כלבים

כלבים | אימוץ כלבים


חנות הדגל של 'עולם של כלבים' - ברמת גן:
אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר וליהנות ממבצעים מיוחדים.
כתובת החנות:
דב פרידמן 21, רמת-גן.
שעות פתיחה:
א'-ה': 10:30-14:00 , 16:15-19:30
ו': 10:15-14:30
לקוחות יקרים!!! החנות תהיה סגורה בערבי חג ובחול המועד סוכות. חג שמח ושנה טובה.
אמפולות Advantage לכלבים
(4 אמפולות בקופסא)
קולרי Kiltix לכלבים
טל' להזמנות: 1-700-555-979

אימוץ כלבים >

תהליך אימוץ כלבים - בחירת הכלב ועמותה

המליצו ושתפו

תהליך אימוץ כלבים - בחירת הכלב ועמותה

בוקר אחד קם אחד הילדים בבית ודורש כלב כחיית מחמד. אתם ההורים רואים בכך צעד גדול לעבר אחריות של הילד, בשאיפה שהוא זה שילך להאכיל ולטייל איתו 3 פעמים ביום. אבל הרבה לפני שאתם הולכים לקנות/ לאמץ כלב קיראו בעיון את הכתבה הבאה, כך תוכלו לאמץ את הכלב שהכי מתאים לבית ולמשפחה שלכם. בצורה הזאת ההורים, הילדים והכלב יהנו מחיים שמחים יותר והבית שלכם ירוויח פעמים - גם יהיה שומר לבית וגם הילדים גדלים בבית שמח ומלא חיים.


כלבים אפשר לאמץ בעמותות שקיימות בישראל כגון צער בעלי חיים או תנו לחיות לחיות. העמותות עושות עבודת קודש בהצלה של כלבים חתולים וכאן התפקיד שלנו להשלים את המצווה ולקחת כלב מאחת העמותות. הכלבים שמגיעים לצער בעלי חיים וכד' הם כלבים שעברו התעללות או שסתם זרקו אותם לרחוב.

כאשר אתם לוקחים כלב מצער מבעלי חיים אתם מרוויחים פעמיים - גם לקחתם כלב ועשיתם מצווה וגם תוכלו לתת לאותו כלב חמוד שעבר הרבה בחיים הקצרים שלו בית חם ואוהב. בחירת הכלב צריכה להיות מורכבת מכמה משתנים: מי הולך לגדול עם הכלב קשישים, ילדים, איפה הכלב יגדל בית עם גינה או דירת חדר קטנה.

לאחר שבחרנו את הכלב שמתאים לנו אפשר לנסוע לאחת העמותות. אתם תופתעו לראות על איזה כלבים ויתרו אנשים ולפעמים תוכלו למצוא כלבים גזעיים ולפעמים אף כלבים שעברו אילוף. נציגי העמותה יתחקרו אותכם על מנת לבדוק שאתם משפחה חמה ולא עוד משפחה שתזרוק את הכלב שוב לרחוב. כאן מגיע החלק הכי קשה, לבחור את הכלב. כולם כל כך חמודים, כולם רוצים בית חם ולצערנו אנחנו יכולים לקחת רק כלב אחד ולא יותר. כאן כל איש לעצמו, אין דרך לבחור כלב טוב. יש לכל אחד את הרגע שבו אחד הכלבים שובה את ליבו, אבל לאלה שרוצים לקחת כלב יותר אקטיבי אפשר להוציא צרור מפתחות לשקשק בו קצת ולראות איזה כלב מגיב, אפשר לשאול את נציגי העמותה שטיפלו בכלב איך האופי של הכלב האם הוא תוקפן או רגוע וכו'. הכלבים שמגיעים מהעמותות עברו טיפול אצל וטרינר שבדק אותם מכף רגל ועד ראש.

כאשר אתם תקבלו את הכלב הוא יהיה לאחר חיסונים והוטרינר יציג בפניכם את כל הבעיות שהכלב סבל או סובל מהם כיום. כאן המקום לשאול את כל השאלות לגבי גידול הכלב, סוג מזון הכלבים המועדף וכו'.. בנוסף תוכלו להתייעץ עם אנשי העמותה לגבי איזה משחקים הכלב אוהב.

דרך נוספת לאמץ כלב היא לקנות כלב מאחד מבתי הגידול לכלבים בארץ. אימוץ הכלב מבתי גידול עולה כסף רב מפני שלרוב הכלבים גזעיים. חלקם עברו אילוף ארוך אצל מאלף כלבים מומחה, לחלקם יש יחוס משפחתי, לדוגמא כלב שהוא צאצא של כלב וכלבה שזכו בתערוכות וכו'. לפני שאתם קונים את הכלב מומלץ לערוך בדיקה מעמיקה ולמצוא את בית הגידול שמתמחה בגזע שאתם רוצים לאמץ. יש לבדוק האם הכלב מגיע עם תעודות ומה ההיסטוריה של הכלב. כאן המקום לשאול את כל השאלות על טיפוח הכלב טיפים לאילוף מזון כלבים שהכלב מעדיף ומשחקים שהכלב אוהב.

לא משנה בסוף איזה כלב בחרתם אם הוא גדול או קטן שמח או עצוב, מכאן והלאה אתם חייבים לטפל בו ולשחק איתו, ובתמורה הכלב יחזיר לכם אהבה אין סופית.

תגובות / המלצות

אהבתם מה שראיתם?
יש לכם מה להגיד בנושא?
זה המקום לשתף את שאר הגולשים.

שם פרטי:
שם משפחה:

כתובת אימייל לקבלת תשובה:
תגובה/המלצה:
* השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.
שמירה

עולם של כלבים, הנו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות לבעלי כלבים. בין נותני השירות של האתר ניתן למצוא:
וטרינרים, פנסיוני כלבים, אילוף כלבים, חינוך גורים, חברות טיפוח כלבים, מזון לכלב ועוד מגוון נותני שירות בנושא.

האינפורמציה המוצגת באתר עולם של כלבים, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש". השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות © - עולם של כלבים - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות