נותני השירות של האתר ניתן למצוא:
וטרינרים, פנסיוני כלבים, אילוף כלבים, חינוך גורים, חברות טיפוח כלבים, מזון לכלב ועוד מגוון נותני שירות בנושא.

האינפורמציה המוצגת באתר עולם של כלבים, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש". השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות © - עולם של כלבים - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות