כלבים

ציוד כלבים | קניית כלב | אימוץ כלב


חנות הדגל של 'עולם של כלבים' - ברמת גן:
אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר וליהנות ממבצעים מיוחדים.
כתובת החנות:
דב פרידמן 21, רמת-גן.
שעות פתיחה:
א'-ה': 10:30-14:00 , 16:15-19:30
ו': 10:15-14:30
לקוחות יקרים!!! החנות תהיה סגורה בערבי חג ובחול המועד סוכות. חג שמח ושנה טובה.
אמפולות Advantage לכלבים
(4 אמפולות בקופסא)
קולרי Kiltix לכלבים
טל' להזמנות: 1-700-555-979

אוכל לכלבים > 

ציוד הכרחי לפני קנייה או אימוץ של כלב

המליצו ושתפו

ציוד הכרחי לפני קנייה או אימוץ של כלב

רשימת הקניות לכלב לא מתחילה ונגמרת באוכל. מומלץ מאוד לקנות את כל הציוד שכלבכם החדש צריך לפני שהוא מגיע הביתה. במאמר הקרוב נעבור על רשימה של ציוד הכרחי לפני קנייה או אימוץ של כלב.


קערות אוכל ומים - ברשימת הקניות שלכם, עליכם לפנות מחשבה לקערות איכותיות למים ולאוכל. ישנן קערות העושיות מחומרים שונים וצריך לקחת בחשבון את המאפיינים של כלבכם החדש. קערה נמוכה לכלבים קטנים, קערה צמודה לקרקע לכלבים משתוללים שעלולים להפוך אותה, קערה קטנה לכלבים עם אוזניים ארוכות ועוד.


מיטה - יש לחשוב מראש על איפה יישן הכלב ובכלל איפה הוא יהיה רוב היום כשהוא בבית. כשנמצא לכלב החדש פינה נוחה, נצטרך לדאוג לו למיטה איכותית שתתאים לגודלו ומשקלו. אם הכלב ישהה מחוץ לבית, יש לדאוג לו למלונה איכותית כמובן.


רצועה וקולר - הרבה בעלי כלבים בוחרים את הרצועה והקולר של כלבם על פי מראה חיצוני, אך חשוב מאוד לקחת בחשבון את מידת השימושיות של הציוד. במידה ולקחתם כלב חזק מאוד, תצטרכו רצועת פלדה אותה הוא לא יוכל לקרוע. אם מדובר בכלב שלועס הרבה, יש להמנע מקולר ורצועה אותם הוא יוכל לנשוך ולהרוס וכן הלאה. יש לקחת בחשבון גם את תכנית האימונים שבחרתם לכלבכם ולהתאים רצועה וקולר מתאימים.


מוצרי טיפוח - המון פעמים קורה שבעלי כלבים בוחרים שלא לקנות מוצרי טיפוח רבים, אך אפילו אם כלבך עובר טיפולי טיפוח קבועים אצל מומחה, חשוב מאוד שיהיה בבית ציוד כמו מברשת טובה, שמפו, גוזז ציפורניים וכדומה. הברשת הכלב על בסיס יומי תועיל לא רק לבריאות פרוותו - אלא גם תחזק את הקשר שבין כלב לבעליו ואת הסטטוס שלכם בתור מנהיגי הלהקה שלו.


צעצועים וצ'ופרים - כלבים ובעיקר גורים אוהבים ללעוס הכל. אם אתם מעוניינים לשמור על תקינות הריהוט, הבגדים, הנעליים וכל שאר הציוד שלכם, מומלץ לקנות לכלב כמה צעצועי גומי קשיח וחבלים שיספקו לו שעות של הנאת לעיסה. קחו בחשבון גם כדור קטן אותו תוכלו לזרוק לו.


תג שם - אסור לשום גור או כלב להסתובב בלי תג שם תקין וברור עם מספר הטלפון שלכם עליו. לכל כלב מאומץ במדינת ישראל יש מיקרו-שבב עם פרטים מזהים בתוך עורו אך גם זה לפעמים לא מספיק. חובה עליך לוודא שכלבך יוחזר אליך במידה ויילך לאיבוד. שם הכלב, שם הבעלים ומספר טלפון הכתובים ברור צריכים להספיק.


מוצרי בריאות - אנו רוצים לשמור על כלבנו החדש מפני מחלות שונות. מלבד עיקור, משושה וחיסונים אחרים, עלינו לדאוג לשמור על הכלב מפני קרציות ופשפשים. קולר מגן, אמפולות איכותיות ואבקת אנטי-פרעושים צריכים להספיק. שימו לב שיש לקחת בחשבון את סוג וגודל הכלב. התייעצו עם מומחה.


אין צורך לבזבז המון כסף לפני שמביאים כלב. צרו לעצמכם רשימת ציוד הכרחי לפני קנייה או אימוץ כלב, קנו את המוצרים הנדרשים הבסיסיים וחכו כמה שבועות לראות מה עוד כלבכם צריך. קחו בחשבון שגורים יגדלו ויצטרכו מיטה ורצועה חדשים בעתיד. עם הזמן אולי יידרש ציוד כמו אוסף צרכים, גדרות למניעת כניסת הכלב לאזורים מסוימים בבית ועוד. החשוב מכל- הכירו את הכלב שלכם לפני הרכישה ורכשו את הציוד לפני הכנסת הכלב לביתו החדש.

תגובות / המלצות

אהבתם מה שראיתם?
יש לכם מה להגיד בנושא?
זה המקום לשתף את שאר הגולשים.

שם פרטי:
שם משפחה:

כתובת אימייל לקבלת תשובה:
תגובה/המלצה:
* השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.
שמירה

תגובות / המלצות

(1)  קונים לנו כלבה רועה גרמנית בת 5 חודשים ואני לא יודעת מה לקנות לה        . מולה

(2)  אהבתי מאוד את המדריך.. מה חשוב לקנות לפני האימוץ ומה קונים אחר"כ? כי אני מעוניינת בקרוב לאמץ כלב ואני רוצה לדעת מה לקנות לפני ובהתאם לכלב        ל. יחיאב

עולם של כלבים, הנו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות לבעלי כלבים. בין נותני השירות של האתר ניתן למצוא:
וטרינרים, פנסיוני כלבים, אילוף כלבים, חינוך גורים, חברות טיפוח כלבים, מזון לכלב ועוד מגוון נותני שירות בנושא.

האינפורמציה המוצגת באתר עולם של כלבים, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש". השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות © - עולם של כלבים - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות