כלבים

הכלב הלך לאיבוד


חנות הדגל של 'עולם של כלבים' - ברמת גן:
אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר וליהנות ממבצעים מיוחדים.
כתובת החנות:
דב פרידמן 21, רמת-גן.
שעות פתיחה:
א'-ה': 10:30-14:00 , 16:15-19:30
ו': 10:15-14:30
לקוחות יקרים!!! החנות תהיה סגורה בערבי חג ובחול המועד סוכות. חג שמח ושנה טובה.
אמפולות Advantage לכלבים
(4 אמפולות בקופסא)
קולרי Kiltix לכלבים
טל' להזמנות: 1-700-555-979

>

מה לעשות אם הכלב הלך לאיבוד

המליצו ושתפו

מה לעשות אם הכלב הלך לאיבוד

במקרה וכלבכם הלך לאיבוד או ברח, יש לפעול בנושא ומיד. אסור לבזבז זמן יקר בשאלות וחישובים ואסור להכנס לשאננות במחשבה שלכלב יש שבב והטלפון יצלצל בכל רגע. יש לצאת ולהתחיל לחפש. עם זאת, חשוב לשמור על קור רוח ולבצע את פעולות החיפוש בשיטה מסודרת. אז מה לעשות אם הכלב הלך לאיבוד? מקרה מצער זה יכול לקרות לכל אחד ואל לכם לכעוס או להתחיל להאשים את עצמכם או אחד את השני. כעת נעבור בקצרה על השלבים הנדרשים בצורה מסודרת למציאת הכלב.


חיפוש באיזור הבית או המקום בו נראה לאחרונה- חשוב על מקומות אליהם רגיל הכלב שלך ללכת או מקומות העלולים למשוך אותו: חברים, שווקים, פארקים, מזבלות, מסעדות וכדומה. יש לבקש ממשפחה וחברים לצאת ולעזור כמה שיותר מהר כי כל רגע קריטי.

תמונות ופליירים- פוסטרים צבעוניים עם תמונה צבעונית ברורה, כיתוב פשוט והעיקר שיימשכו את העין צריכים להתלות באזור בו נעלם הכלב וסביבתו. שימו לב להדגיש את המילים "אבד כלב" או "הלכתי לאיבוד" וכו'. אם אפשרי, הציעו פרס למוצא ותנו תמריץ לעוברים ושבים לחפש את כלבכם.

כלביות ומכלאות- בשלב ראשון יש להתקשר לכל הכלביות שבסביבתך ולהמשיך לחפש במקביל. אם הכלב עוד לא נמצא, יש להגיע פיזית לכל אחת מהכלביות האלה ליתר בטחון ולחפש שם את כלבך. תמיד חשוב לזכור שזהו לא זמן לעצלות או שאננות. מלבד הכלביות והמכלאות, מומלץ ליצור קשר גם עם וטרינרים באזור ועסקים שונים הקשורים לבעלי חיים כמו חנויות, מספרות כלבים וכדומה.

עיתונים ואינטרנט- כיום, ניתן לפרסם תמונות של בעלי חיים שהלכו לאיבוד באתרי אינטרנט שונים ובעיתונים. בין אם בחינם או אם יעלה הדבר כסף, חשוב מאוד לפרסם ולהכניס לתודעה את תמונת כלבכם. מלבד אתרים שונים, נסו רשתות חברתיות- בימינו הרשתות החברתיות פועלות נהדר בהפצת מידע וישנה האפשרות שמישהו ישמע על מישהו שמצא את כלבכם.

היזהר והימנע ממזימות ורמאויות- לצערנו, חיים בעולם גם נוכלים ופושעים העלולים לנצל את המצב הרגיש ולדרוש את הפרס שפורסם. יש להקפיד שלא לכתוב סכום כסף, לא לתת כתובת מלאה, לקבוע עם המוצא הישר\לא ישר במקום ציבורי ולא להגיע לבד.

לא לוותר! כלב זו חיה חכמה ששורדת. יש סיכוי טוב שהכלב שלך נמצא שם איפשהו, משוטט או מתחבא. יכול להיות שהוא נלקח על ידי בנאדם אחד או על ידי ארגון בעלי חיים מסוים. אל תוותר על ידידך הנאמן: המשך לשלוח הודעות, להתקשר ולהגיע למכלאות, לתלות תמונות ולהפיץ את הסיפור והמצב. קיימים בעולם אינספור סיפורים על כלבים שנמצאו והוחזרו לבעליהם, בין אם לאחר מספר שבועות או מספר שנים.

טיפים:

אם ראית את כלבך מרחוק, המנע מלהתחיל לרוץ ולרדוף אחריו. פעולה זו עלולה רק להבריח אותו שוב, בין אם מפחד או שמא הוא יחשוב שמדובר במשחק. הקפד להודיע זאת גם למכריך המשתתפים בחיפוש.

השאר אוכל ומים מחוץ למפתן ביתך ואם ניתן, הוצא החוצה גם מיטה לכלב. חפצים אלו עלולים למשוך את הכלב חזרה הביתה.

בקר לעתים קבועות במקומות בהם תלית שלטים ותמונות לבדוק תקינותם. רצוי להגיע גם למכלאות ומקומות אליהם אתה יודע שהכלב אוהב להגיע על בסיס קבוע.

הדבק שלט גדול עם תמונה ברורה על הרכב שלך ובקש גם מחבריך לעשות כמוך.

השאר באזור הבית מוקדי ריח אליהם הכלב יכול להמשך כגון בגדים עם ריח הגוף שלך, צעצוע אליו הכלב רגיל וכדומה.

תגובות / המלצות

אהבתם מה שראיתם?
יש לכם מה להגיד בנושא?
זה המקום לשתף את שאר הגולשים.

שם פרטי:
שם משפחה:

כתובת אימייל לקבלת תשובה:
תגובה/המלצה:
* השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.
שמירה

תגובות / המלצות

(1)  חשוב לדווח למרכז הארצי לרישום כלבים כי הכלב אבד ולוודא כי מס' הטל' מעודכן.       ז.

עולם של כלבים, הנו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות לבעלי כלבים. בין נותני השירות של האתר ניתן למצוא:
וטרינרים, פנסיוני כלבים, אילוף כלבים, חינוך גורים, חברות טיפוח כלבים, מזון לכלב ועוד מגוון נותני שירות בנושא.

האינפורמציה המוצגת באתר עולם של כלבים, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש". השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות © - עולם של כלבים - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות