כלבים

ביטוח כלבים | ביטוח חיות מחמד


חנות הדגל של 'עולם של כלבים' - ברמת גן:
אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר וליהנות ממבצעים מיוחדים.
כתובת החנות:
דב פרידמן 21, רמת-גן.
שעות פתיחה:
א'-ה': 10:30-14:00 , 16:15-19:30
ו': 10:15-14:30
לקוחות יקרים!!! החנות תהיה סגורה בערבי חג ובחול המועד סוכות. חג שמח ושנה טובה.
אמפולות Advantage לכלבים
(4 אמפולות בקופסא)
קולרי Kiltix לכלבים
טל' להזמנות: 1-700-555-979

בריאות כלבים >

ביטוח לחיית המחמד שלכם

המליצו ושתפו

מרכז וטרינרי רמת השרון

מאמר זה נכתב על-ידי מרכז וטרינרי רמת השרון, במיוחד ובאופן בלעדי עבור פורטל עולם של כלבים.

ליצירת קשר עם מרכז וטרינרי רמת השרון:
03-5403368

לפרטים נוספים אודות: מרכז וטרינרי רמת השרון

ביטוח לחיית המחמד שלכם

ביטוח לחיית המחמד שלכם - בשביל מה זה טוב, למי זה עוזר ולמה בעצם אני צריך את זה.


מאת ניצן דליצקי – טכנאית ראשית, מרכז וטרינרי רמת השרון

האם אני צריך את זה כבעלים של חיית מחמד, ואיך זה יעזור לי להגן על הכלב או החתול שלי ועליהם, ולמי הביטוח טוב ויעיל.

ביטוח בעלי חיים זה כלי שעוזר לנו "ההורים" של חיית המחמד להימנע מהוצאות לא צפויות שכרוכות בגידול בעל חיים , מגן עלינו מ"הפתעות" לא נעימות כמו למשל תאונות , פצעי נשיכה וכדומה . הביטוח יעזור לנו להימנע מחשבון גבוה אצל הוטרינר ומצמצם משמעותית הוצאות לא צפויות , כמו כן הוא מאפשר לממן את המיטב והמירב לבעל החיים שלנו במצב חירום, ולנו אין את היכולת לשלם על הכול. הביטוח יעזור לנו בהוצאות.

ביטוח הבריאות ידאג לטיפול בריאותי מיטבי , זה מצוין כי למשל עד היום, אם בעל כלב היה חושש מהוצאות במצב חירום של אולטרסאונד, MRI או כל טיפול נוסף במקרה הצורך ואולי אפילו בוחר שלא להשקיע בטיפול, הביטוח מכסה הוצאות אלו ומאפשר להשיג את הטוב ביותר עבור בעל החיים.

הביטוח ידאג לנו אם חס וחלילה רקסי ברח מהבית ונדרס ע"י מכונית , נפגע ברגליו ועכשיו צריך לבצע צילומים , בדיקות דם או אשפוז הכרוכים בעלויות גבוהות. לא נצטרך לחשוש מעלויות גבוהות מכיוון שיש לו ביטוח.

האם הכלב שלנו או החתול שלנו צריך את הביטוח?

השאלה תלויה בנו וביכולת הכלכלית שלנו , מה יקרה אם עכשיו רקסי באמת צריך ניתוח חירום איך מתמודדים עם ההוצאה ? האם נוכל לתת לו את המירב והמיטב כדי שיתאושש או שנתחיל לשקוע לבעיה כלכלית? אם אחת לחודש נשלם סכום מינימלי נוכל להיות רגועים שאנחנו מכוסים ויש לנו גב כלכלי. כל זה תלוי בכם, הוטרינר שלכם רק יכול להמליץ לכם ולתמוך הרי מי כמונו יודע שהטיפול הוטרינרי הוא פרטי ולפעמים יקר.

אנו במרכז וטרינרי רמת השרון מוצאים את עצמנו לא פעם נתקלים בקושי של בעלים המודאגים לגבי תשלום עלויות הטיפול בחיית מחמדם הפצועה, ומנסים להקל בכל דרך אפשרית, אך לפעמים אין ברירה וחיית המחמד צריכה טיפול מקיף שיכול להגיע למאות ואולי לאלפי שקלים כגון: בדיקות דם, צילומי רנטגן, אולטרסאונד על ידי רופא מומחה, ניתוחים אשפוזים וטיפולים שמחירן יקר, כאן נכנסת הדילמה של עלות הטיפול מול התועלת.

לאחרונה הושק ביטוח בריאות לחיות המחמד שלנו שמאפשר לצמצם בעלויות הטיפול, שם חברת הביטוח הוא "חיותא", זהו בעצם ביטוח פרימיום לחיות המחמד בסטנדרט של רפואה פרטית, והיא רשת ביטחון כלכלי במקרים קשים שחיית המחמד שלנו סובלות מהם.

הצטרפות לביטוח זה מאפשרת הן לוטרינר והן לבעלים לתת את הטיפול הטוב ביותר בעבור חיות המחמד האהובות שלנו, ביטוח זה מכסה את כל ההוצאות הרפואיות של חיית המחמד שלכם כך שהחיית המחמד שלכם יכולה לקבל את הטיפול הטוב ביותר לו היא נזקקת ואתם זוכים להחזר הוצאות רפואיות מלאות (למעט השתתפות עצמית ובהתאם לפוליסה).

הידעתם – הביטוח הראשון שהופנה לבעלי חיים בעולם היה בשנת 1890 והיה בשביל חיות משק וסוסים.

תגובות / המלצות

אהבתם מה שראיתם?
יש לכם מה להגיד בנושא?
זה המקום לשתף את שאר הגולשים.

שם פרטי:
שם משפחה:

כתובת אימייל לקבלת תשובה:
תגובה/המלצה:
* השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.
שמירה

עולם של כלבים, הנו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות לבעלי כלבים. בין נותני השירות של האתר ניתן למצוא:
וטרינרים, פנסיוני כלבים, אילוף כלבים, חינוך גורים, חברות טיפוח כלבים, מזון לכלב ועוד מגוון נותני שירות בנושא.

האינפורמציה המוצגת באתר עולם של כלבים, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש". השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות © - עולם של כלבים - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות