כלבים

פנסיון כלבים


חנות הדגל של 'עולם של כלבים' - ברמת גן:
אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר וליהנות ממבצעים מיוחדים.
כתובת החנות:
דב פרידמן 21, רמת-גן.
שעות פתיחה:
א'-ה': 10:30-14:00 , 16:15-19:30
ו': 10:15-14:30
לקוחות יקרים!!! החנות תהיה סגורה בערבי חג ובחול המועד סוכות. חג שמח ושנה טובה.
אמפולות Advantage לכלבים
(4 אמפולות בקופסא)
קולרי Kiltix לכלבים
טל' להזמנות: 1-700-555-979

פנסיון כלבים >

מה צריך להכין לפני הכנסת הכלב לפנסיון

המלצה על

פה זה המקום לפרגן ולהמליץ לחברים שלכם על .

מה צריך להכין לפני הכנסת הכלב לפנסיון

מהם הסידורים שעלינו לעשות לפני רישום ידידנו הנאמן לפנסיון כלבים.


לפני השארת הכלב במוסד מסוים, מומלץ לבקר במקום עם הכלב לפחות פעם אחת על מנת שחיית המחמד תכיר את המבנים ואת הצוות ואנו נוכל על הדרך להתרשם מהמקום (אם ישנה אפשרות שהכלב יוכל לבלות את הלילה במקום, מה טוב). צריך לבדוק האם הכלובים או החדרים מספיק גדולים, האם הריח בסדר, מהי רמת הנקיון, מהי הטמפרטורה וכדומה.

לאחר שבחרנו והחלטנו על מוסד מסוים שיארח את כלבנו בזמן החופשה שלנו, עלינו להכין את הכלב לביקור. בראש ובראשונה, יש לדאוג שהחיסונים של הכלב הינם עדכניים. מכלאות ופנסיונים לא יקבלו את כלבכם אם קיים איזשהו סיכון שהוא לא מחוסן מפני כלבת וכו'. יתרה מזאת, עד כמה שפנסיונים שונים יהיו נקיים, תמיד ישנה סכנה של מחלות מכלבים אחרים.

תמיד יש לספק כמה שיותר מידע בנוגע לכלב - לצוות הפנסיון. ישנם מצבים בהם הכלב צריך לקבל תרופות מסוימות, יש לו אלרגיות למזון כלשהו, האם הוא אגרסיבי כלפי כלבים אחרים וכמובן אם הוא סובל מפוביות או חרדות כלשהן. אם אתם רושמים יותר מכלב אחד לפנסיון, ניתן גם לבקש שהם ישנו באותו חדר או יתאמנו יחדיו.

אם לכלבכם סוג מזון מסוים שהוא אוכל או דיאטה מסוימת לפיה הוא חי, יש ליידע את צוות הפנסיון ורצוי לספק להם כמות מזון מספיקה לתקופה בה לא תהיו. כמו כן, יש להשאיר מספר טלפון ופרטים של הוטרינר שלכם, וכמובן מספר בו ניתן להשיג אתכם במהלך החופשה.

זכרו שלפני הכנסת הכלב לפנסיון, הרבה כלבים ירגישו הרבה יותר בנוח במהלך שהייתם שם אם יהיה להם חפצים מוכרים ואהובים איתם. שמיכה, מיטה, צעצוע מוכר או אפילו נעל בית עם הריח שלכם יעניקו לכלבכם תחושת עידוד וירחיקו הרגשת נטישה מצדכם. בכל מקרה, הימנעו מלנקות את החפצים לפני הנסיעה, שכן הריח המוכר זה החלק החשוב ביותר.

החלק הבא חשוב מאוד עבור כלבכם. בזמן אריזת הציוד, הנסיעה ובזמן הפרידה מהכלב בפנסיון עצמו, חשוב מאוד להשאר קרי רוח, רגועים ונונשלנטיים. פרידות ארוכות, בכי ויותר מדי תשומת לב עלולים להתריע בפני הכלב שמשהו לא בסדר ושאתם אולי לא תחזרו בשבילו וכן לייצר חרדות. הרעיון הוא לצמצם את הרגשות ולא להגזים. לפני שאתם עוזבים, הרשו למישהו מצוות הפנסיון להסיח את דעת הכלב על מנת שתוכלו לעזוב מבלי להעציבו.

לסיכום, אם אתם נוסעים או מטיילים הרבה, רצוי לבחור פנסיון כלבים אחד שמתאים לכם מכל הבחינות ולרשום את כלבכם אליו בכל פעם מחדש. הכלב כבר יתרגל לצוות המקום וחווית הפנסיון ואף יתחיל לחבב אותה ולצפות לה, במיוחד אם הוא מקבל הזדמנות להתרועע ולשחק עם כלבים אחרים על הדרך. ברגע בו גם הבעלים וגם הכלב מתרגלים לגמרי לפנסיון ומרגישים בנוח עם החוויה, הפרידות יהיו הרבה יותר קלילות ופחותות לחצים מצד הכלב ומצדכם. בזמן החופש, תוכלו להיות בראש שקט ומלאי בטחון שכלבכם נמצא בידיים טובות ודואגים לו. וכמובן, הכלבלב יוכל, עם הזמן, להנות בעצמו מהחופשה שלו.

חופשה נעימה.

תגובות / המלצות

אהבתם מה שראיתם?
יש לכם מה להגיד בנושא?
זה המקום לשתף את שאר הגולשים.

שם פרטי:
שם משפחה:

כתובת אימייל לקבלת תשובה:
תגובה/המלצה:
* השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.
שמירה

תגובות / המלצות

(1)  הכי חשוב שהכלב יהנה וירגיש טוב בפנסיון       א. ל

עולם של כלבים, הנו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות לבעלי כלבים. בין נותני השירות של האתר ניתן למצוא:
וטרינרים, פנסיוני כלבים, אילוף כלבים, חינוך גורים, חברות טיפוח כלבים, מזון לכלב ועוד מגוון נותני שירות בנושא.

האינפורמציה המוצגת באתר עולם של כלבים, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש". השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות © - עולם של כלבים - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות