כלבים

ציוד חורף לכלבים | הכנת הכלב לחורף


חנות הדגל של 'עולם של כלבים' - ברמת גן:
אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר וליהנות ממבצעים מיוחדים.
כתובת החנות:
דב פרידמן 21, רמת-גן.
שעות פתיחה:
א'-ה': 10:30-14:00 , 16:15-19:30
ו': 10:15-14:30
לקוחות יקרים!!! החנות תהיה סגורה בערבי חג ובחול המועד סוכות. חג שמח ושנה טובה.
אמפולות Advantage לכלבים
(4 אמפולות בקופסא)
קולרי Kiltix לכלבים
טל' להזמנות: 1-700-555-979

אוכל לכלבים > 

הכן את הכלב שלך לחורף

המליצו ושתפו

הכן את הכלב שלך לחורף

מה אנו יכולים וצריכים לעשות על מנת לעזור לכלבנו להתמודד עם הקור והגשמים של עונת החורף? במאמר זה נעבור על מספר טיפים ועצות שכל בעל כלב חייב ליישם כדי להתכונן לימי החורף הקרים.


אל תשאיר את כלבך ללא השגחה מחוץ לבית. רק כיוון שלכלב יש פרווה, זה לא אומר שלא קר לו בחורף. לכל כלב צריכה להיות גישה לאזור מבטחים חם בחורף ורוב הכלבים נהנים יותר בבית חמים. זאת למרות שישנם כלבים הרגילים לקור (כמו האסקי סיבירי, לדוגמה). אם כלבך חייב להשאר בחוץ, יש לדאוג לו למלונה עם מיטה חמה. את האוכל והמים יש להשאיר בתוך הבית או במקום עם חימום על מנת שלא יקפאו.

במזג אויר שלגי, יש להזהר בטיולים מהחלקות על הקרח. שימו עין על הכלב ושמרו אתו קרוב אליכם- אין לתת לכלב להסתובב חופשי ולהתרחק באזורים עם קרח.

יש לקחת בחשבון להתאים בגד חם לכלבים קטנים או לכלבים עם מעט או ללא פרווה. נסו למצוא לכלב את הבגד החם והמתאים לו ביותר וקחו בחשבון נעלי כלבים על מנת להגן על כפות רגליו מכוויות קור וחפצים חדים המסתתרים מתחת לשלג. רוב הכלבים אינם מרגישים בנוח עם בגדים ונעליים לכלבים ואם זהו המצב עם כלבכם אז אל תכריחו אותו.


בחורף יוצאים לאור הבית כל תנורי החימום והאח נדלק. הכן את הבית לחורף - בין אם אתם משתמשים בתנור העובד על נפט, על חשמל או כל סוג אחר, יש לדאוג לחוצץ המגן על כלבכם וימנע ממנו להתקרב יותר מדי למקור החום.

המנע מלתת לכלבך לאכול שלג. לעתים נמצאים כימיקלים שונים ורעילים בתוך ומתחת לשלג העלולים להיות מסוכנים ביותר. השלג עצמו, אגב, יכול להזיק מאוד לקיבת הכלב ואף לגרום להיפותרמיה. כמו כן, אם ברשותכם נוזל אנטי-פריז, הרחיקו אותו מאזורים אליהם יוכל הכלב להגיע. כלבים אוהבים את טעם האנטי-פריז שכמובן רעיל ביותר. אם כלבכם בא במגע עם הנוזל, יש לגשת לוטרינר מיידית.

במידה וכלבכם שוכן מחוץ לבית או נמצא זמנית בחוץ ונראה שהוא רועד וקר לו במיוחד, יש להכניסו לתוך הבית או לאיזור מחומם, לעטוף אותו בשמיכה ולהעלות את חום גופו מיד. אם אתם חושדים שישנו סיכוי שהכלב סובל מהיפותרמיה, יש לגשת לוטרינר מיד.

הכן את פרוות הכלב שלך - כשמתקרב אלינו החורף, לא מומלץ לספר את הכלב ורצוי להמנע ממקלחות מיותרות. הפרווה העודפת של כלבכם יכולה להניב תועלת בחורף הקר. בכללי מומלץ לקלח את הכלב כל שישה עד שמונה שבועות אך אם אין בעיית ריח או לכלוך קיצונית באותו זמן, אפשר לוותר לו על מקלחת אחת באמצע החורף.

צאו עם הכלב ורוצו איתו כל עוד מזג האויר בחוץ נעים ומרשה זאת. רוב בעלי הכלבים ורוב האנשים בכלל יעדיפו להשאר בבית מתחת לשמיכות בחורף כשגשום בחוץ. כיוון שריצה או טיול ארוך בפארק יורדים מהפרק, ניתן לשחק עם הכלב הרבה בתוך הבית ובכך לפצות על פעילות פיזית חסרה. כמו כן, כיוון שהכלב עוסק פחות בפעילות פיזית בחורף, יש להקפיד על כמויות אוכל שונות להתאים אותן לרמת הפעילות שלו.

תגובות / המלצות

אהבתם מה שראיתם?
יש לכם מה להגיד בנושא?
זה המקום לשתף את שאר הגולשים.

שם פרטי:
שם משפחה:

כתובת אימייל לקבלת תשובה:
תגובה/המלצה:
* השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.
שמירה

תגובות / המלצות

(1)  הפרווה של הבקר האוסטרלי עמידה יחסית לקור, לא?        א. לביא

(2)  שלום! לא הבנתי מה זה היפותרמיה.        א. שטרית

עולם של כלבים, הנו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות לבעלי כלבים. בין נותני השירות של האתר ניתן למצוא:
וטרינרים, פנסיוני כלבים, אילוף כלבים, חינוך גורים, חברות טיפוח כלבים, מזון לכלב ועוד מגוון נותני שירות בנושא.

האינפורמציה המוצגת באתר עולם של כלבים, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש". השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות © - עולם של כלבים - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות