כלבים

תגי שם לכלבים | כלבים נאבדים


חנות הדגל של 'עולם של כלבים' - ברמת גן:
אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר וליהנות ממבצעים מיוחדים.
כתובת החנות:
דב פרידמן 21, רמת-גן.
שעות פתיחה:
א'-ה': 10:30-14:00 , 16:15-19:30
ו': 10:15-14:30
לקוחות יקרים!!! החנות תהיה סגורה בערבי חג ובחול המועד סוכות. חג שמח ושנה טובה.
אמפולות Advantage לכלבים
(4 אמפולות בקופסא)
קולרי Kiltix לכלבים
טל' להזמנות: 1-700-555-979

>

1 מכל 5 כלבים נאבד לפחות פעם אחת במהלך חייו – יש לכם כלב או כלבה. שמרו עליהם

המליצו ושתפו

1 מכל 5 כלבים נאבד לפחות פעם אחת במהלך חייו – יש לכם כלב או כלבה. שמרו עליהם

תופעה שכיחה מאוד בשנים האחרונות הנה כלבים שהולכים לאיבוד לבעליהם. במקרים רבים הבעלים אינם מוצאים את הכלב או הכלבה והם נשלחים להסגר של העירייה. אל תגידו - לי זה לא יקרה, חשוב מאוד לשמור הכלב שלא יאבד ואם זה כבר קרה, אז יש מה לעשות כדי להגדיל את הסיכוי שהכלב יוחזר אליכם בריא ושלם.


הכלב הנו החבר הכי טוב של האדם. בעלי הכלבים מביניכם מכירים את ההרגשה המיוחדת של לחזור הביתה ולקבל את האהבה הגדולה הזו של כלבכם. אצל רוב הבתים הכלב הנו בן משפחה לכל דבר.

אז איך הכלב פתאום נאבד?

במצב רגיל הכלב תמיד איתכם ואין שום סיבה שיאבד. אך מקרים חריגים יכולים לגרום לכך שהכלב יבהל ויברח ואז כבר לא ימצא את הדרך חזרה:

- משחקים: אם אתם בטיול עם הכלב בפארק והכלב ראה חתול או כלב ורץ לשחק איתו והתרחק מדי ממכם.

- תאונה: כלב שחס וחלילה רץ לכביש, ונפגע על-ידי רכב. מהבהלה של הפגיעה כלבים רבים בורחים רחוק מאוד והקשר בינם לבין הבעלים נאבד.

- אזעקה / סירנה / רעש חזק : ישנם כלבים שנבהלים מאוד מרעש חזק, אזעקה או סירנה, מה שיכול לגרום להם לברוח לבעלים.

אמצעים המגדילים את הסיכוי שהכלב יוחזר הביתה לאחר שאבד

- שבב: כחלק מהחיסונים שכל כלב חייב לקבל, יש גם את החובה לרשום את הכלב בעירייה/מועצה מקומית שבה אתם גרים ולדאוג לכך שוטרינר ישים לכלב שבב מיוחד. השבב מאפשר זיהוי של הכלב במקרה שנאבד והחזרה שלו לבעלים.

- תג שם לכלב: אחד האמצעים הפופולאריים והאופנתיים ביותר אשר יסייעו להחזיר את הכלב אם אבד הנו תג שם לכלב. ניתן להזמין תג שם בצורה וצבע שתבחרו, ועליו לחרוט את שם הכלב ואת מספר הטלפון של הבעלים. את התג מחברים לקולר או לרתמה של הכלב וכך הפרטים של הכלב תמיד נמצאים עליו, וכל מי שמוצא את הכלב יוכל לדעת מיד למי להחזיר את הכלב.


יתרונות ברכישת תג שם לכלב

היתרון הגדול של תג שם לכלב הנו שאם הכלב נאבד, המוצא של הכלב לא צריך ללכת לוטרינר שיבדוק בשבב מי הבעלים. ניתן להתקשר בקלות למספר טלפון שנחרט על התג ולהודיע לבעלים של הכלב.

בנוסף, כיוון שיש עיצובים רבים ומגוונים לתגי שם לכלבים, כיום בוחרים בעלי כלבים לקנות תג שם כאביזר אופנתי שנראה יפה על הכלב שלהם.

ניתן גם לחרוט על התג שם רגישויות, מומים או מחלות מיוחדות שהכלב סובל מהם. מוצא הכלב יוכל לדעת מיד כיצד לטפל בכלב.

לפי הערכות רק 17% מהכלבים שנאבדים ואין להם תג, מוחזרים לבעליהם.


מה מומלץ לחרוט על התג שם

מומלץ מאוד לחרוט את שם הכלב ואת מספר הטלפון של הבעלים. כך מי שימצא את הכלב שאבד יוכל מיד להתקשר לבעלים ולהודיע להם על כך. ניתן כמובן להוסיף פרטים חשובים כגון רגישויות, מומים או מחלות שהכלב סובל מהם. לדוגמא, אם הכלב לא שומע או רגיש לסוג מזון מסוים זה פרט שחשוב מאוד לדעת אם מוצאים את הכלב וצריכים להשגיח עליו. מומלץ לא לחרוט יותר מדי טקסט על התג, כיוון שזה מקטין את גודל הטקסט.

פרויקט תג שם לכל כלב

בחנות עולם של כלבים נפתח "פרויקט תג שם לכל כלב" אשר במסגרתו הורחבה הקולקציה של תגי השם לכלבים באופן משמעותי והמחירים של כל תג הופחתו מאוד, כך שכל בעל כלב יוכל לרכוש תג שם לכלב שלו. תגי השם לפעמים משתפשפים והחריטה נהיית דהויה לאחר תקופה ארוכה של שימוש. לכן, מומלץ מאוד לקנות תג שם חדש מדי פעם וליהנות מהעיצובים המגוונים של תגי השם המוצעים למכירה במחיר אטרקטיבי.

תגובות / המלצות

אהבתם מה שראיתם?
יש לכם מה להגיד בנושא?
זה המקום לשתף את שאר הגולשים.

שם פרטי:
שם משפחה:

כתובת אימייל לקבלת תשובה:
תגובה/המלצה:
* השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.
שמירה

עולם של כלבים, הנו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות לבעלי כלבים. בין נותני השירות של האתר ניתן למצוא:
וטרינרים, פנסיוני כלבים, אילוף כלבים, חינוך גורים, חברות טיפוח כלבים, מזון לכלב ועוד מגוון נותני שירות בנושא.

האינפורמציה המוצגת באתר עולם של כלבים, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש". השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות © - עולם של כלבים - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות