כלבים

מקלחת כלבים


חנות הדגל של 'עולם של כלבים' - ברמת גן:
אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר וליהנות ממבצעים מיוחדים.
כתובת החנות:
דב פרידמן 21, רמת-גן.
שעות פתיחה:
א'-ה': 10:30-14:00 , 16:15-19:30
ו': 10:15-14:30
לקוחות יקרים!!! החנות תהיה סגורה בערבי חג ובחול המועד סוכות. חג שמח ושנה טובה.
אמפולות Advantage לכלבים
(4 אמפולות בקופסא)
קולרי Kiltix לכלבים
טל' להזמנות: 1-700-555-979

טיפוח ומספרות כלבים >

מקלחת כלבים – כל מה שצריך לדעת

המלצה על

פה זה המקום לפרגן ולהמליץ לחברים שלכם על .

מקלחת כלבים – כל מה שצריך לדעת

הגיעה השעה, הגיע היום, הגיעה העונה והכלב חייב להתקלח. אז איפה מתחילים? בחירת השמפו, טכניקה מומלצת, ייבוש הכלב ועוד טיפים.


בחירת השמפו - ראשית כל, אם כל עקרון המקלחת לכלבכם מבוסס על בריאות עורו ופרוותו אז יש לבחור בשמפו מקצועי. אם המנעות וקטל פשפשים נמצא בראש סדר העדיפויות שלכם, אז רצוי יהיה לבחור בשמפו נגד פשפשים (שימו לב שישנם סוגי שמפו לכלבים נגד פשפשים העלולים להיות רעילים לחיות בית אחרות כגון חתולים. רצוי לקרוא היטב את ההוראות לפני השימוש). שנית, שימו לב לטמפרטורת המים. יש לכוון את המים על רמת טמפרטורה פושרת הנוטה לכיוון הקריר. זכרו שכלבים עלולים להתחמם יתר על המידה בקלות בגלל פרוותם וטמפרטורות אליהן אנחנו רגילים יכולות לצרוב אותן ואף לגרום לכוויות.

טכניקה - יש להתחיל מקלחת כלבים באזור הצוואר (פשפשים נוטים להתרכז בצוואר, אוזניים ופנים) ולהשאיר את שאר הגוף יבש. לאחר מכן, יש להשתמש בשמפו באזור הצוואר, לספוג במשך חמש דקות ולשטוף. לאחר שסיימנו עם אזור הצוואר ניתן להמשיך ליתר הגוף. יש להרטיב את הגוף, להשתמש בשמפו, לתת לעור לספוג במשך חמש דקות ולשטוף היטב. שימו לב שסוגי שמפו שונים יכולים לייבש את העור ולהזיק לו אם מתמהמהים יותר מדי אז שטפו היטב וביסודיות. מעבר לכך, מומלץ להשתמש גם בקונדישינר לכלבים לאחר השמפו.

מקלחת בכללי - לאחר שהבנו את עקרונות מקלחת לכלבים, יש לקחת בחשבון את ההשפעה הכללית שרחצת הכלב עלולה לעשות עליו. שימו לב שכלבים רבים יירתעו מתחושת המים על גופם ואפילו מצליל זרם המים המרתיע. על כן יש לשמור על טמפרטורה פושרת ולהשאר רגועים. בעזרת קור הרוח שלנו, אנו מרגיעים את הכלב בדרכו למקלחת. בסוף המקלחת יש לייבש את הכלב. תחילה באזור הצוואר, האוזניים והפנים.

ייבוש - האזורים הבאים אותם נרצה לייבש לאחר מקלחת כלבים הינם הבטן, החזה וכפות הרגליים. בשלב זה רבים מבעלי הכלבים משתמשים במייבש שיער על הפרווה ואילו אחרים יעדיפו שימוש במגבת. חלק מהליך הייבוש המהיר שלאחר מקלחת כלבים הינו במטרה למנוע הצטננות של הכלב. יש לשים לב שלא לתת לכלב לשוטט בחוץ בכמה השעות שלאחר הרחצה.

טיפים - יש כמה דברים נוספים שעלינו לקחת בחשבון לפני מקלחת כלבים: ראשית, קחו בחשבון את גודל הכלב ואת מיקום המקלחת. אם ברשותכם צ'יוואווה או כלבלב קטן, ניתן יהיה לקלח אותו אפילו בכיור. אם אתם הבעלים של כלב גדול כמו רועה גרמני, דני ענק וכדומה, קחו בחשבון שאתם הולכים להרטב קצת בעצמכם. הכלב בטוח יתנער וישתולל כמה וכמה פעמים במהלך המקלחת ואחריה, וידאג להשפריץ מים לכל עבר. קחו בחשבון להשתמש בצינור רחצה שיאפשר להגיע לכל מקום בגוף הכלב ואל תשכחו להכין כמה מגבות לאחרי השטיפה.

אם כלבכם סובל ממקרה חמור של מזיקים כגון פשפשים, קרציות וכדומה, יש לדעת ששמפו ומקלחת לא תמיד מעלימים את הבעיה לצמיתות. יש לקחת בחשבון שיטות אחרות כמו ריסוס, אמפולות, קולרים נגד פשפשים ותרופות. כל אלו, כמובן, לאחר המקלחת.

תגובות / המלצות

אהבתם מה שראיתם?
יש לכם מה להגיד בנושא?
זה המקום לשתף את שאר הגולשים.

שם פרטי:
שם משפחה:

כתובת אימייל לקבלת תשובה:
תגובה/המלצה:
* השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.
שמירה

תגובות / המלצות

(1)  אם אני שמה לכלבה שלי חומר נגד פרעושים (אדוונס) עלי לחכות לסוף החודש עם המקלחת או שאפשר גם במהלך החודש שהחומר עליה?       א.

עולם של כלבים, הנו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות לבעלי כלבים. בין נותני השירות של האתר ניתן למצוא:
וטרינרים, פנסיוני כלבים, אילוף כלבים, חינוך גורים, חברות טיפוח כלבים, מזון לכלב ועוד מגוון נותני שירות בנושא.

האינפורמציה המוצגת באתר עולם של כלבים, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש". השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות © - עולם של כלבים - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות