כלבים

ציוד לטיפוח כלבים


חנות הדגל של 'עולם של כלבים' - ברמת גן:
אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר וליהנות ממבצעים מיוחדים.
כתובת החנות:
דב פרידמן 21, רמת-גן.
שעות פתיחה:
א'-ה': 10:30-14:00 , 16:15-19:30
ו': 10:15-14:30
לקוחות יקרים!!! החנות תהיה סגורה בערבי חג ובחול המועד סוכות. חג שמח ושנה טובה.
אמפולות Advantage לכלבים
(4 אמפולות בקופסא)
קולרי Kiltix לכלבים
טל' להזמנות: 1-700-555-979

טיפוח ומספרות כלבים >

ציוד הכרחי לכל בית לטיפול וטיפוח כלבים

המלצה על

פה זה המקום לפרגן ולהמליץ לחברים שלכם על .

ציוד הכרחי לכל בית לטיפול וטיפוח כלבים

במאמר זה נעבור על רשימה של ציוד הכרחי לכל בית, לטיפול וטיפוח כלבים ונרחיב בהתאם.


מברשות - הברשות טובות חייבות להיות חלק חשוב בטיפוח של הכלב. הברשה על בסיס יומי יכולה להפחית משמעותית את כמויות הפרווה על השטיח והרהיטים וגם נעימה לכלב ברוב המקרים. קיימים הרבה סוגי מברשות בשוק ומומלץ להשתמש במברשת גומי וגם במברשת עדינה יותר לאוזניים ולפנים. פעולת ההברשה ידועה גם כמקרבת בינינו לבין הכלב.


גוזז ציפורניים - כשציפורניו של הכלב צומחות לממדים גדולים, כך ששומעים נקישות עם כל צעד בבית, זה הזמן להוסיף גוזז ציפורניים מיוחד לכלבים לרשימת ציוד הכרחי לכל בית שלכם. ציפורניים ארוכות יכולות להזיק לכלבכם ועל כן יש לגזור אותן על בסיס קבוע - אך שימו לב לא לפגוע בבשר, שכן פגיעה זו תכאב עד מאוד לכלב ואף תגרום לדימום. בכללי- יש להתייעץ עם וטרינר לפני הגזיזה הראשונה.


אמבטיה - אם אנו מתכננים לקלח את כלבנו בבית על בסיס קבוע, שווה מאוד יהיה להשקיע באמבטיה קטנה לכלב אותה נוכל להרים לגובה נוח. כך גם תמנעו בלאגן מיותר וגם הכלב ירגיש יותר בנוח. לכלבים קטנים ניתן לרכוש סט רחצה לתינוקות, רק יש לשים לב שהאמבטיה יציבה.

מגבות - שימו בצד כמה מגבות שישמשו אך ורק את כלבכם מעכשיו. אין ציוד חשוב יותר כשמדובר בייבוש הכלב אחרי מקלחת או אחרי טיול או שהייה ארוכה בגשם. רוב הסיכויים שמרגע השימוש על הכלב בפעם הראשונה, כבר לא תשתמשו יותר במגבות באופן אישי כך שחשוב לזכור לסמן אותן ולאחסן בנקודה שונה בבית.

שמפו וקונדישנר מיוחד לכלבים - כשמחליטים לצאת ולקנות ציוד הכרחי לכל בית לטיפול וטיפוח כלבים, שמפו ומרכך מיוחד לכלבים צריכים לעמוד בראש הרשימה. לקלח את הכלב על בסיס קבוע זהו אקט חשוב מאוד ובקבוקי שמפו ומרככים של בני אדם עלולים לפגוע בעור הכלב ובפרוותו ולגרום לאלרגיות ופריחות. במקום, חפשו את מוצרי הטיפוח המכילים רכיבים טבעיים ובנויים במיוחד לחיית המחמד שלכם.


מכונת תספורת - כמובן שניתן לספר ולגלח את הכלב שלנו בעזרת מספריים רגילות או מכונת גילוח פשוטה. אך אם נרצה להשקיע בפרווה ובמראה החיצוני של כלבנו, מומלץ יהיה להשתמש במכונת תספורת מקצועית. שימוש במכונה מסוג זה יחסוך המון זמן בגילוח הכלב וייתן לנו תוצאה הרבה יותר מדויקת. והכי חשוב- מכונת תספורת מקלה במיוחד על מי שחדש בתחום הטיפוח הביתי.


לסיכום, טיפוח ביתי של הכלב ,לעומת שליחת הכלב למספרה לבעליי חיים, יכולה להיות חוויה מאד מתגמלת עבור כל הנוגעים בדבר. לא רק שטיפול אישי בבית חוסך המון זמן וכסף, המגע והפעולות מאוד מחזקים את הקשר האישי שבין בני אדם וידידם הטוב ביותר. אם אנו רוצים את הטוב ביותר עבור כלבנו, אנו חייבים להכין רשימה של ציוד הכרחי לכל בית ולפעול על פיהה, כך לדאוג לטיפול ולטיפוח הטובים ביותר לכלבנו.





תגובות / המלצות

אהבתם מה שראיתם?
יש לכם מה להגיד בנושא?
זה המקום לשתף את שאר הגולשים.

שם פרטי:
שם משפחה:

כתובת אימייל לקבלת תשובה:
תגובה/המלצה:
* השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.
שמירה

עולם של כלבים, הנו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות לבעלי כלבים. בין נותני השירות של האתר ניתן למצוא:
וטרינרים, פנסיוני כלבים, אילוף כלבים, חינוך גורים, חברות טיפוח כלבים, מזון לכלב ועוד מגוון נותני שירות בנושא.

האינפורמציה המוצגת באתר עולם של כלבים, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש". השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות © - עולם של כלבים - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות